Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DTP'li adayi diri diri yaktilar

Taner Bayram

Önerilen İletiler

Kardesim gelin gercekleri gorelim. Bizler bir tek haklarimizin verilmesini istedik ve sizler bizlere karsi savas ilan etmeyi tercih ettiniz. Oyle degil mi? Ne yapalim?

TRT6 neden 20 yil once acilmadi? Neden bu kadar fakir fukara askere ve daglara itildi? Zira zengin ve yeri belli insanlar gonderilmiyor doguda askerlige. Onu da biliyoruz!

Hala kazilar yipliyor benim Kurt illerimde ve insan kemileri ortaya cikiyor. Kimler yapti bunlari? **** Ama yine de taviz vermiyecegiz hak arayisimizda! Kusuruma bakmayin!!

PKK, Türkiye Cumhuriyeti'nin topraklarının bir kısmını ayırmak ve ayrı bir devlet kurmak amacıyla kurulan ve teröre başlayan bir örgüttür. Hak aramaktan kastettiğin buysa. Senin böyle bir "hak" veren bildiğin devlet varsa bende gideyim oraya.

PKK , TRT 6 yıl yirmi önce açılmadığı, ya da kürtçe kurs yoktu diye kurulmadı. PKK'lı teröristler TRT 6'yı seyredebilmek, ya da kürtçe kurslarda eğitim almak içinde dağda değiller.

Türkiye topraklarının bir kısmını ülkeden koparmak ve ayrı devlet kurmak için dağdalar. Bunun hak aramakla falan da bir alakası yok. Zira etnik ayrımcılık ile, bir ülkeyi silah zoruyla bölmeye çalışmanın "hak" olarak kabul edildiği hiçbir insan hakları ya da hukuk standartı yok. İstersen sen, bulunduğun ABD'de eline silah alıp böyle bir " hak arama" ya çalış bakalım ne diyecekler.

İşte asıl mesele bu. Bir yandan PKK'yı ve terörü "hak arama" olarak tanımlamak, ondan sonra, niye önyargı var edebiyatı yapmak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Değerli dostum,

Orada olan insanları sevmeyebilirsiniz,düşüncelerini onaylayamabilirsiniz ama orada iki insan öldürüldü.

Ben,beklentimi hemen belirteyim.

Öldürenler cezalandırılsın.İşlemeyen adalet birkez olsun işlesin :excl:

sizden beklentim,benim beklentime ortak olmanız.

Sayın "phantom_lord"

insan kanı üzerinden siyasi hesaplar yapan kim olursa olsun,lanetlenmeyi hakkeder.Varsa bu hesaplar o alanda,yapana da lanet olsun.

sevgili arkadaşım orada derken bir genelleme yapmayalım lütfen,

ama nasıl ki bir teröristin ölümü bende en ufak bir acıma yada merhamet uyandırmıyorsa ona yardım yataklık yapanında uyandırmaz..

Olaya orada "bir insan" değerlendirmesi bir pembe tablo çizerek bakarsak benim dağdakiler içinde yas tutmam gerekir.

Ki bana sorsanız af edilmeyecek suçlar listesinin en başında vatana ihanet yer almalıdır.

Sözlerimi neye yorarsanız yorun içimden geleni söylüyorum,söylemek zorundayım ben buyum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili arkadaşım orada derken bir genelleme yapmayalım lütfen,

ama nasıl ki bir teröristin ölümü bende en ufak bir acıma yada merhamet uyandırmıyorsa ona yardım yataklık yapanında uyandırmaz..

Olaya orada "bir insan" değerlendirmesi bir pembe tablo çizerek bakarsak benim dağdakiler içinde yas tutmam gerekir.

Ki bana sorsanız af edilmeyecek suçlar listesinin en başında vatana ihanet yer almalıdır.

Sözlerimi neye yorarsanız yorun içimden geleni söylüyorum,söylemek zorundayım ben buyum..

Sevgili Suheda,

lütfen kendimizi ve inandıklarımızı değil,olması gerekenleri yazalım.

