Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BU RESİMLERİ GÖRMEDEN TATİLE ÇIKMAYIN ARKADAŞLAR ünlü otel

enes_468

Önerilen İletiler

BU harika yerler neresimi arkadaşlar en son resmin altında yazıyor ,,,,

48921995qu9.jpg

35616068cf4.jpg

98910376mn3.jpg

61578176fo4.jpg

34598459ti9.jpg

10761630hl4.jpg

57904017ul8.jpg

56728550py0.jpg

82955154yg8.jpg

82422881wx3.jpg

44342033nd1.jpg

43043206si0.jpg

91895227fs5.jpg

30192249kp4.jpg

34438394ax3.jpg

35618035gn1.jpg

52814827sx8.jpg

19718688fg8.jpg

29089549gy0.jpg

31895906ln0.jpg

94807190ao2.jpg

13867463ou8.jpg

10286098bc9.jpg

53875247wq0.jpg

93778714te3.jpg

BU GÜZEL YERLER MUĞLAMIZIN CENNET İLÇESİ FETHİYE arkadaşlar ,

burada tatil yapmak isteyen arkadaşlar hisarönünün tatlı ve şirin oteli ünlü oteli tercih edebilirler,

Otel Adres : Hisarönü Mah. Ölüdeniz/Fethiye

Otel Tel : 0.252.6168022

Otel Faks : 0.252.6167709

www.unluotel.com email: [email protected]

Oteli Fethiye – Ölüdeniz toplu taşıma araçları güzergahındadır ve her 5 dakikada bir servis var.

Dalaman havalimanından otele ücretli gidiş-geliş servis vardır.

Havuz bar: 24 saat açık barda istediğiniz her türlü içecek ile hizmet vermekte

Nargile cafe bar : Bahçede yemyeşil çimler üzerinde oturup nargilenizi içebilir, soğuk-sıcak içeceklerinizi yudumlayabilir, okey-tavla-satranç-bilardo-masa tenisi oynayabilirsiniz.

Oteli bünyesinde günlük turlara katılabilir, Fethiye’nin doğal güzelliklerini ve tarihi mekanlarını keşfe çıkabilirisiniz.

Turlar; Oteli bünyesinde günlük turlar düzenlenmektedir. Bunlar; Dalyan turu, Patara turu, 12 adalar turu, Efes ve Pamukkale turu, Tlos ve Saklıkent turu , Rafting, Dalış, Trekking, Yamaç paraşütü, Jeep safari, At turu olarak sıralanabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sakli kent´de görmeye deger yerlerden bir yer bir kere gitmekde yetmez..

fethiye civari fethiye gercekten cok güzel denizin mavi oldugunu orda farkina gercek anlamda orda farkina varirsin

tesekkürler tekrar animsamak cok güzel :)

ben burayı hıc gormedım :( ama super bı yere benzıyo:)

en azından ısmını ogrendım efendı sayesınde bır dahakı gıdısımde orayada gıderım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben burayı hıc gormedım :( ama super bı yere benzıyo:)

en azından ısmını ogrendım efendı sayesınde bır dahakı gıdısımde orayada gıderım :)

Sayin bursercan

Muhakak git cok güzel bir gün yasarsin heyacanli vede saglikli vede anlatmasi zor icerisi bir ayri dünya disarisi ayri bir dünya cok degerli bir kanyon.. km lerce yürüyorsun sonu gelmiyor! ben basaramadim yaridan döndüm.. sularin icinde kayalarin arasinda yürümek harika bazen dünyadan kopuyor.. eee ondan sonra bölüm bölüm yanliz kaldin mi rüyada görüyorsun :)

bu ilk girise yakin fotograf sonrasi anlatilamaz resime bakip aldanma..

git anlatmasi zor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin bursercan

Muhakak git cok güzel bir gün yasarsin heyacanli vede saglikli vede anlatmasi zor icerisi bir ayri dünya disarisi ayri bir dünya cok degerli bir kanyon.. km lerce yürüyorsun sonu gelmiyor! ben basaramadim yaridan döndüm.. sularin icinde kayalarin arasinda yürümek harika bazen dünyadan kopuyor.. eee ondan sonra bölüm bölüm yanliz kaldin mi rüyada görüyorsun :)

bu ilk girise yakin fotograf sonrasi anlatilamaz resime bakip aldanma..

git anlatmasi zor...

