Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu forumdan başka hangi forumları ziyaret ediyorsunuz?

Misafir birce

Önerilen İletiler

Bu forumdan başka hangi forumları ziyaret ediyorsunuz ?

Arkadaşlar merak ediyorum,

Bu forumdan başka hangi forumlara üyesiniz ?

veya hangi forumları ziyaret ediyorsunuz ?

Hadi paylaşalım bakalım üye profilimiz nasıl ?

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yatlar katlar teklif ettilerde yine de başka foruma gitmedim... :P:D

Arkadasım orada Admin olduğu için Sohbet forum'a üye oldum çok önceleri, ama hiç aktif bir üye olmadım.

Bir yer daha vardı ama sitenin adını unuttum şimdi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forum olarak değil de site ismi versek B) yada reklam yapmadan;

Çoğu zaman haber siteleri ve kitap eleştirilerinin olduğu siteler...Radikal gazetesi'nin ekleri için özellikle baktığım Radikal Gzatesi sitesi ve Atlas Dergisi sitesi...

Ekşi Sözlük ve arada Forum Tr...

İlkay Akkaya Fan ve ismini veremeyeceğim başka bir site...

Ha bir de beni geçen gün kovan başka bir site vardı :D

aslında netti gereğinden fazla hayatıma soktuğumu bunları yazarken anladım... :( neyse ben daha fazla sanal alemi konuşmayarak,gerçek hayatta ki kahvaltı olayı ve derslere döneyim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forum olarak değil de site ismi versek B) yada reklam yapmadan;

Çoğu zaman haber siteleri ve kitap eleştirilerinin olduğu siteler...Radikal gazetesi'nin ekleri için özellikle baktığım Radikal Gzatesi sitesi ve Atlas Dergisi sitesi...

Ekşi Sözlük ve arada Forum Tr...

İlkay Akkaya Fan ve ismini veremeyeceğim başka bir site...

Ha bir de beni geçen gün kovan başka bir site vardı :D

aslında netti gereğinden fazla hayatıma soktuğumu bunları yazarken anladım... :( neyse ben daha fazla sanal alemi konuşmayarak,gerçek hayatta ki kahvaltı olayı ve derslere döneyim...

forum sitesi sadece bu site..

Bunun dışında habergen.tr, gitarakor.com,facebook:), hi5, Xing.... off baya uuzunn yertsin di mi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Neden :)

Edebi paylaşımların bulunduğu bir siteydi.Bir tarafta Yaşar Kemal diğer tarafta Orhan Pamuk...iki önemli kalem,sözüm ona edebi anlamda karşılıştırılyor.İşte komedi burada başlıyordu.Tamamen siyasi bir bakışla sorgulanan kalemler...buna hayır dedeim,Sayın Admin'imiz ÖM ile bana yanıt verdi."Ben bir kitap eleştirmeniyim..." diye başlayan ikazı o kadar basitti ki.Ben de site yoluyla ben de bunun eğitimini almış biriyim dedim :P beni kovdu :(

Galiba yine etnik,çok ilginç.İnsanlar kimliğinize bakarak size yanıt veriyorlar.Orhan Pamuk,ülkemiz de "postmodern edebiyatı"nın temsilcisi diyorsunuz,tarafsız olması gereken admin,size "söyledikleri işinize geliyor" diye yanıt veriyor.İşte edebiyat eleştirmenlerimiz :(

Sevgili Birce,o siteyi bir daha hiç tıklamadım;onlar beni kaybetti,ben değil :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Ben ziyaret etmesemde fazla, fikirlerim ve yazılarımla yüzlerce forumu ziyaret ediyormuşum. Bir kaç dostumuzun uyarısıyla farkettik. Sevindim açıkçası. Ama kaynağın adını vermeyi bırakalım, alıntı olduğuna dair hiçbir ibareye yer vermeden yazılarımı alıntılayanlarda çok.

Bir tanesinde sürprizle karşılaştım. hukuki.net'te doktora dersi olarak verilen "Hitler Davası" için kaynak sormuş bir forum üyesi , benim blog yazımı alıntılayıp vermiş başka bir kullanıcı. Birde tesadüfe bakın, aynı topicte bizim Bekir'de yazıyor. Tanıyamamış Cyrano'nun yazısını :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben ziyaret etmesemde fazla, fikirlerim ve yazılarımla yüzlerce forumu ziyaret ediyormuşum. Bir kaç dostumuzun uyarısıyla farkettik. Sevindim açıkçası. Ama kaynağın adını vermeyi bırakalım, alıntı olduğuna dair hiçbir ibareye yer vermeden yazılarımı alıntılayanlarda çok.

Bir tanesinde sürprizle karşılaştım. hukuki.net'te doktora dersi olarak verilen "Hitler Davası" için kaynak sormuş bir forum üyesi , benim blog yazımı alıntılayıp vermiş başka bir kullanıcı. Birde tesadüfe bakın, aynı topicte bizim Bekir'de yazıyor. Tanıyamamış Cyrano'nun yazısını :)

Tebrik ederim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Aradığım bir dökümana ulaşmak için zorunlu olarak üye olmanız gereken heralde onlarca forumda varım ama yazdığım ve sürekli takip ettiğim bir yer yok. İnterneti genelde film ve diziler için kullanıyorum bi de işim gereği sürekli yönetmelik ve genelge takip etmek için.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yazıyaz forum ve fikirsel de yazıyorum ara ara. Bunun dışında felsefe ile ilgili forumlarıda ziyaret edip yazıyorum. Bu arada yazıyaz forumun yönetim anlayışını çok beğendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim.

Yazıyaz'da yazmıyorum ama takip ederim; güzel bir forum.

"Fikirsel"de yazdım bir ara ama yaramaz, kaliteli değil ama orada "Gezgin95" var, o sağlam ve yazılarını okurum.

Ama birisi var orada -ki adını vermeyeyim- beş kuruş etmez; o yüzden...

"Görüş" forumda yazıyordum, kapanmış şimdi, uzun süredir girmiyordum...

T.M. gibi sağlamı yok yalnız yaa,

Ya da ben bulamadım...

Açıkçası burada çok kaliteli paylaşımcılar var.

Hepsi ayrı ayrı değerler.

Çok forum takip ettim, çok forumda farklı isimlerle de yazdım ama buradaki paylaşımı veremiyor hiçbir forum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.