Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

LÜTFEN ACİL YARDIM BEKLİYORUM

Önerilen İletiler

SÖYLENEN HER ŞEYİ DENEDİM FAKAT HOTMAİLİME GELEN MESAJLARIMI AÇAMIYORUM SSL KORUMALI (128 BİT) YAZIYOR DENEDİKLERİM MESSENGERİMİ AÇTIM MEKTUP İŞARETİNİ TIKLADIM BOŞ SAYFA ÇIKIYOR VE ALTTA SSL KORUMALI (128 BİT ) KİLİT İŞARETİ ÇIKIYOR MSN COMDAN GİRDİM YİNE AYNI

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam Bülent,

ayni durumu yaklasik 2-3 aydir bende yasiyorum..

gelen e-mail leri görebiliyorsun cevap yazamiyorsun, silemiyorsun vs...

sesli siirler olsun dinleyemiyorsun..

mimikleri bile yapamiyorum normal giris yaptigim vakit...

bir arkadas ile Mozila Firefox yükledim anca onunla oluyor ama dikat ediyorum önceden

Firefox ile calisan yerler bile yavas yavas calismamaya basladi..

gün bekliyorum bende nasip ise haftaya formatliyacam baska caresi yok bunun, düzelseydi

simdiye kadar coktan düzelirdi..

Arama bölümü beyaz cikiyor bir dosya ismi bile yazacak arayacak yeri göremiyorsun..

gecmis tarihe tikladiginda takvim gibi birsey acilmasi lazim geri alabiliyorduk onla bir iki hafta önceye

onunda karesi bile acilmiyor.

Formatlarken insallah kolay gelir sana..

selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam Bülent,

ayni durumu yaklasik 2-3 aydir bende yasiyorum..

gelen e-mail leri görebiliyorsun cevap yazamiyorsun, silemiyorsun vs...

sesli siirler olsun dinleyemiyorsun..

mimikleri bile yapamiyorum normal giris yaptigim vakit...

bir arkadas ile Mozila Firefox yükledim anca onunla oluyor ama dikat ediyorum önceden

Firefox ile calisan yerler bile yavas yavas calismamaya basladi..

gün bekliyorum bende nasip ise haftaya formatliyacam baska caresi yok bunun, düzelseydi

simdiye kadar coktan düzelirdi..

Arama bölümü beyaz cikiyor bir dosya ismi bile yazacak arayacak yeri göremiyorsun..

gecmis tarihe tikladiginda takvim gibi birsey acilmasi lazim geri alabiliyorduk onla bir iki hafta önceye

onunda karesi bile acilmiyor.

Formatlarken insallah kolay gelir sana..

selamlar

teşekkür ederim birce aynen dediklerinin hepsi doğru tek çaresi format gibi görünüyor ama format atarsakta gelen mesajları göremeyeceğim değilmi yani hepsi silinecek

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet tümü siliniyor gerci benim icin önemli degil ,tek tük sarkilar kayitli ve resimler...

bence sende benim gibi bi CD al önceden hepsini oraya, en azindan senin icin önemli olanlari yükle..

elinin altinda bulunsun, sonra pc düzeldimi aktarirsin yine , ben öyle yapiyorum.

Merak etigim tek birsey var Bülent, su resimleri buraya yapmayi denermisin lütfen hangisi olursa

---> misal : :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet tümü siliniyor gerci benim icin önemli degil ,tek tük sarkilar kayitli ve resimler...

bence sende benim gibi bi CD al önceden hepsini oraya, en azindan senin icin önemli olanlari yükle..

elinin altinda bulunsun, sonra pc düzeldimi aktarirsin yine , ben öyle yapiyorum.

Merak etigim tek birsey var Bülent, su resimleri buraya yapmayi denermisin lütfen hangisi olursa

---> misal : :clover:

sorunu tam anlayamadım sayfayamı yoksa imza hanesinemi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Sorun pc Den kaynaklanmıyor explorer sürümünü yükseltmen gerek yok bu sorunu düzeltir Tabi birce hanımın dediği gibi mozilla gibi alternatif Bir Browser kullanmalısın format En son çaredir :) ayrıca Bilgisayarı formatlayınca mailindeki bilgilerin silinmez :)))) iyi günler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şu an benden bir öncE mesaj gönderen sayın üye biliptemi yazdın o dediğini bilmedenmi yazdın allahım Allahım :) Güldürme Bari bişeyler gevelede bizde yazdı diyelim :) Arkadaşım anlamıyorsan yazmayacaksın ne Virüüüüsü ne formatı hotmaile Girmiyor Diye format attıracan iyi valla belki pc de önemli şeyleri vardır hem hotmaile Giremedigiine göre pc dende pek anladığı söylenemez Diğer arkadaşın Yapması gereken ie yi yükseltmek internet explorer den dir sorun büyük bir ihtimal Windows professional kullanıyordur onlarda bende Bi kaç defa denk geldim ubdate sitesine girip ie diye aratıp son sürümüüüüünü yüklerse sorun kalmaz tabi onun da yüklemede hata Verme olasılığı Var o zaman yüklemez. frefox gibi bir tarayıcı yükler alternatif olarak yine çözüm olur geçiiiici olarak tabi Yine uzun yazdım ve yoruldum sanırım iyi günler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.