Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Zebercet - alegria - figgaro - Taylan Abi

Taylan Abi

Önerilen İletiler

e tabi ben gen üye sen kıdemli üye, bi nevi ciğercinin kedisi mevzusu yani...

ehu...

gençim ben evet evet...

Ayakkabın bile Converse senin. Hala 30 sene evvelindesin. Sonra çıkıp gencim bilmem ne nameleri...

Güzel insansın, hoş insansın, tadından yinmez ama matematiğim kuvvetli işte gözüm körolsun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayakkabın bile Converse senin. Hala 30 sene evvelindesin. Sonra çıkıp gencim bilmem ne nameleri...

Güzel insansın, hoş insansın, tadından yinmez ama matematiğim kuvvetli işte gözüm körolsun.

1.Sayın taylan,hem yaşın hem ebatların benden büyük...

2.converse bi kerem tüm zamanların yıldızı en güsel bişeydir. yaşsızdır. aynı benim gibidir.

3.evet güselim,hoşum ve iktisat mezunuyum hatırlatırım...

4.kayıtlara geçmesi için söylüyorum ona öle demezler peynir ekmek yemezler bikerem...

sizinle burada kalıp haylazlık etmeyi çok isterdim amma çıkmam gerek zira ders çalışıciim...

öperim ellerinizden...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevigili admincim bey,

içinde bendenizin nur cemali olduğu için güsel diğerleri...

dikkatli bakarsanız kafamın üzerinde bi hare var benim diğerlerinin yüzüne de yansıyo...

ama bi de istirhamım var...

ben bu fotoları göremiyoruuummm.... :unsure:

:) ne cemalmiş vesselam yanar hare hare..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet güzel bi gündü..arkadaşlara vede yorum yapmış arkadaşlara teşekkür ediyorum efendim..

hayır yani bu kadar geyikten sonra o muhteşem aksiyonun bi öznesi olan sizin bu mudur yorumunuz yane?

''güsel bi gündü, teşekkürler''

bişe diil afiyet olsun gene bekleris monşer...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Convers fotoğrafının bir espirisi var mıdır acaba ?

şöyle ki sayın kardeşim o pabuçların bizatihi taylancım bey ben ve alegria insanı olarak ve fikir birliği ederek beni daha genç gösterdiğine inanıyoruz. siz de bi bakın reca ediciim göstertmiyor mu beni daha genç?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bu mudur yani evlin kardeşimizin yazdığı o süper cümlelerden benim hakkımda olduğunu düşündüğüm süpersiniz güzelsiniz sıfatlarına değil de bu kötü espiriye ulaşmanız oldu mu taylancım bey?

:D:D

yaa bakma ona sen o senin güzelliğini çekememiş aaa :deli:

sen bize sor B)B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır yani bu kadar geyikten sonra o muhteşem aksiyonun bi öznesi olan sizin bu mudur yorumunuz yane?

''güsel bi gündü, teşekkürler''

bişe diil afiyet olsun gene bekleris monşer...

ne anlatayım be zebercetimiz , bu kadar arkadaşta imrenmişken deniz , biz ve convers buluşmasını..hani uzatmıyim dedim programa sığsın açısından.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol::lol: kıyamam,sen çok güzelsin,Hadise bile yanında çirkin kalır,falla....

şaka bi yana çok güzel resimler,Zebercet arkadaşımız bay sanmıştım,Taylan Abi arkadaşımızı da çok iyi kafamda resmetmişim :)

Figarro,sadece blogona baktım ve gerçekten güzel yazıyor ;)

güzel resimler,deniz gibi B)

yaw beni erkek sanmıştınız öle mi efem?,

emme nası yani? nerden çıkardınız kuzum?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gercekten guzel bir bulusum oldugu belli resimlerde guzel cikmis :)

Bende Taylan abi'yi daha sert gorunuzlu bir yapimi var zanetmisdim :D ama hicte oyle degilmis .

yok yok pambık gibidir kendisi, tadından yinmez bi insandır...