Urfa'da toplanan,gösteriler yapan o insanların düşüncelerini onaylar yada onaylamazsınız,bu değil mevzu.Asıl düşündüren,orada polis eliyle öldürülen iki insan.Buna kimsenin hakkı yok,can almak bu kadar basit değil,olamaz.Polis orada güvenliği sağlamak için var,adam öldürmek için değil.

Yas tutmayalım sevgili dostum,sadece hak diyelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Suheda,

lütfen kendimizi ve inandıklarımızı değil,olması gerekenleri yazalım.

Urfa'da toplanan,gösteriler yapan o insanların düşüncelerini onaylar yada onaylamazsınız,bu değil mevzu.Asıl düşündüren,orada polis eliyle öldürülen iki insan.Buna kimsenin hakkı yok,can almak bu kadar basit değil,olamaz.Polis orada güvenliği sağlamak için var,adam öldürmek için değil.

Yas tutmayalım sevgili dostum,sadece hak diyelim.

polismi öldürmüş? :unsure:

Bırakın Allah aşkına rica ediyorum ya böyle bir hak arama dünyanın neresinde var bir hak huk tutturmuşsunuz gidiyorsunuz,hak böylemi aranır?

bende kalkıp sana derim ki dağdaki ile onun arasında ne fark var elinde kalaşnikof olmayışımı?

bu böyle uzar gider bu mevzu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

polismi öldürmüş? :unsure:

Bırakın Allah aşkına rica ediyorum ya böyle bir hak arama dünyanın neresinde var bir hak huk tutturmuşsunuz gidiyorsunuz,hak böylemi aranır?

bende kalkıp sana derim ki dağdaki ile onun arasında ne fark var elinde kalaşnikof olmayışımı?

bu böyle uzar gider bu mevzu...

:)

Ön otopsi sonucu bunu söylüyor.

Hak arama demiyorum dostum,yaşama hakkı diyorum...

benim için dağda olsa ovada da olsa,insan öldüren herkes bir katildir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış zaviyeden tartışılıyor kanımca , Abdullah Öcalan kutlaması yapıp demokratik hakka vurgu ve ölen iki kişi için saygı istemi açıkçası sade suya tirit misali...

O şahıs kimlere ne acılarını hatırlatırken orada bulunanlar bu ülkede ölen onbinlerce insanın acısına saygı duymazken , ***** badem gözlü oldu muamelesi istemek tuhaf değil mi?O gösteriye katılan yada onaylayan insaniyetten dem vurmasın , yoldaşlarımız davaları uğruna öldü mücadelemiz devam ediyor falan desinler ama insani vurgulara girmesinler.Bu kapıdan ekmek çıkaramazlar.Saygı isteyen önce saygı duymalı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(suheda_ @ 28-03-2009, 15:03)

Diyarbakırlı arkadaşım,

Bildiğiniz üzere helikopter düştü BBP'li genel başkan ve arkadaşları öldü..

Taziyelerinizi bekliyoruz

Sayın dünyahepimizin şöyle yanıt vermiş bu iletiye:

Taziye vermek zorunda hic kimse yok. Verenlar var ve vermeyenlere de saygi gösterecegiz. Kimseyi zorlamaya hakkimiz yok. Önce Hirant Dink'in ailesine taziyelerimizi sunalim. Onlara hala bu borcumuz var

Madem insan ölümleri o kadar önemli değil o halde sayın diyarbakırlının şu iletisine de aynı tepkiyi vermeniz gerekiyordu

Ben gazeteden alinti yaptim, Turk/Kurt ayirimi yapmadan suclu ve kurban kim olursa olsun boyle bir vahseti kinayalim dedim. KINAYIN!

Ya da hergün öldürülen binlerce adi vakayı buraya yazıp kınayalım. Öyle ya onlardan biri de mutlaka ya AKP lidir, ya CHP li yada vs her hangi bir partilidir.

Yine ilk baştaki iletiye sn diyarbakirli şöyle bir yanıt vermiş:

Iletinin konusu Muhsin Yazicioglu degil...DTP'li aday ve onun yakilmasi!

Ve ardından bana şöyle bir cevap ve diğer arkadaşlarımıza:

Insan kemikleri, insan kemikleri bunlar ve hala anlayamiyoruz! Hayret! Hadi 17 bin faili mechulu cinayete inanmayin isterseniz!

