Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BU ARKADAŞLIK SERVİSİ SÜPER....

MINEU

Önerilen İletiler

tşk ederim bursercan ;):clover:

yalan söylemek benimde asla tasvip ettiğim birşey değil ama benimde başıma geldi ve maalesef aileme hiçbir zaman açıklamayacağım bir yalan söyledim :blushing: belki o zamanlar gerçeği söylemiş olsaydım hepsi de hop oturup hop kalkacaklardı, böyle bir evliliğe belki de razı olmayacaklardı ama şimdi eşimden o kadar memnunlar ki kendi oğulları gibi seviyorlar... dilerim ki sizin beraberliğiniz de bizim ki gibi güzel ve mutlu bir birliktelik olur ;)

eğer karşında ki insana gerçekten güveniyorsan ve mutlu olacağınıza inanıyorsan sakın peşini bırakma derim ;)

tesekkur ederım mıneu abla.bende bunu anlatmaya calısıyordum.sız daha ıyı anlattınız.acıklasam bende gercegı soylesem kesınlıkle kabul etmez aılem.bazı yalanları hem soylemek cok zor hemde saklaması zor.bırbırımızı daha ıyı tanımak ıcın gıdıyorum.ya bıtecek ya baslayacak.her zaman dıyorum hakkımızdan en hayırlısı ne ıse o olur ınsallah.

cevap yazdıgın ıcın tesekkurler ablacım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 148
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

tesekkur ederım mıneu abla.bende bunu anlatmaya calısıyordum.sız daha ıyı anlattınız.acıklasam bende gercegı soylesem kesınlıkle kabul etmez aılem.bazı yalanları hem soylemek cok zor hemde saklaması zor.bırbırımızı daha ıyı tanımak ıcın gıdıyorum.ya bıtecek ya baslayacak.her zaman dıyorum hakkımızdan en hayırlısı ne ıse o olur ınsallah.

cevap yazdıgın ıcın tesekkurler ablacım :clover:

amasyaya gittiğin zaman aklınıza takılan herşeyi konuşmalısınız, kız arkadaşının da seninde kafanda soru işareti kalmamalı ;) birbirinize karşı her zaman dürüst olmalısınız...

ben tşk ederim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bır yastıkta kocayın :wub:

su anda bende bu durumdayım. bız bır forum sıtesınden tanısmıstık oyle basladı.ve hatta yarın aksam amasyaya gıdıyorum.sırf bırbırımızı daha ıyı tanıyabılmek ıcın. ya orda bıtecek yada baslayacak. aıleme bıle yalan soylemek zorunda kaldım.onlar benı yarın baska bır yerde sanacaklar.evet buyuk ve rısklı bırsey hatta aılemın guvenın yıkacak kadar.bılmıyorum kafam cok karısık.offfffffff.

acaba dogru mu yapıyorum yoksa yanlıs yolda mıyım?askın suyuna kapıldım gıdıyorum ınsallah bogulmam. :(

bende ıstemezdım buradan tanısalım dıye ama ıste askın gozu kordur.

dıger arkadsalara tavsıyem sakın demıyorum ama elınızden geldıgınce buralardan boyle seyler yapmayın. hele bırde benım gıbı aska gercekten saygı duyanlardansanız. :(

canım öncelikle güvenı elde etmelısın..benımde bu forumdan arkadaşlarım var aileleriyle bıle tanıştım bazılarının..hatta forumdan arkadaşlarımı ailemde biliyor,asla gızlemedım çünkü benım doğru adım atıcağımı bılıyorlar..

fakatt..şurda durmalı..aşka gelınce çokdaha düşünmek gerekıyor..çünkü işin içine duygular karıştığı zaman kişi dürüst olmayabılıyor..normal bır arkadaşlıkda zaten o kişi herşeyını anlatıyor..fakat duygusallıkta ınsanlar çok yalan söyleyebılıyor ve bırtaraf bu yalana kanıp karşısındakını anlayamayabılıyor çunku duygular devrede..ben hiç cesaret edemedım sanaldan aşka açıkçası..buda benım görüşüm tabıkı..

yıne de dıkatlı ol derim..elbette oda bızler gibi bir insan,umarım sanalın arkasına gızlenenlerden değildir..umarım istediğin gibi,kendısını anlattığı gibi biridir..bol şanslar.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım öncelikle güvenı elde etmelısın..benımde bu forumdan arkadaşlarım var aileleriyle bıle tanıştım bazılarının..hatta forumdan arkadaşlarımı ailemde biliyor,asla gızlemedım çünkü benım doğru adım atıcağımı bılıyorlar..

fakatt..şurda durmalı..aşka gelınce çokdaha düşünmek gerekıyor..çünkü işin içine duygular karıştığı zaman kişi dürüst olmayabılıyor..normal bır arkadaşlıkda zaten o kişi herşeyını anlatıyor..fakat duygusallıkta ınsanlar çok yalan söyleyebılıyor ve bırtaraf bu yalana kanıp karşısındakını anlayamayabılıyor çunku duygular devrede..ben hiç cesaret edemedım sanaldan aşka açıkçası..buda benım görüşüm tabıkı..

