Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Taylan Abimiz Evleniyor...

Misafir birce

Önerilen İletiler

hochzeitstorte2.jpg

Gerci az biraz erken fakat sayılı günler kaldı..

Belki dedim bizler' le, o günü nasıl sakin bir şekil de gecirdiğinizi paylaşmak istersiniz.. :)

ve Arkadaşların da, size söylemek istedikleri bir kac cümle olur tahminimce.. :clover:

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe icinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle.. :clover:

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Birce, başlık için ve iyi dileklerin için teşekkür ederim. Her zamanki gibi çok ince düşünmüşsün.

Yakışıklı ve nyx-fallen angel. Sizlere de çok teşekkür ediyorum.

Benim için büyük gün yaklaşıyor, ister istemez foruma nadiren uğrayacağım sanırım. Ancak düğün gününü döndüğümde bir bir anlatırım.

Bir yıldız daha kayıyor cemiyet hayatından ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugüne kadar sevgi üzerine çok şey söylendi. Ama herkesin bu sihirli sözcüğün içini doldurduğu anlam çok başka. Bana göre sevgi iki insan arasında gelişen uzun soluklu bir duygu.

Birlikte yola çıkan iki insanın birbirine verdiği destek ,çıktıkları yolda başlarına gelebilecek güzelliklere ve zorluklara birlikte göğüs gerebilme becerisi. Diğeri yorulduğunda elinden tutup yola devam edebilmesini sağlamak, terini silmek ve "bittim artık götüremeyeceğim "dediğinde omuz vermek gerekirse sırtında taşıyıp hayata yeniden umutla bakabilmesini sağlamak.

Bu anlamda bakıldığında dünyada ki kaç şanslı insan bunu yakalamış ve yaşama şansına erişmiştir acaba?

Sayın Taylan umarım ilişkinde bunu yakalamışsındır , ömür boyu mutluluklar dilerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vah vahhhhhh....

Düğün tarihine ne kadar kaldı? :huh: Hani diyecektim yol yakınken...Neyse canım kafanı karıştırmayayım :P

Sana düğün hediyesi resim hediye etmek isterdim.İki tane arasında kararsız kaldım,artık sen hangini seçersen...

calismalar9.jpg( :wub: )

calismalar18.jpg( :islik::D )

Herşey gönlüne göre olsun,mutluluklar dilerim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan abimize, bir yastıkta, ömür boyu, mutluluk içinde kocamalar dileyelim deeee... :flowers::clover:

Cemiyet hayatını bilmem ama

forum hayatından onun gibi bir yıldızın kaymasını şahsen istemem :shuriken:

Yok, forumu bırakmam derse,

Son kararınız mı ?

Emin misiniz ? diye de sorarım. :catikkas:

Yarın bir gün, ee hanım izin vermedi de, yok çocuğun ödevine yardım ettim de ondan giremedim, uykusuz kaldım,

vay ben bilmiyordum, vay ben görmedim, vay ben duymadım mazeretlerini de kabul etmeyiz ona göre :P:cat:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
hart19.gif

O gün bugün dür :) Tekrardan tebrikler... ( Belki bir süpriz yaparsınız bir yere... ) :)

Yavaş yavaş eski düzenimize dönüyoruz, eve döndük ve işe başlayalı henüz 2-3 gün oldu. En kısa zamanda siz sevgili arkadaşlarıma daha uzun zaman ayıracağım.

Tüm güzel dilekler için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dügün pastanisin resmini buraya eklersiniz artik degil mi :)

Mutluluklar herzaman sizler' le olsun.. :clover:

Pastaya henüz ben de ulaşamadım ama Facebook'a eklenen resimlerden ikisini paylaşayım şimdilik :)

49728850626898067199398k.jpg

56119159.jpg

Sevgili Efendi Türkler çok teşekkür ederim.

Antalya dediğin iki adım yol. Her zaman beklerim. İnşallah en kısa zamanda karşılaşırız.

Sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Pastaya henüz ben de ulaşamadım ama Facebook'a eklenen resimlerden ikisini paylaşayım şimdilik :)

Sevgili Efendi Türkler çok teşekkür ederim.

Antalya dediğin iki adım yol. Her zaman beklerim. İnşallah en kısa zamanda karşılaşırız.

Sevgiler.

Bazen düsünüyorumda o iki adimlar bana cok uzak bazende cok yakin.. issallah sagligimda o iki adimlar bana cok yakin olur hayal olsa bile...

Antalya gercekten cok güzel.. insana enerji veriyor.. tekrar tekrar gelmek istiyorum.. yasanmasi gereken yer..

Avrupanin istanbulu Antalyadir!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben pasta istiyorum :) ama resimleriniz' de gercekten cok güzel cikmis.. :clover:

Mersi ;)

Fotoğrafların JPEG formatına ulaşamadım henüz, ilk fırsatta pastalı börekli eklerim inşallah :D

Efendi Türkler: Avrupa'yı İstanbul'u geç bir kalem.

Bizim naçizane cennet-i mekanımız, dostluğumuz ve yüreğimiz. Her zaman beklerim, yinelemek istedim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mersi ;)

Fotoğrafların JPEG formatına ulaşamadım henüz, ilk fırsatta pastalı börekli eklerim inşallah :D

Efendi Türkler: Avrupa'yı İstanbul'u geç bir kalem.

Bizim naçizane cennet-i mekanımız, dostluğumuz ve yüreğimiz. Her zaman beklerim, yinelemek istedim.

Tesekkürederim bizim enerjimiz günes.. :)

inşallah kısmet olursa antalya´ya gelince görmeden ayrilmayacagim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.