Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşkın Kitabı ( 2007) Becoming Jane

nyx-fallen angel

Önerilen İletiler

Aşkın Kitabı ( 2007) Becoming Jane

Yönetmen :Julian Jarrold

Senaryo :Kevin Hood, Sarah Williams, Jane Austen

Oyuncular :Anne Hathaway, James McAvoy, James Cromwell, Julie Walters, Maggie Smith, Joe Anderson

Yapımcı :Robert Bernstein, Graham Broadbent, James Flynn, Jeff Abberley, Julia Blackman, Douglas Rae, Joanna Anderson, Noëlette Buckley, Nicole Finnan, Tim Haslam, Morgan O'sullivan, James Saynor

Görüntü Yönetmeni :Eigil Bryld

BecomingJaneMoviePoster.jpg

Jane Austen (ANNE HATHAWAY) aşka inanmaktadır. Anne ve babası (JULIE WALTERS ve JAMES CROMWELL) onun 1795 İngiltere’sinde adet olduğu üzere, para karşılığı bir evlenme yapmasını arzular. 20 yaşındaki Jane büyüleyici, genç bir İrlandalı olan Tom Lefroy ile tanıştığında, (JAMES MCAVOY), zekası ve cüretkarlığı genç kızın merakını uyandırır. Jane, Lady Gresham’ın (MAGGIE SMITH) yeğeninin teklifini geri çevirip, ailesinin otoritesine ve sosyal adetlere karşı gelebilecek mi? BECOMING JANE’de, edebi dehanın basamaklarındaki genç bir kadının, hayatını ve eserlerini aşk için riske atması anlatılıyor. ( alinti)

Jane Austen 19. Yillin ingliz roman yazaridir ve onun hikayesini tanimayan icin bu film aslinda cok ilginc gelebilir.Benim ilk seyrettim an arkadasim hikayesini bilmedigi icin sonunu fazla beyenmemisti ama bu gercekte yasanmis bir olay. Oyuncular bence guzel de oynamislar onlari tebrik ederim.

Bu filmi gercekten kacirmayin derim ve ayruca Jane Austenin Kitablarini'da okumanizi ogneririm.

Jane'nin hikayesini bildigim halde islemek istedim ve benim cok hosuma gitti ve simdiye kadar izleyenlerde memnun kaldiklarini soyledirler.

Mutlaka izleyin smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.