Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ANTALYADAKİ FORUM ŞAHSİYETLERİ

Önerilen İletiler

Yaw kaç senedir şu forumdayım,öle kendi halinde munis bi hanımım ,efendime söliim etliye sütlüye bulaşmadan bi kaç kelam ederim, hani bana şunu da yaptırdı ya bu menapoz denen şey;hadi bakalım hayırlısı...

Efendim ben,Taylan abi,Alegria insanı ve Figarro pazar günü bi çay kaave içelim öeleden soona diyoruz...

katılmak isteyen olursa ÖM marifeti ilen benden koordinatları alabilir.

Başlığı antalyada ikamet edenler diye attım ama şehir sınırlamamız yok tabe, gelmek isteyen varsa buyursun gelsin.

Sakin sakin böle oturup 2 çift laf edelim diyoruz,belki figgaro ve ben bir olup Taylancım beyi kızdırırz ya da yok yok kızdırmayız bu aralar küs bana zati...

Ya biliyorum ; bahar geldi böle sosyal kelebek oldum ben yaw...

Beni bu havalar mahvetti... :(

Fikir olarak guzel aslinda sadece buaralar ucak biletleri pahali :P o yuzden eger yaz olurda ben Turkiye'de olursam ve Antalya'ya gelirsem ugrarim mutlaka :)

Sizlere simdiden iyi eglenceler .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

02:57 makul insanların uyuduğu vakittir.

ve ben gece saat 24:00 ten soona ne diyorsanız hepsine katılıyorum ne diyorsanız doğrudur...

(jön türkler ve cehape dışında tabi... :P )

Bu arada kayıtlara geçmesi için söylüyorum biz toplantılarımızda GEYİK yapmıyoruz. Memeleket meselelerine kafa yoruyoruz,sosyolojik çıkarımlarda bulunup,özelde de pisikolocik çıkarımlarda ve telkinlerde bulunuyoruz. Bizim toplantılarımız irşad ihsan eden en güsel toplantılardır. B)

Bu arada sanırım pazar günki toplantıda yeter çoğunluğa ulaşamıyoruz Taylan Bey, Alegria insanı çalışıyormuş...

:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

şöyle olacak mayıs ta zebercet gidecek godzi gelecek lakin zebercetin hortlağı uykularınıza girecek, soona bi mabel sakızdan ciğerlerinize dolacak, güneşli bi günde denize karşı otururken kemikleriniz sızlayacak zebercet diye...

ben içine duhul ederim adamın ruhunuz duymaz... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heuheuheuu..buluşmuşluk ve buluşamamışlık üzerine bunca şeyi bir arada okumamıştım..hayy siz yaşayın emi..ama bi daakine dördüncüyü bulalım..hani masanın dördüncü ayaa babında belki bi ihale keğat meğatta atarız..bi araya geldiğimizde sırf geyik yapmadığımızıda bazı arkadaşlara göstermiş oluruz.. sonra falezlere gidip çekirdek falanda bir torba , oturupta ayamızı sallandırırken mavi sulara ve çitlediklerimizi atarken batan güneşe doğru..muhabbet ederiz..ederiz..ederizz..sonra isteyen falezlerden atlayabilirr :P ..yada çikolata ve sakızlarını paylaşmak istemeyenler atılabilir :D valla taylancıımın tek kaş göz hareketi yeter.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Baktığım okuduğum kadarıyla..hep böyle muhabbetler dönüyor ortamda.

pek samimi olmadıkları biri varsa aralarında bir iki hoşbeşten sonra onu da dahil ediyorlar bu muhabbete.

bizde mi böyle olucaz acaba.

Allah, ifrazatımızı tutamayacak konuma gelmeden alsın canımızı...amin.. :D

ifrazat derken başkanım? :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak ben bu kelimeyi pek severim. Hemen Ben cezalandırırım! -GENEL KURMAY BAŞKANI başlığında cümle içerisinde kullandım.

Nefret ettiğim pek benzer bir kelime de ikzarat ayrıca.

Ama Şehrazat olsa bi de, 150bin dolar borcum olsa hatta.

aa? ne ayıp Taylancım bey, hemen bi geyik bi lay lay...

hiç yakışıyo mu ilim irfan sahibi bizim gibi adamlara?

bakınız eğilmez;bükülmez;değişmez;inatçı;kararlı;boyun eğmez takma isimnini kullanan furumdaşımız bizi hiç beğenmemiş netekim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Hahhaaa......Herhangi gibi performansda ortalama 45 kilometre hıza ulaşabilen hücre transferi. :D

efenim böle başıbozuk cümleler kuracak iseniz sizden ricam, TDK noktalama kurallarına mümkün mertebe riayet etmenizdir zira yukarıdaki cümlenizden bişey anlayabilitem düşük.

