Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Olur Böyle Vak'alar.

NICLENO

Önerilen İletiler

Mayıs 2009 16:42

Malatya'da bir ineğin Atatürk büstünü kırması, ineğin sürgün gitmesine neden oldu.

Yeşilyurt ilçesine bağlı Kadiruşağı Köyü'nde "Gülsüm" adı verilen bir inek, Gül Kılıç isimli kadının elinden kaçarak ilköğretim okulunun bahçesindeki büstü kırınca, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından aile hakkında soruşturma açıldı. Soruşturma açılınca Gül Kılıç, ineği, bitişik köydeki Ömer Aktaş isimli yakınına sattı.

Büstü kıran ineğin sahibi Gül Kılıç, kendilerine ait büyükbaş hayvanın neden olduğu bir kazanın ardından açılan soruşturma nedeniyle korktuklarını ve ineği yakınlarına sattıklarını ifade ederek, "Büst kırılınca ifademizi aldılar. Ben de, inek elimden kaçtı ve beni de yere yıktı. Kolum incidi. Elimden kaçtıktan sonra çocuklar ineğin Atatürk büstünü yıktığını bana söylediler" ifadelerini kullandı. (Gazeteler)

Gülsüm ..Gülsüm... Gül Kılıç...Gül Kılıc'ın Gülsüm'ü..

Kırılan büst ilk cumhurbaşkanımızın büstü. Ya son cumhurbaşkanımızınki olaydı? Habere gel. habere...

Gül Kılıcın Gülsüm'ü Gül'ün büstünü dürtüp düşürdü... :D

Toroslar Elektrik Dağıtım'da skandal.Kuruma ait lojmanın kaçak elektrik kullandığı ortaya çıktı. Sokaktaki elektrik direğine kanca atan lojman sakinleri, apartman elektriğini bedavaya getiriyor. (Gazeteler)

İmam yellenirse cemaat ne yapmaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.