Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ayrildiktan Sonra Seni Kiskandirmaya çalişiyor Tavrin Ne Olurdu....

made in turkey!

Önerilen İletiler

HERHALDE BİRÇOK ARKADAŞ BU DURUMU YAŞAMIŞTIR.KIZ-ERKEK HİÇ FARKETMEZ...TAVRINIZ NE OLUYOR GENELDE VE NE OLMALI?

ben tınlamam mı diyenlerden siniz

abi ben tınlarım diyenlerden misizniz....

etkiler tepkiler buyrun yazın.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir kere gözümün önünde böyle bir şey yapmasına müsade etmezdim.. Eğer rahatsızlık duyuyorsam bunu ona mantıklı ve nazik cümlelerle ifade etmeye çalışırdım ama ne kadar nazik olurdum bilemem.. Aslında en güzeli umursamamaktır ya da o ortamdan hemen uzaklaşmaktır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

HERHALDE BİRÇOK ARKADAŞ BU DURUMU YAŞAMIŞTIR.KIZ-ERKEK HİÇ FARKETMEZ...TAVRINIZ NE OLUYOR GENELDE VE NE OLMALI?

aşkın gözü körmüdür....ayrıldıktan sona seni kıskandırmaya çalışıyor gafayı gözü yarammı...vs...vs...vs..

ve bilumum topicler.

özel hayatınıda iyice afişe etti bu kısda allaaaam ya..... -_- brezilya dizilerine döndü forum... :D

yakındaki topic:karşı masadan beni kesiyolar ne yapam.....:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aşkın gözü körmüdür....ayrıldıktan sona seni kıskandırmaya çalışıyor gafayı gözü yarammı...vs...vs...vs..

ve bilumum topicler.

özel hayatınıda iyice afişe etti bu kısda allaaaam ya..... -_- brezilya dizilerine döndü forum... :D

yakındaki topic:karşı masadan beni kesiyolar ne yapam.....:P

:lol::lol::lol: allah canını almaya ne alaka bee......koptum sabah sabah........ayrıca keşke özelim olsada ortaya koysam deli manyak seni... :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

allah canını almaya ne alaka bee......koptum sabah sabah........ayrıca keşke özelim olsada ortaya koysam deli manyak seni... :

yaw bırak kimi kandırıyon sen.....aşağıda açtığın topicler...sırasıyla belli ilişkinin nası gittiği.....

_________ya ben olmasaydım....

_________o beni sevmeseydi...

_________siyasetin aşkınızda yeri oldumu.....

_________sahi aşk neyin kısaltması......

_________aşkın gözü neden kördür....

_________nikahta keramet varmıdır... :wub:

_________adınızın baş harfine göre aşk yorumu..... şimdi film kopmaya başlayacak ayrılık çanları çalıyo...

_________ve acının yazılmayan tarihi...

_________yak gitsin...... :angry:

_________ayrıldıktan sona seni kıskandırmaya çakışıyo ne yaparsınız... :angry::shuriken:

__________cenazenizde hangi şarkının çalmasını istersiniz..... :(

__________bayanlara özel cami yapılıyormuş...... :( evet ve made inzivaya çekiliyo

alla alla her şey açık seçik ortada işte...... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw bırak kimi kandırıyon sen.....aşağıda açtığın topicler...sırasıyla belli ilişkinin nası gittiği.....

_________ya ben olmasaydım....

_________o beni sevmeseydi...

_________siyasetin aşkınızda yeri oldumu.....

_________sahi aşk neyin kısaltması......

_________aşkın gözü neden kördür....

_________nikahta keramet varmıdır... :wub:

_________adınızın baş harfine göre aşk yorumu..... şimdi film kopmaya başlayacak ayrılık çanları çalıyo...

_________ve acının yazılmayan tarihi...

_________yak gitsin...... :angry:

_________ayrıldıktan sona seni kıskandırmaya çakışıyo ne yaparsınız... :angry::shuriken:

__________cenazenizde hangi şarkının çalmasını istersiniz..... :(

__________bayanlara özel cami yapılıyormuş...... :( evet ve made inzivaya çekiliyo

alla alla her şey açık seçik ortada işte...... -_-

yahu abisi bunlar benim düşüncem olsa neyse ama hepsi alıntı.......hem bi topiği unutmuşsun....bir insan yaratmak..... B) hayatım fazlasıyla yolunda şuan benim açtığım topiclerle nasıl analiz yaparsın yaa güldüm valla.....şimdi seni deşifre etmeye beni zorlama.....zaten tarafımdan fişlendin artık ensende olacam..... :angry:

arman sana gelince sonra hesaplaşırız...... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 8 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.