Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OKULLARA YARDIM YAPAN KURULUŞLAR?

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar. Siirtin şirvan ilcesine bagli Damli koyunde okul öncesi öğretmeniyim. Abasınıfı malzemelerini ( kırtasiye, boya, hokaye kitabı, minder, oyuncak, elektrikli süpürge, sınıf terliği ) gibi şeylere ihtiyacım var.

Tarih: Düzenleyen: Admin
Üye olmadığınız için size ulaşamazlar...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 56
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Selamlar.diyarbakırın beşyüz evler orta okulunda resim öğretmeni olarak atandım.okul afet evleri arasında maddi durumu çok düşük bir köy.çocukların hertürlü kırtasiye giyisi ve ayakkabı ihtiyaçları var.bu çocuklar spor onların tek eylencesi elimde imkan olsa onlara saha forma ve spor malzemesi alırdım.hele okula halı saha süper olur.bu çocukların spor yapması demek hertürlü kötü alışkanlıklardan vaz geçmesi demek.yokmu bir hayır sever isterlerse okulun resimlerinide yollarız selamlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Misafir Eğitim aşkı

Bu okullarin acik adresleri nedir,bu yardim cagrilari ne kadar güvencelidir.Bu anlamda bilgi sahibi olabilirsek yarim elma gönül alma seklinde belki yardimimiz dokunabilir.

saygilarla

Merhabalar siirt Pervari Doğan Köyü Şehit Üsteğmen Korhan Zağralı ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım çok acil projeksiyona ihtiyacımız var. Okulumuz ilk ve ortaokuldan oluşmaktadır. toplamda 18 sınıfımız var. Her sınıfa birer projeksiyon olmasa da en azından nöbetleşe kullanabileceğimiz sayıda gönderebilirseniz geleceğimizin teminatı çocuklarımızı çok sevindirirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.(Mesut EROĞLU)  

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi günler ben Erzurumun karayazi ilçesinde bir köyde ögretmenlik yapiyorum ve ögrencilerimizin malum kış sartlarindan dolayi giysi mont ayakkabi ya ihtiyacı var ve hikaye kırtasiye malzemesi artık ne olursa yardımlarinizi bekliyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ben trabzon Yomra maden mahallesinden bir veliyim aynı zamanda bu okulda hizmetli olarakta çalıştım okulumuzun ve öğrencilerin birçok ihtiyacı var fakat önemle çocuklara giyecek ve okulumuza bikaç tane projeksiyon gerekli

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar..
Ben Diyarbakır Çınar a bağlı bir köyde fen bilimleri öğretmeniyim. Okulumuz öğrencilerinin satranç ve termometre ihtiyacı var. Yardımcı olursanız cok seviniriz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir merveergüden

merhabalar ben terme barbaros ilkokulunda anasınıfı öğretmeniyim..  okullara sınıflara yada ihtiyac sahibi kimselere yardımlarınız oluyorsa bundan sınıfımın da faydalanmasını istiyorum. kitaplık dolap masa sandalye kitap oyunca  gibi.. eger böyle bir kampanyanız olursa lütfen bizim okulumuzu da tercih edin.. iyi çalışmalar dilerim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

İyı günler okulumuzda yaşanan bir talihsiz olay yuzunden okulumuz cok zor duruma dusmustur maddi olarak destek verebilecek varsa yardimlarinizi bekliyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Misafir Köy okullarına yardı

Merhaba . Siirt merkezde öZel bir kuruluşta görev yapmaktayım. İş nedeni ile Siirt köylerinin gezme fırsatım oldu . oradaki köy okulları ve çocukları görünce çok üZüldüm . şuan bir kampanya başlattım. Okullar için gerekli malzemeler topluyorum ve kendilerine aktarıyorum . sizde bize destek olur musunuz
MalZeme listesi

1-8’inci sınıflar için hikâye ve romanlar (7-14 yaş aralığı),
- Kitapları koyabileceğimiz kitaplık,
- Kırtasiye malzemesi (silgi, defter, boyama vb. kalemler),
- Spor malzemeleri (Ayakkabı, eşofman, 6-14 yaş aralığı),
- Bakım-onarım malzemeleri,
- Müzik aletleri ve malzemeleri,
- Zekâ oyunları,
- Fotokopi makinası,
- Temizlik malzemeleri,
- Anaokulu için gerekli malzemeler (sandalye, masa, boya, boyama kitapları, dolap, oyuncak).
Adres: Kooperatif Mah., Mahmut Çalapkulu Cad., No:2, Siirt \ merkez

Saygılarımla.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir yardımsever23

merhabalar ben dicle üniversitesi sınıf öğretmenliği  3.sınıf öğrecisiyim bizimde bingöl çukurtepe köyünde kötü durumda olan anaokulunu yenileme gibi bir projemiz  var sizden yardımlarınızı bekliyoruz lütfen kırtasiye malzemeleri olsun oyuncak yardımı olsun yardımlarınızı esirgemeyin

Merhabalar okul yenilemek için yaptıklarınızı öğrenebilir miyim bizde okul yenilemek istiyoruz fakat yenilediğimiz okula istediğimiz isimi vermemizde mecvut mudur acaba

