Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Okur Yorumları

Misafir Hakan Bohemian

Önerilen İletiler

Misafir Hakan Bohemian

İlk okuryorumunu ben arz edeyim. Kural belli önce haber ardından okur yorumları.Ama lütfen komik olanları seçelim. :)

UYUŞTURUCU kullanmak ve kullananlara temin etmek için bulundurmak suçundan 24 Şubat'ta tutuklanarak Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'ne konulan şarkıcı Deniz Seki'nin, namaza başladığı belirtildi

Tesbih seccade gönderdiler

Hakkında 24,5 yıla kadar hapis istenen Seki, namaz kılarak ve sürekli dua ederek cezaevi ortamına dayanmaya çalışıyor. Seki'ye, yakın arkadaşı Niran Ünsal'ın da tespih ve seccade gönderdiği belirtildi.

okur yorumları;

kimseyi hor görme

eeeeeeeee zamanında bayhana az çektirmedin ceza evine girdi çıktı diye adamım birinciligiyle oynadın nasılmış ceza evinin tadı çek bakalım deniz hanım:)))))) can badur yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi 10:40

cennetten yer ayarlıyor

tabi cnm ne güzel dünya her şeyi burada yap sonra hemen tövbe et namaza başla opppp cennete değil mii..Tabi tabi gidersin bütün günahların af olur işte bizim türk insanının mantelitesi....

aslan yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi 10:28

eeeeeeee

Kul bela görmez hak yazmadıkça.Hak bela vermez kul azmadıkça....

Gonca yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi 09:52

Eh işte kul

E garib ku işte tesbih bulup tesbih çeker, kokain bulup kokain çeker...

E.Şahiner yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi

dümene bak

çıplak giyinerek hayran sayısını arttıran milletin içinde öpüşmekten çekinmeyen deniz dine mi vermiş kendini.yakında cezaevinden umreye gider heralde.baktı akp salıvermiyor hapisten hiç değilse akp liler gibi dini kullanım belki cezam da indirime gidilir veya toptan çıkabilirim taktiğini oynuyor.hüsnünün karısının bedduasını aldın onun deyimiyle allah cezanı verecek

REKOR yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi

af isterük

cumhurbaşkanımız her işi bıraksın ,denizi affetsin,baksana dine dönmüş müslüman olmuş ,o zmana akan sular durmalı ,,bu kadın çıkmalı ,yoksa vakit gazetesinden 2 yazar kendini ceza evinini önünde yakmalı,

cikko yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi 09:29

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Hakan Bohemian

Rus İnterpol Bürosu Basın Sözcüsü Tatyana Trunayeva yaptığı özel açıklamada, Cem Garipoğlu'nun Rusya'da olmadığını söyledi. Trunayeva, yapılan araştırmalar sonucunda Cem Garipoğlu'nun ülkelerinde olmadığını, bunu resmi olarak tespit ettiklerini ifade etti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

**duyda inanma""""

ben cemi ermenistanın başkenti erivanda gördüm,, amcası hayyam garipoğlu ile doğalgaz pazarlama ve kadın pazarlama işlerine girmişler...........

""tesisastçı burhanettin****** yazıyor 30

Nereye kadar kaçacaksın.Eğer sokakta caddede bir yerde karşıma çıksan,olduğun yerde seni zımbalamazsam namerdim.

Barış Güney yazıyor 30 Mayıs 2009 Cumartesi 08:23

MERAK EDİYORUM..

ruslar Bu cani ***** rusyada değil diyebiliyorlarda,bizim emniyette Türkiyede değil diyebiliyormu.?? Eğer diyebiliyorsa o zaman her yerde olabilir. bu ***** kökeni arap birde arapların arasına bakmak lazım..

sıradışı yazıyor 29 Mayıs 2009 Cuma 17:50

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Misafir Hakan Bohemian

Akyazılı kadınlar, kendilerine “Ey kadınlar! Eve gittiğinizde bu zarfların içine para koyup bana getirin” diyen Kuzuluk Beldesi Şose Mahallesi Camii İmamı Recep Dalkıran'a karşı “onur mücadelesi” başlattı.

Seni çavuş tayin ettim para toplar, bana verirsin

Hürriyet Gazetesi'nde Okan Konuralp imzası ile yeralan habere göre, Dalkıran, 2008 Ramazan'ında Emriye Özyılmaz'a, “Seni çavuş tayin ettim. Bir Ramazan'ın ortasında, bir de sonunda para toplar, bana verirsin” dedi. Özyılmaz, imama, “Sen Ramazan davulcusu musun ki senin için para toplayayım” diyerek karşı çıktı.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herhalde??

Herhalde Imam efendinin Araba veya Ev taksidi gecikti.

Mehmet Kaplan yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 13:15

iyiki ey kadınlar

bunada sükür iyiki ey kadınlar bana baska bir sey verin demedi ya o zaman ne olacakti

funda yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 13:59

ben

dinci olup da parayı sevmeyen bir tek adam görmedim. parayla secde eder bunlar.bana 35 yılın öğrettikleri bunlar.

mithat yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 14:40

kolay yorum mithata

na oldu yohsa imamın yanındamı kaldın 35 senede bunumu ogratti sadece sana başka bişe ogratmadimi

abdülhamit yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 16:40

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Hakan Bohemian

Karaköy'deki iki genelev kapatılıyor… Karaköy Zürafa Sokak'taki genelevin kullanım alanı “Park ve Dinlenme Alanı”, Karaköy'de Surp Pırgiç Ermeni Kilisesi'nin hemen yanındaki genelevin kullanım alanı “Belediye Hizmet Alanı” olarak düzenlendi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kapanmasın

bence bu karar iyi değil biz nerde şey yapacaız peki,kazanılmış hakkımızdan vaz geçmek istemiyoruz.

hcs yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 15:01

kapatmayın

ya 15 gün sonra istanbula gelecektim olmadı şimdi.

kanarya yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 15:20

Yastayız

Türk gençliği olarak büyük üzüntü içindeyiz :)Yas tutuyoruz

Genç Sesleniş yazıyor 24 Haziran 2009 Çarşamba 16:07

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.