Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TEMEL & FADİME... Fıkraları

GeceKuşu

Önerilen İletiler

Bir gün Temel yolda yanlız başına yürürken, bir taraftanda kendi kendine konuşuyormuş;

- Yarebbim, herşeyin doğrusunu sen bileyisun, ama üç şeye aklim ermeyi ;

1- Neden bu kadar çeşitli içki yarattun da bizi kararsiz pirakayisun?

2- Neden karilari ay kibin yaratmadun? Gece gelecek cündüz kaybolacakti!

3- En önemlisi püdün vicudumuza 200 küsür dane kemik koydun da neden en lüzumli yere pir tane bile koymadun?..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Temel uzak doğuya gider. 250$ verip bakınca insanları çıplak gösteren gözlüklerden alır. Takar bakar çıplak, çıkarır bakar giyinik. Çok hoşuna gider.

İkide bir takip, çıkarır.

Eve gözünde gözlük gider, bakar Fadime ve sütçü çıplak. Gözlüğü çıkarır bakar çıplak. Takar bakar yine çıplak.

Müthiş canı sıkılır ve Fadimeye der ki :

- Ula Fadime 250$ verdim gözlük aldım ama hemen bozuldu!..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Temel ile Fadime evlenmişler ve balayı için Antalyaya tatile gitmişler.

Temel arabayı otelin otoparkına parkederken eli yanlışlıkla vites yerine Fadimenin bacağına değmiş.

Fadime de işveli bir ses tonuyla " Temeeeel artık evliyiz daha da ileri gidebilirsin " demiş.

Temel arabayı çalıştırmış Alanyaya doğru yola koyulmuş...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Temel tıp fakültesini bitirip, beyin cerrahisi ihtisasına başlamış. İlk yurtdışı kongresinde, heyecanla farklı ülkelerden bir araya gelen doktorların arasına karışmış.

.

.

.

-Biz Kasımpaşa'dan bir beyinsizi aldik ve Başbakan yaptık. Şimdi ülkenin yarısı iş arıyor, yarısı da savaşa hazırlanıyor...

Çok komik... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Bir gün Temel ile dursun askerdeymis

Komutalari Temel, Dursun ve Bir Askere Daha emir etmis

Siz ücünüzü Gemide bir iskelede 20 yıl esir tutturucam ve kapıyı 20 yıl sonra acıcam demis Temel dursun ve diger laz asker emir edersiniz demis ve Bunlrari kilitlmeisler bir kafese ve Komutan Son istekleriniz ne diye sormus Laz Asker : Ben Bir Karu istiyirum demis Komutan getirin demis

Dursuna sormuslar ne istiyorsun Dursun ; Ben bi Buyuk Karton Icki istiyirum demis Komutan Getirin demis

Temele sormuslar ne ne istiyorsun Temel ise ; Ben bir Buyuk karton Sigara Istiyirumm Demis Komutan getirn demis Aradan 20 yıl gectikten sonra Kapıyı acmıslar Karı istiyen laz askerin 18 yasında kızı olmus Dursun ise son Ickiyi tam icerken Olmus Temel ise Agzında tek bir den ile Yanmıyan sigarala ayak ayak ustu e atmis Sigar paketlerininin sadece bir den almis Agzinda oturuyormus Komutan sormus Onca Sigara paketinden neden agzinda yanmiyan bir sigara var ? Temel ; ula Serefsüzler Onca sogara veriysunuz bi tane cakmak koymıysunuz demis

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Temel tıp fakültesini bitirip, beyin cerrahisi ihtisasına başlamış. İlk yurtdışı kongresinde, heyecanla farklı ülkelerden bir araya gelen doktorların arasına karışmış.

.

.

.

-Biz Kasımpaşa'dan bir beyinsizi aldik ve Başbakan yaptık. Şimdi ülkenin yarısı iş arıyor, yarısı da savaşa hazırlanıyor...

Ha ha ha ... çok güldüm ya... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.