Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Piknik: Haziran 14 - Yer: BüyükAda : VARMI PİKNİĞE GELEN

ERBAY

Önerilen İletiler

• Cevaplar 155
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Okulların tatil olmasını bekleyelim mi?

Yoksa daha öncede olsa olur mu dersiniz?

Madem katılmak isteyen dostlar gayet samimi öyle ise bu iş oldu bilin :D

İşi olmayıpta gelmeyende arap olsun :P

ablacım okullar tatil olduktan sonra olsa sanki katılım daha fazla olur gibime geliyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Piknik fikri önceleri iyi gibi geldiyse de, kabusumuz keneler sebebi ile keyfimiz kaçtı. Piknik yerine Starbucks kafe buluşması daha iyi olur diye düşünüyorum.

oralar beni sarmıyo -_- şöyle çimlere uzanmam lazım ayakkabılarımı çıkartıp yalınayak toprakta yürümem lazım :D

Özel davetiyem olmadan gelmem -_-

:islik:

geyik yasak bu başlıkta... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Aslında gelmek isterdim ama Yurtdışında olduğumuzdan gelme olayımız tamamen şansa kalmış bir şey ama ERBAY'a bu organizasyon için bir alkış vermek istedim.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Flashback'ler ile bunaltmıyorum umarım :)

Şimdi bakalım kimler geliyor, kimler gelmiyor, kimler abidik gubidik yapıyor.

Oynatalım UğurCum :P

GELENLER:

Bana uyar Erbay kardeşim, ben varım

BİİİİİİİİR

Sevgili Erbay...

Güzel bir düşünce...

Ben de gelirim...

Saygılar..

DİPNOT...

İKİİİİİİİİİİİİ

Ama bu kadar.

GELEMEYECEKLER :

Sayin Erbay

Iyi guzel dusunmussunuz amma velakin unuttugun birsey var foruma sadece Turkiye sinirlari icinden katilim yok, benim gibi Yurtdisindan katilanlarda az sayilmayacak kadar cok bu nasil olacak merak ediyorum acikcasi.. Haa su olabilir bosver onlar katilmazsada hos diyorsaniz ozaman diyecek birsey yok.. :)

Saygilar

BİİİİİİİİİİİİR

Sevgili Erbay, iyi düşünmüşsünüz. Böyle bir etkinlik, kıdemli üyesi olduğum diğer bir forumda yapılıyor ve çok da hoş oluyor. Dediğiniz gibi katılabilen katılır, sonra çekilen fotoğraflar, konuşulan konular forumda paylaşılır. Ben en az sezon sonuna kadar Side'den ayrılabileceğimi sanmıyorum. Ama benim gibi katılamayanlarla forumda sanal bir piknik düzenleriz artık. B)

İKİİİİİİİİİİİİİİ

Ahhh ahhh. :(

Şimdiden iyi eğlenceler herkese...

ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÇÇÇ

ABİDİK GUBİDİKLER:

15.7. den sonra olursa bende varim :)

BİİİİİİİİİİR

Çok güzel bir fikir, gelmeyi çok isterim...

Yeterli çoğunluk sağlanırda bir tarih belirlenirse şartlarımı uydurup gelmeye çalışırım. :)

İKİİİİİİİİİİİİ

Ben de gelmeye çalışırım, eğer davete yeniler de gelebiliyorsa tabii :)

ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÇÇÇ

Hımmmm hastalanma dışında mazeretim olmaz.......... gelirim veya hepiniz benim oldugum yere gelir tatil yaparsınız havalar tam ısınmadan hepinizi beklerim :) ciddiyim ama

DÖÖÖÖÖÖÖRT

Özel davetiyem olmadan gelmem

:islik:

BEEEEEEŞ

Aslında gelmek isterdim ama Yurtdışında olduğumuzdan gelme olayımız tamamen şansa kalmış bir şey ama ERBAY'a bu organizasyon için bir alkış vermek istedim.

Sevgiler

ALTIIIIIIII

Bence bu 6 kişiye Hadise'nin kırmızı kostümünden birer tane hediye edelim. Erkekler tayt giysin ama. Göz zevki diye birşey var.

