Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EN İYİ FİLM MÜZİKLERİ...........

VAKANA

Önerilen İletiler

Dirty Dancing in film müzigi... anam ne dinlerdim vakti zamaninda... :sweatingbullets:

isin kötüsü dinlemekle kalmayip, danslari taklit etmeye calisiodum :blushing:

ilk bir profilene baktim alaTurka, buralardamisin diye.. :clover: katliyorum sana muzigi ayri güzel
icerikligi filmin ayri güzel...suan deseler basliyor izleyecenmi yine diye... inan ki herseyi birakir izlerim,
ki bilemiyorum kac defa izledim..

birde bu filimde en cok hosuma giden taraf...hani hep beklenir ya genclerden..anlayisli olsun dikatli olsun...uyum saglamasini bilsin..özür dilesin...vs.

her iki tarafin da bu filim de.., gerci artik oldukca sonlarina dogru filimin.. bunu basardiklarini görebiliyorsun
en cok hosuma giden de orasi.

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • Cevaplar 67
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 3 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

Star Wars (R.Williams),A Space Odyssey (Sprach Zarathustra),Dr.Jivago(J.Bock),Love Story(F.Lai),Tess (Niels Hermes),Limelight (Charlie Chaplin),Pink Panter (H.Mancini)

İzninizle , yüzlerce filme ve müzikale hayat veren bazı kompozitörleri anmadan geçmeyeyim .Oscar Hamerstein I ve II,Cole Porter,Richard Rogers,Jerome Kern,Michel Legrand

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

film müzikleri üzerine ne yazılırsa okuyan bir arkadaşınız olarak bende sevdiğim filmleri buradan yazmak istiyorum.

ve gerektiğinde yardımcı da olabilirim...

ennio moricone

bu işin kitabını yazanlardan biri

the legend of 1900 - 1900 efsanesi filmiyle başlayabiliriz

bu albümde öyle bir parça var ki

insanı çılgına çeviriyor

portrais

mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet onu es geçmek olanaksız..

godfather hem dünya müzik piyasasına hem de türkiyedeki film piyasasına büyük katkıları olan bir müzik.

türk sinemasında bile onun versiyonlarını ve godfatherden esinlenen bestecilerin ürünlerini görebilmek mümkün.

yıllara meydan okurcasına ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ve lütfen bunu izleyiniz filmin adı karşı pencere

bir ferzan özpetek filmi

ilk müzik sezen aksuya ait

ikincisi ise andrea guerra la finestra di fonte

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

amelia soundtrack

unutulmayacak bir film ve unutulmayacak bir müzik

type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.