1- Bu ülkede faili meçhul yoktur diyen arkadaşımız veya bunu idda eden birileri var mı?

2-Konumuz faili meçhul mü ya da kuyular mı?

3- Bu adi cinayet vakasını nasıl faili meçhullerle bağlantılıyorsun ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın dünyahepimizin şöyle yanıt vermiş bu iletiye:

.

.

.

3- Bu adi cinayet vakasını nasıl faili meçhullerle bağlantılıyorsun ?

1 - Allah Allah! Uc Turk gazetesi olayi DTP'li adama yapilmis bir seyolarak gectiler! Gidin onlari elestirin!

2 - Yine de bir suru Kurt karsiti arkadas "Oh olmus!" demistir. Asil dikkat etmeniz g ereken nokta bu!

Hala birlerinin acigini aramaya calisyorsunuz!

Vaktinde faili mechul cinayetlere de ADI CINAYETLER denildi ama yillar sonra neden yapildiklari ortaya cikmaya basladi! :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yillarca yapilan kirli siyasetin sonuclari tek tek ortaya cikmiyor mu?

Bastakiler kimler di?

Yilmazlar? Cillerler? Turkesler? Erbakanlar? Evrenler... Kinasaniza bu adamlari binlerce insanin kanina girdikleri icin?

Kardesim gelin gercekleri gorelim. Bizler bir tek haklarimizin verilmesini istedik ve sizler bizlere karsi savas ilan etmeyi tercih ettiniz. Oyle degil mi? Ne yapalim?

TRT6 neden 20 yil once acilmadi? Neden bu kadar fakir fukara askere ve daglara itildi? Zira zengin ve yeri belli insanlar gonderilmiyor doguda askerlige. Onu da biliyoruz!

Hala kazilar yipliyor benim Kurt illerimde ve insan kemileri ortaya cikiyor. Kimler yapti bunlari? **** Ama yine de taviz vermiyecegiz hak arayisimizda! Kusuruma bakmayin!!

Peki devlet tarafindan yapilmis 17 bin faili mechul cinayete ve binlerce milyonlarca insanin iskenceye, hapise tabii tutulmasi icin kimi kinayacagiz?

Tam 17 bin faili mechul cinayet islenmis onu biliyormuydunuz? Hala kuyulardan Kurt vatandaslarimizin kemileri cikiyor onu biliyormusunuz?

Söyleyecek söz bulamıyorum...

Çok basit bir şey istemiştim... Apo'nun doğumgünü bahane edilerek çıkarılan anlamsız olayların kınanmasını...

Ama Diyarbakırlı arkadaşımız olayı bambaşka yerlere çekmiş...

Üzüldüm açıkçası...

Hak arayışından bahseden, insan haklarından adaletten sözeden birisinin böyle bir olayı kınamaması çok üzücü...

Oysa ben hiçbir önyargı ile yaklaşmadan sırf insan olduğu için DTP'li adayın yakılarak öldürülmesini kınamıştım...

Ve bir insan olarak aynı kınamayı aynı senin beklediğin gibi hiçbir "ama" , "fakat", "şunu nasıl inkar edersin" gibi kelime kalıpları kullanmadan senden beklerdim...

Yanılmışım... Büyük bir hata yapmışım...

Bütüm forum sakinlerinden özür diliyorum... Bu kadar iyiniyetli olduğum için...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1 - Allah Allah! Uc Turk gazetesi olayi DTP'li adama yapilmis bir seyolarak gectiler! Gidin onlari elestirin!

2 - Yine de bir suru Kurt karsiti arkadas "Oh olmus!" demistir. Asil dikkat etmeniz g ereken nokta bu!

Hala birlerinin acigini aramaya calisyorsunuz!

Vaktinde faili mechul cinayetlere de ADI CINAYETLER denildi ama yillar sonra neden yapildiklari ortaya cikmaya basladi! :)

Kardeşim Türk gazetesi yazmış, ingiliz gazetesi yazmış.Sizin bu haberi buraya taşımanız sadece ve sadece olayı ajite ederek başka yönlere çekmek. Niyetiniz ortaya çıkınca da farklı konulara çekerek olayı daha da batıyorsunuz. Kusura bakmayın ama sizin açınızdan " takke düştü kel göründü".

