Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Piknik: Haziran 14 - Yer: BüyükAda : VARMI PİKNİĞE GELEN

ERBAY

Önerilen İletiler

Bendemi katilsam acaba?

Admine bi sorayim, patronumdan izin cikartabilirse gelirim. Tabii istemeyen varsa gelmem.

14 Haziran Pazar'a geliyor. Pazar günüde mi çalışıyorsunuz sayın dünyahepimizin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 155
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

geçmiş olsun sayın bezgin eşinizide alın gelin :)

siz ve sizin gibi ortak noktamız bu forumda yazdığımız konuları paylaşmak olan insanlardan böyle bir mesaj gelmesi ben hem üzdü hem sevindirdi :wub: ..Sevindim;çünkü hala birbirini merak eden eksikliğini hisseden insanlar var :D üzüldüm; bu duyarlılığı ben dahil hala güncel hayatda göstermiyoruz.. :(

teşekkür ederim 2 parça alçım kaldı ..eğer değneklerim ve doktorum müsade ederse..özel hemşiremle geleceğim (eşim) :P

neşe ile kalın ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

siz ve sizin gibi ortak noktamız bu forumda yazdığımız konuları paylaşmak olan insanlardan böyle bir mesaj gelmesi ben hem üzdü hem sevindirdi :wub: ..Sevindim;çünkü hala birbirini merak eden eksikliğini hisseden insanlar var :D üzüldüm; bu duyarlılığı ben dahil hala güncel hayatda göstermiyoruz.. :(

teşekkür ederim 2 parça alçım kaldı ..eğer değneklerim ve doktorum müsade ederse..özel hemşiremle geleceğim (eşim) :P

neşe ile kalın ;)

Büyük geçmiş olsun Sayın Bezgin. Gelebilmenizi çok isteriz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geziye katilacak olan tum arkadaslara simdiden iyi eglenceler dilerim... Demek yolculuk buyuk ada ,. :) iyi biz gidemeyen arkadaslarda artik piknigi sabotaj edelim... :) Herkes iskeleye toplandiktan sonra ihbarda bunulalim... :) Turkish forum uyeleri adayi feth etmeye gidiyorlar diye... :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öyle olmasi cok güzel tabiiki, ama herhangi birisinin istememesi de gayet normal. Ben bundan dolayida kimseye küsmem. Insanoglu cig süt emmistir derler. Herkes sizin gibi düsünmeyebilir demi. Ama olmamasi tabiiki sevindirici. Dolayisiyla ön yargili degilim, sadece olasiliktan bahsettim. Olacak diye bir sart yok tabiiki.

En iyisi siz aklınıza hiç böyle şeyler getirmeyin, ayrıca siyaset ile özel yaşam asla birbirine karıştırılmamalı, çünkü siyaset nankördür ama insanlar öyle olmamalı, fikirler ayrılsada ortak noktalarımız çok en önemlisi hepimiz önce insanız... :)

neşe ile kalın ;)

Hayatı birbirimiz için zorlaştıran birazda biz değilmiyiz?

Tekrar geçmiş olsun, umarım sağlığınıza biran evvel kavuşursunuz, özel hemşireniz sizin için en iyisini düşünecektir... :)

Eşinize ve size saygılar

Koskoca forumdan 3 kişide gelse farketmez, gelende gelmeyende sağolsun... Gelebilenler için maksat zaten eğlence olsun, kaç kişi olursa olsun... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YER : BÜYÜKADA

TARİH : 14 HAZİRAN 2009 PAZAR

Eminönü iskelesinde buluşuruz ordan hepberaber büyükadaya...gelicek olan arkadaşlar nevalelerinide getirsin özellikle sedoş'un kısırını merakla bekliyoruz... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1 : ERBAY

2: SARDUNYAM

3: TAN VAKTİ

4: SEDELİNA

5: S.E.T.H

6: DİPNOT

Kişi sayısı hiç önemli değil esasen. Şu aktiviteyi gerçekleştirin, forumumuzu hareketlendirin yeter ki.

Biz daha önce Antalya'da 2 kişi, 3 kişi, 4 kişi buluştuk. (Resimlerimizi de ekledim nitekim) Kimseye de birşey olmadı :)

14 Haziran konusuna gelince, ben gelemiyorum. 6 Haziran'da evleniyorum ve balayından 13 Haziran'da dönüyorum. 13'ü akşamı İstanbul'dan transit geçeceğim. Ama siz bu buluşmayı gerçekleştirebilirseniz, bir sonraki toplantının daha fazla katılımcı ile olacağından eminim, zaten o zaman ben de gelirim. Bu seferlik mazur görünüz.

Bitirirken;

Böylesi aktivitelerde farklı fikirde insanların bir araya gelmesi çok daha güzel olur diye düşünüyorum. "Aman filanca da geliyormuş, ben O'nu zaten sevmem, O da beni hiç sevmez" gibi öngörülmüş fikirler yanlış olacaktır sanki. Hatta ben gelirken benimle atışıp-kapışan-tartışan insanların gelmesini ben can-ı gönülden isterim. Birbirimizi daha iyi anlamak, hayatlarımıza güzel anılar da eklemek için ihtiyacımızdır bu.

Veee benim bir sonraki piknik için kıyafetim:

robocop_450.jpg

Şaka beee :)

Sevgilerle.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kişi sayısı hiç önemli değil esasen. Şu aktiviteyi gerçekleştirin, forumumuzu hareketlendirin yeter ki.

Biz daha önce Antalya'da 2 kişi, 3 kişi, 4 kişi buluştuk. (Resimlerimizi de ekledim nitekim) Kimseye de birşey olmadı :)

.

.

Veee benim bir sonraki piknik için kıyafetim:

Ben korktum, gelmiyorum .. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.