Bitirirken;

Şu buluşmayı gerçekleştirin, beni utandırın. Haydi can'lar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan abinin bu tespitinden sonra "cuk" diye bir ses duyar gibi oldum... :D abi buluşmayı bir aksilik olmazsa yüzde 90 yapıcaz ama seninde tespit ettiğin gibi gelemeyenler ve abidik gubidik yapanlar var :D ben istedim ki herkes kendini ayarlasın hepberaber görüşelim yoksa istanbuldakilerle görüşüyoruz zaten...ama hayat koşuşturmacası ağır basıyor tabii herkesin bir derdi var maalesef...herkes gelebilme ihtimalinin en yüksek olduğu zamanı yazarsa ona uygun bir gün kararlaştırırız katılım sayısı artabilir belki...organizasyon konusunda büyüklerimden destek bekliyorum... -_-

HAYDİ MEDİA OSİRİS'DEN KARS'A HERKES PİKNİĞE... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan abinin bu tespitinden sonra "cuk" diye bir ses duyar gibi oldum... :D abi buluşmayı bir aksilik olmazsa yüzde 90 yapıcaz ama seninde tespit ettiğin gibi gelemeyenler ve abidik gubidik yapanlar var :D ben istedim ki herkes kendini ayarlasın hepberaber görüşelim yoksa istanbuldakilerle görüşüyoruz zaten...ama hayat koşuşturmacası ağır basıyor tabii herkesin bir derdi var maalesef...herkes gelebilme ihtimalinin en yüksek olduğu zamanı yazarsa ona uygun bir gün kararlaştırırız katılım sayısı artabilir belki...organizasyon konusunda büyüklerimden destek bekliyorum... -_-

HAYDİ MEDİA OSİRİS'DEN KARS'A HERKES PİKNİĞE... B)

Sayin Erbay

Her iste mutlaka bazi aksilikler olabilir ve herkesin 100% katilma sansida olmayabilir.. Belki ilk organizasyonda katilim sayisi 5-10 kisiyi gecmeyebilir ama daha sonrakilerinde katilimlar eminimki artacaktir.. Senin yapacagin sey bir kac tarih belirlemen ve katilmak isteyenlerde simdiden o tarihe gore kendilerini ayarlamis olurlar.... Oyuzden yolun basinda pes etme bana kalirsa...

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer okullar kapanınca olursa bu piknik;

Kostümü verin hemen giyeyim... :( (Allahtan kırmızı da yakışır bana :P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer okullar kapanınca olursa bu piknik;

Kostümü verin hemen giyeyim... :( (Allahtan kırmızı da yakışır bana :P )

:D kirmizi banada yakisiyormus :stuart:

Abidik gubidiktemi olduk biz simdi :sweatingbullets: ama ne yapayim 15.7. den once gelme imkanim yok olsa bile annem kafami kirar iki sene seni gormedik bir piknik icin istanbula daha erken uctun diye :lol:

Yakisikliya katiliyorum belki ilkinde fazla gelmeyen olabilir ama bir dahikinde gelenlerin sayisi arta bilir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Flashback'ler ile bunaltmıyorum umarım :)

.

.

.

Şu buluşmayı gerçekleştirin, beni utandırın. Haydi can'lar.

:angry: hiçte bilem degil aaa Taylan dedik hımmmm herneyse işte abidik gubidiklere attı beni bak ya olmıyan saçlarım ı yoluyorum burada :angry::devil: vallada bilada ciddiyim aman yemini geç orası işte abidik gubidikti hiçte inanmam yemine :blushing: hem ben o kırmızı taytı giyemiyecegim için <<<<134 kg olur kendileride azcık hadiseye ve küçük bedenlere göre yapılmış bikerem bana göre yok :( o yüzden ne edicem ne edicem devrimci sözü veriyorum hatta zayıflama amaçlı yürüyerek gelicem ama gelicem(bide hastalanırmışım kırmızı şalvar diktitiririm artıkın :blushing: )aman hocam şaka bir yana erbay geyik deme ciddiyim ya dilerseniz siz buraya gelin veya ben gelicem aaaa taylan agbi olmuyo bak 87 yaşındaki birini abidik gubidiklrin arasına atma :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih ve yer belirlendimi kesin sayı belli olur.. :)

Mesela.. :D

Bursada..

İst..da..

İzmirde..

Haziranın üçüncü pazarı.. :)

Buda önemli bir soru..misafir getirebilirmi gelecek kişi..mesela eşini,oğlunu,kardeşini yada Torununu.. :D

Buralarda ve bu tarihte olursa ben gelirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Millet buluşabilmek için kendini yırtıyor, biz godzilla ile yolda bile karşılaşıyoruz :)

Hatta yaklaşık 2 saat kadar önce...

