Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ERKEK DEDİĞİN NASIL OLMALI..HADİ KIZLAR!

cerenimoo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 167
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

erkek dediğin akıllı olmalı yönetilmemeli yönetmeli karşı cinsin içinden geçeni görebilmeli ve türlü oyunlarına kanmamalı

+1 toprağım doğru teşhis ;) harbi aslan gibi bir cevaptı ama şu avatarınıda aslan gibi bir aslan yapsaydın ne o öyle :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Estağfirullah itiraz ne haddimize... Yanlız anlıyamıyoruz yani erkeğin duvara yapışanı nasıl bişi olmalı ki ? Duvara yapıştırmadan önce tutkal mı sürmeli o erkeğe.. :D

eğer karşı taraf beni tutkalla duvara yapıştır derse tabiki bunu göz önünde bulundururum. ama şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunan olmadı, genellikle ben kendi çabalarımla vurunca arkadaşı duvarda reklam panosu haline dönüştürebiliyorum. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

insan olmalı...........dünyadaki herşeyi sevmeli..sevmeyi bilmeli....kendinden çok ,başkasını sevmeli.......hayat güzeldir diyebilmeli ....sevildiğini bilmeli...kabullenmeyi bilmeli...herşeyi ,gerçekleri....gerçeklerle yaşayabilmeli.......... :sweatingbullets: gülümseyebilmeli dünyaya......... :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:angry: hih...cıss..sen,toplumda büyük cogunluk tasıyan erkek karekterinden bahsetmişsin..

bence hayal edemeyecegim biri olmalı.. :wub:

hayalim bunlar olsaydı hıncal uluç sevgilim değil,önce sağlam bir dostum olurdu..kendi cinsim olan ya da benim cinsimden hisseden diyim,sonucta beni en iyi anlıcak olanlardır dimi:)

:):):):) doğru diyorum .yeterlimii.. :clover::clover::clover:

