Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ne kadar vaktimiz var..

Dayı

Önerilen İletiler

Hayatım geri döndü !!! 2 yıl Kırık evlilikten sonra kocam bana iki çocuk bıraktı. Hayatım bitmek üzeredir gibi hissettim neredeyse intihar etti, çok uzun süre duygusal olarak aşağılandım. Çevrimiçi olarak bir araya geldiğim bir büyü ravent rahibesi manuka sayesinde. Sadık bir günde, internet üzerinden tarama yaparken, bu büyü tekerleği hakkında çok sayıda ifade sundum. Bazı insanlar, Sevgilisini geri getirdiğini ifade ettiler, bazıları rahimlerini geri kazandığını, kanseri ve diğer hastalıkları tedavi ettiğini ifade etti; bazıları boşanmayı durdurmak için büyü yapabileceklerini belirtti vb. Ben de bir tanıklık hakkında rastladım, sonia adlı bir kadınla ilgili, o eski sevgilisini 6 günden daha kısa sürede nasıl geri getirdiğine tanıklık etti ve ifadesinin sonunda prirst manuka e-posta adresini düşürdü. Bütün bunları okuduktan sonra, ben de denemeye karar verdim. E-posta ile ona başvurdum ve sorunum ona açıkladı. Sadece 5 gün içinde kocam bana geri geldi. Sorunlarımızı çözdük ve daha önce olduğundan daha mutluyuz. rahip manuka gerçekten yetenekli bir adam ve harika bir adam olduğu için onu yayınlamayı bırakmayacağım ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin bunu başlık sabitlikten çıkardı
  • 1 yıl sonra...

Küçük bir çocuk vardı ve Tanrı ile buluşmak istiyordu..Uzun bir yolu olduğunu biliyordu.
Bir gün çantasına, kurabiyeler ve bir kaç gazoz koyup parka oynamaya gitti.
Üç sokak yürüdüğünde,meydanda oturmuş ,kuşlara bakan yaşlı bir adamla karşılaştı.
Çocuk yanına oturdu,sırt çantasını açtı ve içinden gazozunu alıp yudumlamak üzereyken,yaşlı adama baktı ve aç olduğunu düşündü,kurabiyesinden uzattı.
Yaşlı adam,büyük bir minnettarlıkla kabul etti ve çocuğa gülümsedi.
Gülüşü öyle inanılmazdı ki,çocuk tekrar görmek istedi ve bu kez gazozundan verdi.
Yaşlı adam bir kez daha gülümsedi .
Çocuk çok mutluydu!
Orada oturup gülümsediler,kurabiye yiyip,gazoz içtiler.Hiç konuşmadan..

Hava kararmaya başladığında çocuk yorgundu ve eve gitmeye karar verdi ama gitmeden önce yaşlı adama kocaman sarıldı.Yaşlı adamın inanılmaz gülümsemesi ile vedalaştılar.

Çocuk eve girdiğinde,yüzündeki mutluluğu gören annesi sordu.
-Bugün seni bu kadar mutlu edecek ne oldu ? 
O da;
-Öğleden sonrayı Tanrıyla geçirdim.Şimdiye kadar gördüğüm en güzel gülüşe sahip olduğunu biliyor muydun?

🎵🎶🎵

Bu arada Yaşlı adam yüzündeki en parlak gülümseyle evine döndüğünde oğlu sordu.

-Nerelerdeydin?Bu mutluluğun sebebi nedir?

Yaşlı adam da dedi ki;
-Pasta yedim ,gazoz içtim ve Tanrıyla bir parkta oturdum .
Düşündüğümden daha genç olduğunu biliyor musun?

☺️

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.