Sevgili dostum onların organizasyon diye yiyip içtiklerini, biz üstümüze bile dökmeyiz değil mi? :)

kesinlikle abicim ya bizim oragnizasyonlar süper yani takk istediğin an karşı karşıyayız :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erbay'cım iyi hoş, çok güzel düşünmüşsün de;

Böyle bir organizasyonda bulunmayı o kadar çok isterim ki amma velakin çoluk var çocuk var :( Çalışma hayatı desen bir taraftan :( İstanbulda olursa bu organizasyon, katılmam imkansız gibi gözüküyor :crying: Keşke o gün sihirli bir deyneğim olsa da kendimi hemen oraya ışınlayıversem :sorcerer::rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar 31 Mayıs Pazar günü ya da 14 Haziran Pazar günü hangi güne karar verelim dersiniz?

Ayrıca kene muhabbetinden tırsan arkadaşlarımız için piknik cazip değilse bir kafe toplantısına da çevirebiliriz. Önerilerinizi bekliyoruz...

Piknik yapalım dersek muhtelif piknik alanları seçenekleri aşağıda...

Fatih Ormanı’na Maslak Büyükdere Caddesi-Sarıyer yolu üzerindeki Bahçeköy tabelasından 3 km sonra ulaşılıyor.

Bentler, Bölgeye, Belgrad Ormanları’nın Bahçeköy girişinden hemen sağa dönen asfalt yolu takip ederek ulaşılıyor.

Odayeri’ne Hasdal-Kemerburgaz-Göktürk’ten sonra İhsaniye Köyü yolunun 6. kilometresindeki Ağaçlı Yolu’ndan ulaşılıyor.

Marmaracık Koyu’na Sarıyer üzerinden ulaşılan Rumeli Kavağı’nı geçtikten sonra sola dönüp sahili takip ederek ulaşabilirsiniz.

İnceğiz Mesire Yeri’ne, Çatalca’dan Subaşı’na giden asfalt yolun 3. kilometresinden sola dönerek, yaklaşık 6 kilometre gittikten sonra ulaşılıyor.

Mihrabad Mesire Yeri’ne Anadolu yakasında sahilden Kanlıca yönünü takip ederek veya TEM bağlantı yolu Kavacık Tekke mevkisinden ulaşılabiliyor.

Büyükada ya da diğer adalarda seçenekler arasında

Beylikdüzü çamlık alanları piknik için oldukça güzel.

Ayrıca keneye karşı ilaçlanan alanlar :

İSTANBUL’DA İLAÇLAMA YAPILAN ALANLAR

İstanbul Büyükşehir Belediyesince Avrupa yakasında ilaçlama çalışması yapılan mesire yerleri şunlar:

“Ayvat Mesire Yeri, Azizpaşa Mesire Yeri, Bahçeköy Fidanlığı, Belgrad Ormanları-Bentler, Belgrad Ormanları-F.Rıfkı Atay, Belgrad Ormanları-Neşet Suyu, Binbaşı Mesire Yeri, Çatalca-M. Çakmak Mesire Yeri, Çilingoz Mesire Yeri, Fatih Çeşmesi Mesire Yeri, Fatih Çocuk Ormanı Parkorman, Fatih Ormanı Mesire Yeri, Gazi Mahallesi Mesire Yeri Göktürk Fidanlığı, Göktürk Göleti Mesire Yeri, Irmak Mesire Yeri, İmrahor Mesire Yeri, İnceğiz Mesire Yeri, Kirazlıbent Mesire Yeri, Kömürcü Bendi Mesire Yeri, Kurt Kemeri Mesire Yeri, Marmaracık Mesire Yeri, Mehmet Akif Ersoy Mesire Yeri, Şamlar Mesire Yeri, Tayakadın Mesire Yeri, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Bağcılar Piknik Alanı, Maçka Parkı, Yıldız Parkı, Emirgan Parkı, Florya Ormanları, Eyüp Tekkeli Parkı, Eyüp Osmanlı Parkı, Eyüp Çobançeşme Parkı, Avcılar Sahili, Şeyh Şamil Parkı, Bolluca Koruluğu, Bolluca Mesire Yeri ve Kent Ormanı Parkı.”

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.