Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM SAHNELERİ...........

VAKANA

Önerilen İletiler

Of o kadar çok varki.....

Selvi boylum al yazmalımda her akşam üstü İyas'ın yolunu gözlerken görüyor Asya'yı Cemşit "gene onu bekliyor"deyip üzüldüğü ve sonrasında Asya'nın ona "seni bekliyordum"deyince yüzüne yansıyan mutluluk ifadesi,burda Ahmet Mekin'e koca bir alkış....

Truva filminde Hector ve Aşil'in müthiş dövüş sahnesi....

Cesur Yürekte William Wallace'in karısı öldürüldükten sonra at üzerinde köye döndüğü sahne ve köylülerin ayaklanması..

Kral Arthur da buz tutan gölün kırılma sahnesi...

Süt kadeşler filminde gulyabinin göründüğü ve evin hizmetcisi Ayşen Gurudanın merdivenden yuvarlanıp korkudan dilinin tutulduğu sahne :D

Haniball de adamın beynini açıp bir parça alıp tavada kızarttığı sahne... Bayılacaktım nerdeyse...

Melekler Şehri filminin finalinde Seht'e arkadaşının değermiydi sorusuna karşılık "onun saçına birkez bile dokunmak için değerdi"dediği sahne.....Ben orda ölmüştüm :(

Köstebek Filminde Billy Costigan buluşma yerine giderken çatıdan atılan amirinin hemen önünde yere düştüğü ve onun şaşkınla üzüntüyü aynı anda yaşayıp maf olduğu sahne,Leonardo DiCaprio'ya alkış....

Berdel filminde kızı yaşlı bir adamla zorla evlendirilen ve kızının gelin olup evden çıkarken Hanım'ın ağıt yakarak ağladığı sahne..Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray'ın her zamanki gibi oyunculuğunu konuşturduğu sahnelerden biri...

Leonda filmin sonunda elindeki el bombasının pimi gösterip"bu sana Mathilda'dan bir armağan"dediği sahne ve küçük kızın onun çiçeğini çocuk yurdunun bahçesine gömdüğü sahne.....Beni salya sümük ağlatan sahne...

Şimdilik bu kadar yeter....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 79
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Devam edelim...

Kadın kokusu filminde kör emekli Albay Frank Slade' in restaurantta hiç tanımadığı genç bir kadınla tango yaptığı sahne

Al Pacino oskarı aldığı fazlası ile hakketiği bir film.. :thumbsup:

Tutku,(The Passion of the Christ)Hz. İsa karakterinin çarmıha gerildiği ölsede bu işkence bitse diye düşündüğünüz sahne.. :crying:

Halka 2 de küçük cadı Samara'nın kuyudan çıkmak için tırmandığı sahne..Kalbi olan izlemesin..

Dikey Limit filminin bir çok sahnesi ayırım yapamıycağım..

Kasımda aşk başkadır filminin final sahnesi.. :(

Çöküş filminde bir annenin özel olarak hazırlattığı zehiri kendi çocuklarına içirdiği sahne....

Yatık Emine filminin finali insanın tüylerini ürperten bir sahne...

Sultan filminde,evlenme teklifi Sultan (Türkan Şoray) tarfından kabul edilen bakkal Bahtiyarın (Şener Şen) sevinç gösterisi...Gülmekten yarılıyor insan..

Armageddon filminde Harry S. Stamper (Bruce Willis) uydu aracılığı ile kızıyla vedalaştığı sahne...

şimdilik yeter aklıma geldikçe devam ederiz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.