eğer hücre transferi konusunda ortalama 45 km.yi yeterli buluyor iseniz size tavsiyem einstein üstadımızın ''özel ve genel görelilik kuramı'' isimli şahane eseridir ki herhangibir Remzi Kitabevi tükkanında kolaylıkla bulabilirsiniz. yok eğer bulamıyorsanız aha da buyrun burdan alın :

özel ve genel görelilik kuramı

efenim yok eğer sırf daha önceki iletilerinizde olduğu gibi telmaşalık olması hasebiyle yazdı iseniz de ; o vakit utanınız ki daha önce de belirttiğim gibi biz bu toplantılarda ilim irfan ihsan eden cümleler de telaffuz edebiliyoruz. ayrıca yeri geldi diye söylüyorum ben yaşlandıkça daha da bi güzelleşiyorum, şarap gibiyim,maşşalahım yani o radde...

Dip Not Şeysi : Taylan ben geldim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben yaşlandıkça daha da bi güzelleşiyorum, şarap gibiyim,maşşalahım yani o radde...

Burdaki şahsiyetlerin mecazi anlamını pek kavrayamadığı kelimelerimin.

Sizin anlayışınızdaki anlayışım yazdıklarınızın kur yapmak manasına geldiğini belirtirim. :lol:

Her güzel kelimeyi burada klavye ve monitörle eda edebiliyorum,ama bazı şahsiyetler yazdıklarımı kendi sezgileriyle kavrayamadıkları için kendilerini var (ispat) etmekten dolayı başkalarını yok ediyorlar.

İşlerine gelenleri alıp diğerlerini ortadan kaldırıyorlar,ifna ediyorlar,izale ediyorlar,fişini çekiyorlar,

direncini kırıyorlar,bir nevi reset.. vs vs..

---Yazmak bana ait işlerimden biri olmasından ziyade zevklerimin en bi birincisi..

---Boş-alma bunun dışında bir nevi bekar-etini izale etmek.

Hele bu yaşlı ise o kadar makbul ve mukaddestir.

Hastayım valla hasta.!. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1-Sizin anlayışınızdaki anlayışım yazdıklarınızın kur yapmak manasına geldiğini belirtirim. laugh.gif

2-Boş-alma bunun dışında bir nevi bekar-etini izale etmek.

3-Hele bu yaşlı ise o kadar makbul ve mukaddestir.

4-Hastayım valla hasta.!. biggrin.gif

Ben bu dörtlüyü çözemedim. Yardımcı olacağınızdan eminim.

İstediğiniz numerodan başlayabilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu dörtlüyü çözemedim. Yardımcı olacağınızdan eminim.

Hayhay...Yoldan geçen çobanın yazdıklarını merak edip,bunu bir dörtlü haline getirmiş ve cevap verilmesini kendine sorumlu gören İtalyancada kıymetli anlamına gelen veya çaresizlerin oral mavi hapıda diyebiliriz. Bir nevi Dürt'mekten geldiği söylensede Öyle kendi halinde sempatik bir sayıdır.

Şeriat gelince erkeklerin alabileceği kadın sayısıda olabilir anlayacağın.Cariyeler hariç.

Eğer bunlardan biride olmazsa o zaman insanin karşı cinsi beyin nöronlariyla emüle etmesidir.

Kendi kendine zevk aldırma durumu denir,yardımcı olduysam ne mutlu bana teş.ederim.

İstediğiniz numerodan başlayabilirsiniz.

Dostum..acıdan başka dermanı yok boşvermiş bünyenin,onun için yazdıklarımın ne anlama geldiği muamma ama

tahmin ettiğiniz kadar yumuşak bi anlamları olduğunu zannetmeyin.!.

Hastayım valla hasta.!. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayhay...Yoldan geçen çobanın yazdıklarını merak edip,bunu bir dörtlü haline getirmiş ve cevap verilmesini kendine sorumlu gören İtalyancada kıymetli anlamına gelen veya çaresizlerin oral mavi hapıda diyebiliriz. Bir nevi Dürt'mekten geldiği söylensede Öyle kendi halinde sempatik bir sayıdır.

Şeriat gelince erkeklerin alabileceği kadın sayısıda olabilir anlayacağın.Cariyeler hariç.

Eğer bunlardan biride olmazsa o zaman insanin karşı cinsi beyin nöronlariyla emüle etmesidir.

Kendi kendine zevk aldırma durumu denir,yardımcı olduysam ne mutlu bana teş.ederim.

Dostum..acıdan başka dermanı yok boşvermiş bünyenin,onun için yazdıklarımın ne anlama geldiği muamma ama

tahmin ettiğiniz kadar yumuşak bi anlamları olduğunu zannetmeyin.!.

Hastayım valla hasta.!. biggrin.gif

İnne'l-lâhe mea's-sâbîrin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.