Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

D.G. araniyor...

H5N1

Önerilen İletiler

Burasi ölmus ya…bir kac gün gelmedim…günlük mesaj sayisi 50 e inmis…kizlar noluyor…? :sweatingbullets:

Neler oldu neler olmadi bir anlatayim…

sözlüm almanyaya siyarete geldi, evet köraysenin kizi fatma yanimdaydi… :)

Bir gün biz sinemaya gidiyoruz, ilk kez yalniz, babamda arkamdan asker gibi düz dür oglum diye bagirdi…bayada bekledim ama rahat ol diyen olmadi…neyse…

biz vardik, bakiyoruz fime, korkunclu film, kiz belki korkar ve bize yaklasir diye düsünmüstüm…o da bizden sert cikti… :chris:

Cikiyoruz filmden…ben iste gördüm onu…rüyalarimin kizi…hemen caktirmadan fatmaya, bu saatde kizlar gezmez diye taksiye bindirip yine "ona" döndüm…duruyor da orda, ne durmasi be, sanki o büyük sinemaya o tutuyor öyle bir manzara…ehh naparsin hemen yanina gitdim:

H5N1: Senin baban elmas tüccarimi?

Güzellerin güzeli: Häh…niye bu nasil soru..

H5N1: Gözlerin öyle parliyor da onun icin sordum…

Güzellerin güzeli: (yana bakarak) ayyy uff…

H5N1: Sigara iciyormusunuz?

Güzellerin güzeli: Görmüyormusun…nerde sigara…arrrrrrtist!

H5N1: (artist zand ediyor bizi, birazda alain delone benzeriz, cabuk bir kagit kalem cekelim, simdi imzamiza vermesek ayip olur) bir dakika…

Bir baktim…güzelllerin güzeli arkadan baktiginda cok güzelmis…bunu göstermek istedi herhalde…

Simdide hergün sinemaya gitmekten usandim, hergün onu ariyorum…filmleri hep ezberledik zaten…bana yardimci olun…asik oldum ben bunu bulmam lazim…

Kiz, siyah sacli, zeytingözlü (babasi zeytincimi diye sorsaydim acaba)…birde aklimda o t-shirtü var…üzerinde D.G. bu isminin bas harfleridir herhalde… :D

Dipnot: Bana yardimci olana köraysenin kizi fatmayi ayarlacagim…kizlarada en sevdigi seyi verecegiz…alisveris parasi… :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.