Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hızlı Koşucu - The Fast Runner - Atanarjuat (2002)

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Hızlı Koşucu - The Fast Runner - Atanarjuat (2002)

Cannes'de ödül alan bu filmde lnuit olan iki kardeşin öyküsü işlenmektedir. Öyle bir film ki size eskimoların nasıl zor bir yaşam mücadelesi verdiklerini ve bu mücadeleden nasıl galip çıktıklarının öyküsünü anlatan güzel bir film. Kabilelerindeki kötü şansı ve büyüyü şeytandan arınmayı başaramamaktadırlar. Eskimolara özgü bu kabile yaşantısından bir kesiti çok güzel işleyen yönetmen inanılmaz bir filme imza atmış. Bu filmi kaçırmayın derim. Ayrıca sonradan aklıma gelen film ekibinin bu film nasıl zor şartlarda ve çok düşük bir miktar para ile çektiğinide belirtmeden geçmeyeceğim. Unutmayın bu tür filmler size amatör ruhun içindeki bitmeyen yenilik ve değişim seçeneklerini getiriyor ve bu tatı tatmadan film seyrettim diyemezsiniz çünkü Hollywood filmleri sizi bir şekilde robotlaştırıyor ve aynı şeyleri arar oluyorsunuz...

Oyuncular: Natar Ungalaaq, Sylvia Ivalu
Yönetmen: Zacharias Kunuk

post-2-0-49608600-1388893714_thumb.jpg post-2-0-13734000-1388893715_thumb.jpg post-2-0-83683900-1388893715_thumb.jpg post-2-0-59734900-1388893716_thumb.jpg

In this Cannes Film Festival award winner, two Inuit brothers (Amaqjuaq, the Strong One, and Atanarjuat, the Fast Runner) struggle to save their nomadic tribe from evil. Atanarjuat romances the beautiful Atuat, much to the chagrin of the arrogant son of the tribe leader, Oki, who won't stand for the humiliation. Oki stages an ambush in which Amaqjuaq is killed, but Atanarjuat miraculously escapes.

Starring: Natar Ungalaaq, Sylvia Ivalu
Director: Zacharias Kunuk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Yahu bu filmi dün kiraladım ve inanırmısınız filme bayıldım.

Size daha komik bir şey söyleyeyim mi bu foruma çok önceden üye olmuştum ve bu filmi google aratırken tekrar geldim ve üye olduğumu hatırladım gülün gülün gülmek çözer sizi...

Herkese öneriyorum. güzel bir film... Admine katılıyorum

çözünmeye devam...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.