Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yüzyılın icadı

elifcanım

Önerilen İletiler

Yüzyılın icadı: Sütyen koruyucu

Milliyet, 14 Haziran 2008 Cumartesi, Melis ALPHAN

Makine.jpg

Bavul.jpg

Şimdi efendim, konumuz kadınları ilgilendiriyor.

Erkekler okumayabilir.

Kadınlar bilir ki sutyen yıkamak bir dert.

Ucuz da değiller ha; o kadar para sayıyorsunuz, sonra bir-iki yıkamaya sutyen yamuluyor, bir tarafı “kalk gidelim” derken, öbür tarafı “otur” diyor. Yayı fırlıyor, rengi atıyor, askısı düğüm oluyor...

Elde yıkasanız... Kim uğraşacak?

Dertsiz başa dert anlayacağınız.

Sırf yıkamak mı? Diyelim seyahate gideceksiniz... Sutyeni bavulda diğer eşyalarınızın altına koyarsanız ezilecek, yamulup yumulacak. Ayrı bir kutunun içinde koysanız gereksiz yer kaplayacak.

İşte bu noktada İngiliz bilim adamları oturup “Ne yapabiliriz bu konuda?” diye kafa patlatmış.

Tamam şaka, İngiliz bilim adamları değil. Ama canım onlar da bisküvinin çayın içinde yumuşama süresini araştıracaklarına gündelik hayatımızda işimize yarayacak çözümler geliştirseler fena olmaz.

Sutyen kabı mesela!

Lafa gireceğim, giremedim iki saattir.

Efendim, BraGuard diye bir marka çözümü bulmuş. Bir kap geliştirmiş (delikli, sutyen şeklinde); sutyeninizi çamaşır makinesine bu kabın içinde atıyorsunuz; seyahate giderken sutyeni bunun içine koyuyorsunuz.

Çok basit ama süper bir fikir.

Yeni bile olmayabilir ama eminim benim gibi bundan haberi olmayan kadın çoktur.

Sitenin adı www.braguard.com Site Türkçe, marka Türk ama adı İngilizce, niyeyse?

Neyse, buradan sipariş verebiliyorsunuz. Fiyatı da çok uygun, 19,90 YTL.

ALINTI:

Milliyet, 14 Haziran 2008 Cumartesi, Melis ALPHAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.