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Misafir Gögeç Ortaokulu

Şanlıurfa Harran Gögeç okulunda görevli bir öğretmenim.Okulun fiziki şartları çok kötü.(Boya,çit,kötü duvarlara sahibiz.)Bunların iyileştirilmesi için sizden yardımlarınızı bekliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar arkadaşlar: Benim elimde 500 tanenin üzerinde ygs lys konu anlatım soru bankası az çözülmüş hiç çözülmemiş kitaplar var ve ben bunları yardım amaçlı bir yere göndermek istiyorum bildiğiniz adres veya benimle iletişime geçmek isteyen varsa bana adresinden ulaşabilirsiniz biraz acele olursa sevinirim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bitlis'in Güroymak ilcesi Günkırı Ortaokulunda öğretmenim.2017-2018 egitim oğretim yili icin elinizde kirtasiye malzemesi ,kitap,dergi ,roman olursa gönderebilirseniz cok mutesekkir kalirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ben Van Erciş Kadriye çiftçi ilkokulunda görev yapıyorum. Ögrencilerimizin çoğu köyden taşımalı geliyorlar kırtasiye ve giyecek yardımı yaparsanız çok mutlu olurum

Üye olmadığınız için size ulaşamazlar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba ben beden eğitimi ögretmeniyim.Yozgata yeni tayinim çıktı ve geldiğim okul henüz 2 yıllık bu yuzden spor malzemesi namına hicbir sey yok. Ne yazikki derslerimi gerektiği gibi işleyemiyorum. Bu konuda yardiminizi bekliyorum.

Üye olmadığınız için size ulaşamazlar. .
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir beden eğitimi

Sakarya/Hendek te beden eğitimi öğretmeni olarak gorev yapmaktayım.Okulmuz merkeze yakın bir okul olmasına ragmen ımkanları cok kısıtlı hıçbir spor malzememiz bulunmamaktadır yardım etmek isteyen arkadaslar olursa sevınırım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba. Ben Abdulcebbar BACI, MUŞ/ BULANIK SÖĞÜTLÜ ORTAOKULUNDA TÜRKÇE öğretmeniyim. Okulumuzda yaklaşık olarak 250 öğrencimiz var. Okumak için şartlar ve imkanlar çok kısıtlı. Okulumuzda kitap ve okul ihtiyacı için lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Lütfen okulumuza kitap ve okul için araç gereç yardımı yapmanız için sizden desteklerinizi bekliyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,
Bitlis Güroymak Gedikpınar İlkokulu nda görev yapmaktayım. Okulumuzun kırtasiye malzemeleri, kıyafet (kazak, pantolon, atkı, bere, eldiven vs.), projeksiyon cihazı ve hikaye kitapları desteğine ihtiyacı vardır. Bize yardımcı olabilir misiniz?

Üye olmadığınız için size ulaşamazlar.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Misafir Nazmiye sağlam

Merhaba ben sirnak cavuslu ilkokuldan yaziyorum.Okulumuzun projeksiyon cihazına onun için fon perdeye ana sınıfı için minderlere kilitli öğretmen dolabına ve öğretmen sandalyesi ne ihtiyacimiz vardır yardım ederseniz çok seviniriz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Okulumuza yapmakta olduğumuz kütüphanemiz için kitap ihtiyacımız vardır. Kendi imkanlarımızın yettiğinde biraz başlangıç yaptık ama yetersiz durumda. Kütüphanemiz için kitap desteklerinizi bekliyoruz. Kargo ücretini biz karşılayabiliriz. Teşekkürler...

Yer: ŞANLIURFA

Okul Adı: Havşanlı İmam-Hatip Ortaokulu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir AZİZ ÇAKIR

Kastamonu'da bulunan 350 kişilik köy okuluna atkı,bere,eldiven,çorap vs yardımı yapacak yardımseverler bana ulaşabilirler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce , Misafir AZİZ ÇAKIR dedi:

Kastamonu'da bulunan 350 kişilik köy okuluna atkı,bere,eldiven,çorap vs yardımı yapacak yardımseverler bana ulaşabilirler...

Üye olup benimle irtibata geçerseniz yardımcı olmak isterim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merbalar Kars'ın Selim İlçesinin Köyünde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapmaktayım okulumda spor malzemesi adına imkanlarımız çok kısıtlı ve aksine çok yetenekli öğrencilerim mevcut bu imkansızlıklar için elimden geldiğince geleceğimiz olan gençlerimize spor faaliyetleri yaptırmaya gayret gösteriyorum siz değerli üyelerimizden spor malzemesi yardımı bekliyorum İlginizden dolayı Teşekkür ediyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba ben siirt şirvan park elektirik mesleki teknik anadolu lisesi nin okul öğrenci temsilcisiyim arkadaşlarımın yeterli malzemeleri olmadığı için atölyemizde uygulama çalışma yapamıyoruz lütfen yardımlarınızı bekliyoruz

Tarih: Düzenleyen: Smyrna
Üye olmadığınız için size ulaşamazlar.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Misafir cavuslu ilkokulu yar

Merhaba ben sirnak cavuslu ilkokuldan öğretmeniyim. Okulumuz bir koy  okulu bir cok eksiğimiz m3vcuttur.sınıflarımizah perde bir adet laptop kutuphane miz için masa sandalye isticiya ihtiyacimiz vardır. yardimci olursaniz sevinirjm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.