Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şiir albümü için bilgi?

beyinsel

Önerilen İletiler

ben fon müzikleri ve eski bilinen bazı sözlü yabancı parçalar üzerine şiir okuyarak bir şiir albümü çıkartmak istiyorum...yani bazı şiirlerde şarkı şiir iç içe olacak, bir şarkı içinde geçişli şiir sözleri ve şarkı gibi..)

kısa kısa 6 soru sormak istiyorum mümkünse : 1- bazı müzikleri hazır (bilinen fon müziklerinden)...şiirler yazılmış, bir şiir albümü aşağı yukarı kaça çıkar? 2- standart bir basım rakamı var mı (mesela : stüdyo vs..10.000 ytl olur 10.000 tane basılır gibi) 3- Kendi paramızla yaparsak piyasadaki prestijli bir yapımcıya yaptırabilir miyiz? 4- kendi parasıyla yapan için klip ve tanıtım giderleri vs'yi de kişi kendisi mi karşılıyor? 5-kendi parasıyla yapan albüm satışından nasıl bir para alır...? eğer satarsa :)

6-arkadaki müzikle ilgili tecrübesiyle bana yardım edebilecek arkadaş ya da stüdyo var mı (yani parçanın şurasına kadar şuraları oku daha iyi olur vbg..)

teşekkürler,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 5 yıl sonra...

LÜTFEN 2DAKİKANI AYIRIP OKU.

Kısaca bir şey söylemek istiyorum. 6.sınıf öğrencisiyim. Türkçe öğretmrnimiz bir proje ödevi verdi. Ses tonlamalarımın çok güzel olduğunu söyledi. Ve şiir CD'si hazırlayabilirsin dedi. Ben bunu nasıl yaptırabilirim? Nereden ve kimlerden yaptırabilirim? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.