bakmayın öle jön türklüğüne, süper insandır böle göbekli filan bi kaç yıla kalmaz ideal kız babası profiline dönüşeceği kanaatindeyim hatta :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gercekten guzel bir bulusum oldugu belli resimlerde guzel cikmis :)

Bende Taylan abi'yi daha sert gorunuzlu bir yapimi var zanetmisdim :D ama hicte oyle degilmis .

bakmayın öle jön türklüğüne, süper insandır böle göbekli filan bi kaç yıla kalmaz ideal kız babası profiline dönüşeceği kanaatindeyim hatta :P

Birisi yumuşak demiş, diğeri pamuk demiş, yetmemiş göbekli demiş. Kavgada söylenecek şeyler değil zannımca.

Siz benim tersimi görmediniz heralde, attırmayın benim asfalyalarımı :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

:)

Birisi yumuşak demiş, diğeri pamuk demiş, yetmemiş göbekli demiş. Kavgada söylenecek şeyler değil zannımca.

Siz benim tersimi görmediniz heralde, attırmayın benim asfalyalarımı :excl:

tatli kavgalar iyidir :P ben yinede kavganin icine girmeyim uzaktan izleyim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben yinede kavganin icine girmeyim uzaktan izleyim :D

Olur mu? Hiç olur mu?

Biz sizi kavganın içine çekmeye çalışırken, söylenecek laf mı bu şimdi? :)

Tanışalım arkadaşlar, kaynaşalım. Zararı yok siz kavga etmeyin, Zebercet'le hepinize yeteriz biz...

Biz derken, ben yani :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olur mu? Hiç olur mu?

Biz sizi kavganın içine çekmeye çalışırken, söylenecek laf mı bu şimdi? :)

Tanışalım arkadaşlar, kaynaşalım. Zararı yok siz kavga etmeyin, Zebercet'le hepinize yeteriz biz...

Biz derken, ben yani :P

ne demek ne demek taylancım bey ben sizi hiç yalnız bıraktım mı?

(bu arada düşündüm de biz sizinle tanışalı beri yani mart 2005 ten beri tam tamına 4 sene geçmiş) böle bi bonnie ve clyde efendime söliim emel ve erdal kıvamında gitmedik mi?

ben sizi hiç yalnız bıraktım mı? siz beni hiç yarı yolda koydunuz mu?

ne demek tek başıma yeterim...

ben senin peşinden ayrılır mıyım sanırsın hiç?

ayrıcana parlak fikir ve destursuz hikayelerimize.... amanın gözlerim yaşardı, devam edemiyciim...böhü...ühü...fırk....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sahi siz de 2004 yılında üye olmuş görünüyorsunuz ben de forum dinazorların olduğum halde yeni yeni görüyorum sizi.

asıl dinazor benim yahu cyrano beyciim...

yannız muhtelif isimlerle arz-ı endam ettiğim içindir size yeni gelişim.

tabi genç dimağları aydınlatıcı yazılarıma sizin ihtiyacınız olmadığından dikkatinizi çekmemiş de olabilirm o ayrı mevzu...

Taylan bey'in gıyabında da atıp tutasım var ayrıca, göbekli bi insan kendisi ayrıca iri olduğu için rahat rahat bi yerlere gidemiyos,oturamıyos...

siz de bi teşrif ederseniz yıllardır çektiğim sıkıntıyı da göreceksiniz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

asıl dinazor benim yahu cyrano beyciim...

yannız muhtelif isimlerle arz-ı endam ettiğim içindir size yeni gelişim.

tabi genç dimağları aydınlatıcı yazılarıma sizin ihtiyacınız olmadığından dikkatinizi çekmemiş de olabilirm o ayrı mevzu...

Taylan bey'in gıyabında da atıp tutasım var ayrıca, göbekli bi insan kendisi ayrıca iri olduğu için rahat rahat bi yerlere gidemiyos,oturamıyos...

siz de bi teşrif ederseniz yıllardır çektiğim sıkıntıyı da göreceksiniz...

İlginç gerçekten en azından bu tarzı hatırlardım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.