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Söyleyecek söz bulamıyorum...

.

.

.

Bütüm forum sakinlerinden özür diliyorum... Bu kadar iyiniyetli olduğum için...

Üzülmenize ve özür dilemenize gerek yok arkadaşım. Bu tandansta yazı yazan arkadaşlar bunu hep yapıyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim Türk gazetesi yazmış, ingiliz gazetesi yazmış.Sizin bu haberi buraya taşımanız sadece ve sadece olayı ajite ederek başka yönlere çekmek. Niyetiniz ortaya çıkınca da farklı konulara çekerek olayı daha da batıyorsunuz. Kusura bakmayın ama sizin açınızdan " takke düştü kel göründü".

Hep bizler, ezilenler ajite ediyoruz! :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Binlerce insanin sokaklara dokulup kendi haklarini aramasini kimse kinayamaz!

Terör örgütü liderinin resimlerini taşıyıp. Terör örgütünün bayraklarını sallayıp. Terör örgütü yanlısı sloganlar atmak hak aramak mıdır ?

Yine aynı örneği vereyim. Eline Usame Bin Ladin'in resmini alıp NewYork sokaklarında hak aramaya kalksana bakalım ne yapacaklar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yine aynı örneği vereyim. Eline Usame Bin Ladin'in resmini alıp NewYork sokaklarında hak aramaya kalksana bakalım ne yapacaklar.

Tabiki sırtını sıvazlayıp, "vah canım öyle mi hemen hakkını verelim" deyip gereğini yapacaklarından hiç kuşkum yok. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Terör örgütü liderinin resimlerini taşıyıp. Terör örgütünün bayraklarını sallayıp. Terör örgütü yanlısı sloganlar atmak hak aramak mıdır ?

Ne olacağını ben söyleyeyim. Forum üyesi sayısı 1 kişi azalır.

Diyarbakırlı da artık Guantanamolu olur heralde.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne olacağını ben söyleyeyim. Forum üyesi sayısı 1 kişi azalır.

Diyarbakırlı da artık Guantanamolu olur heralde.

Sayin Taylan Abi,

Ben sizden "Ne olacağını ben söyleyeyim. Olum Kuyulari'na atilir" diye bir yorum bekliyordum ama yine de size yakisir sekilde atmissiniz yorumunuzu. Tesekkurler! :)

Guantanamo'ya gelince:

- Zaten bugun Kurtlerin yasadigi bolgelerin hepsi birer GUANTANAMO'dur.

- GUANTANAMO'dan once bizlerde infaz timleri, nice ceza evleri ve JITEMler vardi zaten. Yani oyle cetelerden ornek alinarak insa edilmistir bence GUANTANAMO yontemleri!

Ama arada bir fark var...

Guantanamo'da bir kac yuz kisi hapis yatti ve cikti...Bizler BINLERLE, ONBINLERLE olum kuyularinaa atildik!

Saygilar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hangi ülkede, hangi demokrasi de terör örgütü bayraklarıyla, terör örgütü yanlısı sloganlarla yürüyüş yapmak. Dükkanların camlarını kırmak, yol kenarına park edilmiş arabaları yakmak, belediye otobüslerini ateşe vermek "hak aramak" olarak görülüyormuş?

