Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hangisini Unutmak Daha Zor ?

Misafir duyguseli

Hangisini Unutmak Daha Zor ?  

21 üye oy verdi

1. 1. Hangisini Unutmak Daha Zor ?

• Platonik Aşkı
      3
    • Terkeden Sevgiliyi
      2
    • Aldatan Sevgiliyi
      2
    • Ölen Sevgiliyi
      9
    • Digerleri...
      5

Önerilen İletiler

Sanirim hic birinide unutmak kolay olmasa gerek cunku hepsinin mutlaka biraktigi bir iz vardir, Bir soz vardir unutma unutulanlar, unutanlari unutmazlar asla... :))

Saygilar

Sayın Yakisikli kesınlıkle haklısınız.Boyle bır cevapla karsılacagımı bılıyordum.Yalnız bu sıklarla karsılassaydık baska alternatıfımız olmasaydı hangısını secerdınız?Soruyu boyle soralım.

Sımdı tekrar dusunun bakalım hangısı cıkacak :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Yakisikli kesınlıkle haklısınız.Boyle bır cevapla karsılacagımı bılıyordum.Yalnız bu sıklarla karsılassaydık baska alternatıfımız olmasaydı hangısını secerdınız?Soruyu boyle soralım.

Sımdı tekrar dusunun bakalım hangısı cıkacak :)

Bu durumda olensevgili demek en mantiklisi, cunku olen birisiyle iliski istek disi sona ermistir ve unutulmasi dahada imkansizdir.. Benimde oyum o yondedir :)

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ölen sevgili:O unutulmak istenmez ki,acısıyla tatlısıyla kalır kalbin bir köşesinde...

Terk edip giden:Salla gitsin...

Aldatan:Gitsin kendini atsın en yüksek köprüden.Adı bile kalmaz...

Platonik aşk:Bir şarkı sölicem ben buna

Hep aranan, hep özlenen

Gelir diye yol gözlenen

Öldürse de çok sevilen

İşte en zoru...Hergün yeni bir ümit yeşerir içinizde çünkü.Ummak,ümit etmek,dilemek kelimeleri en çok kullandıklarınız olur.Ufacık bir tebessümünü yakalarsınız ona bile tav olursunuz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ölen sevgili:O unutulmak istenmez ki,acısıyla tatlısıyla kalır kalbin bir köşesinde...

Terk edip giden:Salla gitsin...

Aldatan:Gitsin kendini atsın en yüksek köprüden.Adı bile kalmaz...

Platonik aşk:Bir şarkı sölicem ben buna

Hep aranan, hep özlenen

Gelir diye yol gözlenen

Öldürse de çok sevilen

İşte en zoru...Hergün yeni bir ümit yeşerir içinizde çünkü.Ummak,ümit etmek,dilemek kelimeleri en çok kullandıklarınız olur.Ufacık bir tebessümünü yakalarsınız ona bile tav olursunuz...

hımm.farklı bır bakıs acısı B)

guzellll :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

plütonİK aşk sevdiğiniz kişi sanki ayrı bir gezegende gibidir :D dimi dimiii

platonik zaten plato dan geliyor o ayrı bir kurgu ayrı bi şeyy beee :D

ya da platinİK aşk en değerlisidr herhalde bu listedikilerinn

Bence varya ınsanlar boyle bır soru karsısında genelde kendı yasadıklarıyla cevaplar verıyor.kendısıne acı veren olayların daha acı oldugun soyluyor.En azından cogunluk boyle dusunuyorum. ;)

godzı sen platonık mı yasadın. :)

hepsı ayrı bır acı hepsı ayrı bır tadda.belkı hepsı aynı yerde carpıyor aynı yerde buyuyor ve öluyor ama hepsı o yerın ayrı noktalarında olsa gerek -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 yıl sonra...

Gercek sevgililer birbirini unutamaz.Sevginin gercegi olurmu gibi laflar bos laflardir evet sevginin sahtesi de olur.Eger arada cikar iliskisi varsa sahtedende sever insanlar yani öyle gösterirler kendilerini.Bunlardan bahsetmiyorum sadece baslangic anlaminda yazdim.

Tabiki sevenler birbirini unutamaz,ölen sevgili,terkeden sevgli,aldatan sevgli bile unutulmaz bir arkadasin yazdigi gibi eger güzel anilar yasanmissa.Benim icin unutulmayacak olan sevgili;ayrilmak zorunda kalinan,sartlarin bunu gerektirdigi icin birbirinden ayrilan sevgililer birbirini unutamazlar.Ölesiye bir özlem ve ask atesi yanar durur insanin yüreginde.Katlanmak zorundadirlar cünkü baska secenekleri yoktur.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.