Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sizlere bir soru?¿¿¿?

kocbay

Önerilen İletiler

ben bu hatayı bir kez yaptım herkesin kulağına küpe olsun diye yazıyorum sevdiğiniz kişiyle evleneceğiniz kesinleşmeden ailenize birşey söylemeyin çünkü ayrıldığınızıda söylemek zorunda kalıyorsunuz ve aileniz sizden çok üzülüyor ve aileniz tarafından bir tonda soru araştırma v.s. olay pembe dizilere dönüyorki hiççççççç tavsiye etmiyorum söylemesin kimse :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hayatimda aileme karsi hic yalan konusmadim.. ama bu konuda konusmak zorundayim.. ce bu benim cok gucume gidiyor..

bu nedenle sormustum.. ama evet oyle de b=olabiliyor.. fakat gercekten yurumuyorsa o zaman onceden belli olmasi daha guzel..

dusun sene evlenince ayriliyorsun bu bence daha kotu birsey..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru insan olup olmadığını bilmek imkansızdır çoğu zaman bence selam_yalnızlığın dediği gibi kesinleşmeden bişey söylenmemeli

kesinden kastın ne..bazen herşey nikah masasından döner..........belli olmaz......benim doğrum aileminde doğrusudur...ben istedikten sonra onlarda ok dedikten sonra no problem..... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.