oyle bır yazmıssın kı sımdı kalkıp gıdecem :Dvalla ımkan bulursam buraya gıdıcem sımdı ınternetten burayı arastırıyorum hemde :D merkezden ne kadar uzaklıkta tasıt var mı oraya goturen vs..

tesekkuler bılgı ıcın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oyle bır yazmıssın kı sımdı kalkıp gıdecem :Dvalla ımkan bulursam buraya gıdıcem sımdı ınternetten burayı arastırıyorum hemde :D merkezden ne kadar uzaklıkta tasıt var mı oraya goturen vs..

tesekkuler bılgı ıcın :)

Sayin bursercan ben kas da kalmistim o sene izinimi arabayla yapmistim oraya nasil ulastim bilmiyorum cünkü benim hemen hemen gitmedigim yer kalmadi.. sorarim tavsiye üzerine giderim ordan antalyaya gecmis olmam gerekiyor.. zannediyorum evet sahilden biraz icerde kaliyor.. Nereye yakin simdi tam söyleyemem gittigim yerlerin haritasi var sonra bakarim.. tabii resimleride :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burası bir cennet arkadaşlar buraya indiğim andan itibaren cennete inmiş gibi hissediyorum kendimi tr de gitmediğim sahil bölgesi kalmadı ama buranın üstüne ben güzel bi yer tanımadım, Fethiye?den Ölüdeniz?e çamlar arasından giden yol 14 km. Yokuşlu inişli yolun sonunda birden müthiş bir mavi çıkıverir karşınıza. Burası Belcekız Koyu?dur. Koyun içinden uzanan kumsalı yürüdüğünüzde ise eşsiz Ölüdeniz?i görürsünüz. Ölüdeniz büyülü gibidir kıpırtısız durur öylece. Dibinde tek bir yosun bile yoktur beyaz bir kumla örtülüdür. Suyun ve dibinde kumun kırdığı ışık turkuaz bir renk verir. Ölüdeniz?e Çamların gölgesi düşer ve bu etkileyici türkuazı zenginleştirir. burayı görmeyen arkadaşlar türkiyenin güzelliklerini gördüm demesin :) canım tr min heryeri bi cennet ama burası cennetül baki :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Baba dağından Ölü deniz koyuna 7 defa atlayan birisi olarak mutlaka ama mutlaka yamaç paraşütünü denemelisiniz...

Eğer profesyonel lisansınız varsa kendiniz atlayabiliyorsunuz eğer yoksa size pilot veriyorlar onunla atlıyorsunuz diğer kadar güzel....

ve her atlayış 120 Dolar....

Herkesin yaşamı boyunca bir defa denemesi gereken bir şey diyorum....

ve resimlerdekinden daha çok heyeacanlı olduğunu belirtmeden gidemeyeceğim....

Not: Resimleri devamlı kopyalarsanız sayfanın açılma hızı o kadar düşünüyorki biraz sonra kimse açamayacak sayfayı... bu nedenle alıntı yaparken resimleri alıntılamayın çünkü resimler çok büyük....

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Baba dağından Ölü deniz koyuna 7 defa atlayan birisi olarak mutlaka ama mutlaka yamaç paraşütünü denemelisiniz...

Eğer profesyonel lisansınız varsa kendiniz atlayabiliyorsunuz eğer yoksa size pilot veriyorlar onunla atlıyorsunuz diğer kadar güzel....

ve her atlayış 120 Dolar....

Herkesin yaşamı boyunca bir defa denemesi gereken bir şey diyorum....

Sayin Admin'

7 kere Aşağıya birakmaniz kendinizi büyük cesaret meselesi.. tabiii 840.dolar´da ayri büyük cesaret :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi cok güzel sayin enes, paylasim icin tesekkürler.. :clover: en cok ben atlamayi denemek isterdim, muhakak oldukca

heycanli olur' du :)

Bende atlamak isterim birce...Ama 80 yaşında falan,çünkü inişte ruhumu teslim edeceğim kesin :D

Ehh böle güzel bir manzaralı ölümde fena olmaz hani :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol::lol: kıs o zamanda onunu gorememzsın acaba karsındakı dag mı yoksa bı bına mı :lol::lol:

Sen öle san :D Ben 80nim de bile şahin gibi görecem :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen öle san :D Ben 80nim de bile şahin gibi görecem :lol:

hıı tabı tabı ben geldıgımde belkıde hırsız varr dıye bagırsın :D

belkıde hosgeldın der ıcerı alırsın benı 5 dk sonra sen kımsın dıye terlık atarsın kafama :D

hem senın yukseklık korkunda var :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.