hayal edebiliyosann beni salla gitsinn :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yakışıklı olmalı parası olmalı kadının dediklerini yapmalı gözü dışarda olmamalı anlayışlı olmalı kadınını dinlemeli mümkünse hiç maç seyretmemeli günde en az 55 kere seni seviyorum demeli her gün ya bir çiçek ya da hediye almalı kredi kartlarını eşine bağışlamalı vs vs...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkek dedigin yakisikli olacak. Öyle karsidan yürüyüp gelirken endamina hayran kalacaksin, ruhun rüzgarina kayacak. Omuzlarina, bacaklarina, düz karnina, O sert hatli çene kemiginin, hokka gibi burnun seyrine doyamayacaksin. Bakimli olacak erkek dedigin. Bu kalibin içinde tam bir beyefendi barindiracak. Ama bunlardan önce özü sözü dogru, sözünün eri bir delikanli olacak. Eline kagit kalem alsa delikanliligin kitabini yazacak. Komple olacak yakisikliligi. Korkmayacaksin gecenin bir vakti uyanip da yaninda gördügünde onu. Yakisikli olacak ama aklini sende tutacak kadar da akilli. Seni elinin tersiyle degil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, baskasi tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksin yaninda, çok konusmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; Seni senin kadar düsünecek. Sen onu merak ettiginde kendisine hesap soruluyor havalarina girmeyecek. Senin inceligine karsi umursamaz sözler sarf etmeyecek. Adamin sinirini bozmayacak, Cinlerini tepesine çikarmayacak, Sanki sen onun için varmissin Her ne zaman istese emrine amadeymissin, o ne yaparsa yapsin her istediginde yaninda, elinin altinda olacakmissin triplerine girmeyecek. Sen ona sevgini gösterdiginde, sen ona kayitsiz sartsiz asikmissin gibi havalara girmeyecek. Erkek dedigin ilgi gördügünde ilgiyle, sevgi gördügünde sevgiyle karsilik verecek. Erkek dedigin, sen onun için kendine baktiginda, sirf ona daha güzel görünmek için giyinip kusandiginda hiçbir sey olmamis gibi davranmayacak. Ruhunu oksamasini bilecek. Romantik olacak, kimi gün habersizce kucaginda çiceklerle cikip gelecek. Özel günleri unutmayi marifet sanmayacak. "Kazma" olmayacak senin bütün zerafetine karsi. Gerçekten seven bir kadin sevgi ve ilgi bekler, erkegine verdigi askin karsiliginda Küçük bir tatli söz, kisa bir mesaj, Bir cagri bile onu mutlu edebilir. Erkek dedigin bütün bunlari cebinden para harciyormus gibi Cimrilikle yapmayacak. Ben aranmayi, çok aramayi sevmem demeyecek. Her sey kendi istedigi gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi caninin istemesine baglamayacak her seyi. Erkek dediginin, Hissettigiyle yaptigi sey arasinda uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, Baska seylerin arkasina gizlenmeyecek. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, Kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek. Erkek dedigin askina sahip çikacak. Korkak olmaz erkek dedigin. Erkek dedigin iyi sevisecek. Koyun gibi yatmayacak, Bir an önce su is bitse demeyecek. Asksiz yatmayacak yataga ve sen bunu bileceksin. Bir baba sefkatiyle seni alnindan öptügünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayif degildir. Ve sevgiyle öptügünde dudaklarindan, bileceksin ki öpüsün tek sebebi sehvet degildir. Erkek dedigin aldatmayacak. Aldatmak basitliktir. Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dedigin. Aldatiyorsa sevmiyor demektir. Erkek dedigin yakisikli olacak, çekici olacak Ama bundan çok daha öte bir sey. Zeki olacak. Kadinin küçük yalanlara, bahanelere inanmayacagini, kendisini kendi gibi tanidigini bilecek. Kadinin zekasini küçümsemeyecek kadar zeki olacak. Zeki olacak, seni bir hamur gibi karistirmasini bilecek, O hamura kendisi katmasini da. Degerlerini bir anlik hevesler ugruna satmayacak. Namussuzlugunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak. Yan gözle hatun kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek. Erkek dedigin önce kendini sevecek. Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayir gelmez. Bir bakarsin ki yillar sonra Bu adamla ne yataga sigiyorsun, ne topraga. Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alip sevismesini de. Babaligini da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, Kadir kiymet bilmeyi, vefakarligi, fedakarligi. Erkek dedigin seni koruyacak, kusatacak. O nerede olursa olsun seni koruyacagini bileceksin. Pisirik olmayacak erkek dedigin. Erkek dedigin erkek olacak güzelim. Seni sadece sen oldugun için sevecek. Parayla, pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dedigiyle hareket etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem çocugun olacak, huzurla bagrina basacaksin. Bileceksin ki evde o erkegi beklemenin zevkini, Huzurunu baska hiçbir sey yasatamaz sana. Bir ask için yapabilecegin her seyi yaptigina inaniyorsan ve buna ragmen hala yalnizsan,için rahat olsun.Giden zaten gitmeyi kafasina koymustur ve yaptiklarin onun dudaginda hafif bir gülümseme yaratmaktan baska hiçbir ise yaramayacaktir. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazirdir. Hani agzinla kus tutsan "Bu kusun kanadi neden beyaz degil?" diye bir soruyla bile karsilasabilirsin..iki ucu keskin biçaktir bu isin.Yaptiklarinla degil, yapmadiklarinla yargilanirsin her zaman. Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur.iyi halin cezanda indirim saglamaz. Sen, "Ama senin için sunu yaptim" derken o,"sunu yapmadin" diye cevap verecektir. Ve ne söylesen karsiliginda mutlaka baska bir iddiayla karsilasacaksindir.Üzülme, sen aski yasanmasi gerektigi gibi yasadin. Özledin, içtin, agladin, güldün,sarkilar söyledin,düsündün,siirler yazdin. "Peki o ne yapti" deme. Herkes kendinden sorumludur askta.Sen askini doya doya yasarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu. Bir insan eksik yasiyorsa,ve bu eksikligi bildigi halde tamamlamak için ugrasmiyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için? HAYATI ISKALAMA LÜKSÜN YOK SENIN. Onun varsa,birak o lüksü sonuna kadar yasasin. Her zaman ki gibi yasayacaksin sen. "Acilara tutunarak" yasamayi ögreneli çok oldu. Hem ne olmus yani, yalnizlik o kadar da kötü bir sey degil. Sen mutlulugu hiçbir zaman bir tek kisiye baglamadin ki...."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.