Bunu o ülkede faaliyet gösteren bir terör örgütüne destek için herhangi bir Avrupa ülkesinde yap. Onlarca yıl hapis cezası alırsın. Günü gününe de yatarsın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin gelincik,kutlarim cünkü gercekten dogru bir tespitte bulundunuz,önce bu kemiklerin kimlere ait oldugu ve kimler tarafindan bu cinayetlerin islendigi ortaya cikmalidir.PKK'lilarin devlet bu cinayetleri isledi demeleri sadece devlete olan kinlerinin aciga vurmasidir.Gercekler ergec ortaya cikacak ve hep beraber sucluyu taniyacagiz,neden illede devlet suclaniyor bunu anlamak zor degildir.cünkü bu devleti suclayanlar bu devleti kendi devletleri olarak görmeyenlerdir.Bence yarginin takip ettigi yol cok yanlistir cünkü teröristlerin ifadeleri dogrultusunda bu kazilar yapilmaktadir,bence yargi terör örgütünün sözde pisman olmus elemanlarinca ve terör örgütününü bilgisi dahilinde yaniltilmaktadir ve bu sorusturmayi yöneten savcilarinda sanirim islerine böyle gelmektedir.Ama her ne ise,bekleyelim ve gercegin ne oldugunu görelim.

Devletin otoritesine yasalara karsi gelmeyi demokratik hak olarak görmek ancak o devlete karsi olmakla ifade edilebilir,yani ben devlete karsiyim bu nedenle onun yasalarinida hice sayarim demek ancak terör yandaslarinin zihniyetidir.Türkiye Cumhuriyetinde din ve irk ayirimi yoktur yasalar herkes icin ayni ve gecerlidir.Kendilerini bu toplumdan soyutlayip ayri bir mecrada görenler bu devletin yasalarini korumakla mükellef olan emniyet gücleriyle keyfi olarak catisma cikariyorlarsa bu catismalar sirasinda olabilecek her türlü olumsuzluguda kabul etmek zorundadirlar.Askerlerin sehit olmasina göbek atacaksin ama terör ve teröristbasinin dogum gününü kutlarken polisle catisan iki örgüt elemaninin ölümü icin devlete meydan okuyacaksin,yok öyle sey.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklarını aramak için öylemi..Dağdakiler gibi tıpkı değilmi sonuçta onlarda öldürdükleri binlerce asker için öyle diyorlar "biz bu dağlara boşuna çıkmadık hak aramak için öldürdük"..

Hak aramak için terörsit başının doğum gününü kutlamışlar ellerinde posterler ********

Neler yapmadı ki bunlar hak aramak için saymakla bitmez bütün kanlı eylemlerinin arkasında bu insancıl neden yatıyor hak arıyorlar..

Ne ucuz ne basit bir haklılık göstergesidir bu böyle..Bizde inandık ikna olduk :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım ben ne diyorum sen ne diyorsun...

Apo'nın doğumgünü bahanesiyle İstanbul Gazi mahallesinde bölücü örgüt sempatizanlarının çocukların ellerine molotov kokteyli taş sopa tutuşturup oraya buraya saldırtanları kına diyorum sen bana hak aramaktan bahsediyorsun...

Ne alakası var ya...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklarını aramak için öylemi..Dağdakiler gibi tıpkı değilmi sonuçta onlarda öldürdükleri binlerce asker için öyle diyorlar "biz bu dağlara boşuna çıkmadık hak aramak için öldürdük"..

Hak aramak için terörsit başının doğum gününü kutlamışlar ellerinde posterler ********

Neler yapmadı ki bunlar hak aramak için saymakla bitmez bütün kanlı eylemlerinin arkasında bu insancıl neden yatıyor hak arıyorlar..

Ne ucuz ne basit bir haklılık göstergesidir bu böyle..Bizde inandık ikna olduk :)

Peki ceteler tarafuindan oldurulen binlerce masum Kurt vatandasa ne demeli?

Kinayalim, her iki tarafi da kinayalim. Bizler birbirmize yaklasirsak ne PKK teroru kalir ne de Devlet teroru! Ben bu ulke evlatlarini herhangi bir sekilde ve herhangi bri amacla olume iten her orgutu ve kurumu kiniyorum. PKK'yi da Devleti de, kendi mengfaatlari icin hareket eden herkesi de!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekleri görüyoruz arkadaşım. Asıl gerçekleri siz görün .İdda ettiğiniz kazıların sonuçları daha belli değil , çıkan kemiklerin de ne olduğu ve bunun kimin tarafından yapıldığı. Bunlar belli olduktan sonra kim olursa olsun sorumluların cezalandırılmasını ben de bütün samimiyetimle isterim bundan şüpheniz olmasın.

