Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

UFO Nedir ? Gercektende UFO varmidir

Misafir Yakisikli

Önerilen İletiler

Mekan ortam madde uygunsa canlı oluşum başlıyor, mesela taş bir zemine peynir tenekesi koy etrafınıda haşerat giremiyeceği şekilde çevir ve çöp tenekesi yap karpuz kavun vs çöplerle doldur bir hafta sonra tenekenin altında hayatında görmrdiğin böcekler oluşuyor, 2 sönmüş yanardağ ağızlarında demir yiyen baktarilere raslanmıştır, birde zaman meselesi var bir milyar yıl evvel yaşam formları garanti deyişiktir ilerdede deyişicektir.

eee... bunun uzayla ya da uzaylılarla ne ilgisi var?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mekan ortam madde uygunsa canlı oluşum başlıyor, mesela taş bir zemine peynir tenekesi koy etrafınıda haşerat giremiyeceği şekilde çevir ve çöp tenekesi yap karpuz kavun vs çöplerle doldur bir hafta sonra tenekenin altında hayatında görmrdiğin böcekler oluşuyor,

dostum olur mu öyle şey ya. gözle görülmeyen yumurtalar olur ve gerekli ısı sağlandığında o yumurtalardan larvalar çıkar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Bi dakka..biz nereliyiz..uzaylı değilmiyiz..uzaylı uzaylı diyorsunuz..sanki başka bi mekan varmış gibi..en uzaylı biziz.. :D

Evrenin şu ana kadar(daha sonrasını bilemem,bu günkü karesine bakıyorum resmin..) en bilinçli canlısı İNSAN,dır..buda size dayının dayatmasıdır..asla başka bir fikri kabul etmez.. :D gelirler oturup bi çay bardağı rakıyı çiğ köfteyi itiraz etmeden yerler içerler hah o zaman anlarım uzaylı olduklarını..:):D :D :D :D :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendim, uzaylıların ne menfaati var da bizi yönlendiriyorlar. Dünyanın yaşanmaz bir yer olmasına, yok oluşuna neden izin versinler ? Bir menfaatlari varsa izin vermemeleri gerek. Ya da uzaylılar diye bir şey yok.

Saygılar sunarım.

arkadaşım herkesi bencilmi zannediyorsun dünyada yardım sever bir sürü insan var hatta modern devletler insan haklarına göre yönetilir ama uzaylılar bizden çok daha önce evrimleştiği için günümüz modern devletleri ve insanlarından çokdaha ilerdeler ve bencillikten kurtulmuş ve ve tüm uzayda yaşayan canlıların iyiliği için çabalıyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım herkesi bencilmi zannediyorsun dünyada yardım sever bir sürü insan var hatta modern devletler insan haklarına göre yönetilir ama uzaylılar bizden çok daha önce evrimleştiği için günümüz modern devletleri ve insanlarından çokdaha ilerdeler ve bencillikten kurtulmuş ve ve tüm uzayda yaşayan canlıların iyiliği için çabalıyorlar.

Ben anlamadım şimdi. Bir yandan, uzaylıların kontrolündeki derin dünya devletinin, insan haklarına aykırı şekilde dünyayı böldüğünü, savaşlar çıkardığını falan savunuyorsunuz, diğer yandan menfaatleri yok, bencil değiller, dünyadaki insanların iyiliği için çalışıyorlar diyorsunuz. Yani, tüm bu yaptıkları yardım severliklerinden mi?

Ayrıca, onlar olmazsa biz savaş çıkarıp, dünyayı bölemeyecek miyiz '' iyilik olsun diye '' ? :stuart:

tarih boyunca uzaylılar bizi takipetmiştir ve tarihsel gelişimimize yönvermişlerdir ve tarihte bir çok olayın arkasında bu uzaylılarla irtibatlı insanlar yön vermiştir ve günümüzde bu gizli bir şekilde örgütlenmiştir yani günümüzde bu derin dünya devleti şeklinde karşımıza çıkmaktadır ve bu kurum uzaylılarla irtibatlı olduğu gibi dünyayada yön vermektedir 2.dünya savaşında hitleri başa getiren bu mihraklar olduğu gibi dünya savaşınıda çıkaran bu güçlerdir ve dünyayı değişik devletlere bölende yine bu derin devlettir.toplumu şekillendirmeye çalışan bu derin dünya devleti tarih boyunca olduğu gibi günümüzdede bu faliyetlere devametmektedir.

Saygılar sunarım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geldiler..marduktan geliyoruz dediler..şöyle bi baktım..iyi dedim sefa geldiniz sefalar getirdiniz..be hey zalimler bizi Dünya denilen gezegene bırakıp gittiniz..üçbin küsur yıl ne yedik ne içtik hiçmi düşünmediniz..şimdi geldik diyorsunuz..:) verdim bi duble rakı içti şefleri..sonra yol verdim..yürrrrrüüüüyyyüüüün ulaaaa dedim..atladılar teknelerine yürüdüler istikametlerine.. :D :D :D

Rakının yanında peyaz peyniride sundum kendilerine..yolculuk için hazırladıkları çıkından çıkan TURP(habeci kaşarı..:) )ile içti rakıyı şefim..yürü lan dedim..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.