Insan kemikleri, insan kemikleri bunlar ve hala anlayamiyoruz

Bakalım yeterince anlamışmıyız?

Şırnak'ın Cizre ilçesi Kuştepe köyünde yapılan kazılarda bulunan kemik parçalarının hayvanlara ait olduğu tespit edildi.

İstanbul adli tıp kurumu , Cizre ilçesindeki kazılarda bulunan 20 kemik parçası ile ilgili incelemeyi tamamladı. Raporda , bu kemiklerin hayvan kemiği olduğu tespit edildi. Kazılar nedeniyle başlatılan soruşturmada Kayseri İl jandarma komutanı albay Cemal Temizöz ve 3 kişi tutuklanmıştı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Peki ceteler tarafuindan oldurulen binlerce masum Kurt vatandasa ne demeli?

Kinayalim, her iki tarafi da kinayalim. Bizler birbirmize yaklasirsak ne PKK teroru kalir ne de Devlet teroru! Ben bu ulke evlatlarini herhangi bir sekilde ve herhangi bri amacla olume iten her orgutu ve kurumu kiniyorum. PKK'yi da Devleti de, kendi mengfaatlari icin hareket eden herkesi de!

Ben Suheda olarak diyorum ki;

Bu ülkenin halklarının huzurunu,birliğini,güvenliğini tehdit edip bozmaya çalışan her kimse sağcı yada solcu,örgüt yada şahıs,hangi fikirden hangi görüşten olursa olsun..Kanlı yada kansız,sözlü yada sözsüz fikir özgürlüğü adı altında ama terörsit ama devlet içinden hiç birini ayırmadan tüm samimiyetimle lanetliyorum..

Buyurun söz sizin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hep bizler, ezilenler ajite ediyoruz! :)

Bizler bedelin en büyüğünü ödedik,bize ısrarla ajitasyon yapanlar değil.Vicdan meselesi...

..........

Peki İran'da ya da Irak'ta,elinde Usame Bin Ladin bayraklarıyla hak ararsanız ne yapılır?

hangi ülkede, hangi demokrasi de terör örgütü bayraklarıyla, terör örgütü yanlısı sloganlarla yürüyüş yapmak. Dükkanların camlarını kırmak, yol kenarına park edilmiş arabaları yakmak, belediye otobüslerini ateşe vermek "hak aramak" olarak görülüyormuş?

Bunu o ülkede faaliyet gösteren bir terör örgütüne destek için herhangi bir Avrupa ülkesinde yap. Onlarca yıl hapis cezası alırsın. Günü gününe de yatarsın.

Yakıp yıkmak,talan etmek...kimse,bu ölçüsüz tepkileri haklı bulamaz.Haklılığı yok çünkü.Ama bunun tek sorumlusu yakıp yıkanlar değil dostum,yakıp yıktıranlar,bunu haklılaştırmaya çalışanlar...

Yunanistan da biri öldürüldü diye,ülkenin asltı üstüne getirildi.Ya bizim ülkede...!Öldürülene bir de öldürülecek eklenir.İşte biz de insan!

..................

Devletin otoritesine yasalara karsi gelmeyi demokratik hak olarak görmek ancak o devlete karsi olmakla ifade edilebilir,yani ben devlete karsiyim bu nedenle onun yasalarinida hice sayarim demek ancak terör yandaslarinin zihniyetidir.........

Evet,size katılıyorum.Katıldığım kadar yazdıklarınızı okurken şaşırıyorum.Derin devleti meşru gören siz değil miydiniz?

Ben Suheda olarak diyorum ki;

Bu ülkenin halklarının huzurunu,birliğini,güvenliğini tehdit edip bozmaya çalışan her kimse sağcı yada solcu,örgüt yada şahıs,hangi fikirden hangi görüşten olursa olsun..Kanlı yada kansız,sözlü yada sözsüz fikir özgürlüğü adı altında ama terörsit ama devlet içinden hiç birini ayırmadan tüm samimiyetimle lanetliyorum..

Buyurun söz sizin..

Ve ben de diyorum,herkes dönsün aynaya...kaybedecek birşeyimiz kalmadı.

saygılar herkese...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.