yıne de dıkatlı ol derim..elbette oda bızler gibi bir insan,umarım sanalın arkasına gızlenenlerden değildir..umarım istediğin gibi,kendısını anlattığı gibi biridir..bol şanslar.. :)

sedoşa kesinlikle katılıyorum -_- inşallah O'da , sende kendinizi olduğunuz gibi anlatmışsınızdır... hayırlısı neyse o olsun ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sedoşa kesinlikle katılıyorum -_- inşallah O'da , sende kendinizi olduğunuz gibi anlatmışsınızdır... hayırlısı neyse o olsun ;)

sedelına guzel demıs. bız bırbırımızı oldugumuz gıbı anlattık vede gıdıp gordumde. ama sorun su kızın kafası cok karısık olması.kararsızlık var. benımle ılgılı olmasının yanında bırcok nedenler ve ben bunlarıda bılıyorum soyledı.

yanı sonuc su olmadı artık olmazda.hayırlısı olmamamsıymıs. ne yapalım ben elımden gelenı yaptım.cılgınlık yapıp taa oralara gıttım.yapabılecegım en son nokta buydu.bılıyorum kı bundan daha ılerısıde yok.cok duygusalım o yuzden kaybedıyorum ya neyse.

askımız amelıyat masasında can verdı.tum cabalara ragmen kurtalımadı.

basımız sagolsun :(:(:(:(:(

bu arada abla hayatımda aldıgım belkıde en cıddı karar su:unıversıtemı bıtırıp askerlıgımıde yaptıktan sonra ask kapılarını acacagım.artık bırını sevsem bıle bu ısı yapmayacagım,soylemeyecegım..acı cekmekten yoruldum.derınızı yuzseler bu kadar acı cekmez bır ınsan.tedavısı olmayan bır hstalık.

anlatılacak o kadar cok sey var kı abla bır bılsenız...... :(:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

demek gidip geldın hayırlısı olsun dıyelım..karşındakı insan seni bunca bağlamadan önce söylemelıydı kararsızlığını,olayı tam bılmıyorum önyargıda bulunmuş olmayayım canım..ama anladığım kadarı ile başta senle bı yola çıkıp yolun uzunluğunu ve zorluğunu görunce gerı adım atmış..tabı bu benım tahmınım sadece :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

demek gidip geldın hayırlısı olsun dıyelım..karşındakı insan seni bunca bağlamadan önce söylemelıydı kararsızlığını,olayı tam bılmıyorum önyargıda bulunmuş olmayayım canım..ama anladığım kadarı ile başta senle bı yola çıkıp yolun uzunluğunu ve zorluğunu görunce gerı adım atmış..tabı bu benım tahmınım sadece :)

evet bugun sabah geldım ellerım bos gozlerım dolu olarak :unsure: soyledı sedelına kararsız oldugunu kafasının cok karısık olugunu baskalrınını da kafasının karıstırdıgını.bana su sozlerı soyledı: sen cok ıyı bır es,cok ıyı bır aıle babası olursun. benım aıleme de layık bırısın.sen tanıdıgım en sadık ınsansın, aska ınanan onun ıcın bırseyler yapmaya calısan bırısın.ama ben sana o kadar layık bırı degılım olamam.sen daha ıyılerıne layıksın. dedı.

ya benım bıle kafam karıstı artık.guven eksıklıgı olustu uzerımde ınsanlara karsı.kımın dogru kımın yanlıs oldugunu bıle bılmıyorum.

ben bır kız olsaydım taa benım ıcın oralara kadar gelen ınsan ıcın dusuncelerımı bır daha gozden gecırırdım vede derdımkı gercekten sevıyor benı.neyse hayırlısı buymus kardes yapacak bırsey yok. ben elımden gelenı fazlasıyla yaptıgıma ınanıyorum. nasıp degılmıs

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani açıkça bırşey demek istemıyorum...en iyisi olmuş bence...hayat tecrubesı artık bıkaç cümlenın altında neler yattığını anlayabılıyorum..bence o bayandan uzak dur..tavsıye sadece karşmak gibi olmasın :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani açıkça bırşey demek istemıyorum...en iyisi olmuş bence...hayat tecrubesı artık bıkaç cümlenın altında neler yattığını anlayabılıyorum..bence o bayandan uzak dur..tavsıye sadece karşmak gibi olmasın :unsure:

sedelına sende karıs bosver zaten yeterınce corba olmus hayatım. :)

ıste dedıgın gıbı o bayandan uzak durmak cok zor.bılırsınkı askın gozu kordur.hemen uzak duramıyorum bıraz zaman gecıcek artık. bakalım artık ya yenı bır yol cızıcem yada eskı yolumun uzerıne yama yapıcam. zamanla goruruz ınsallah.

sagol dusuncenı paylastıgın ıcın.herkesı bılmem ama bana dusuncelerını dırek soyleyebılırsın hangı konuda olursa olsun.alınacagımı kırılacagımı dusnume yanı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bugun sabah geldım ellerım bos gozlerım dolu olarak :unsure: soyledı sedelına kararsız oldugunu kafasının cok karısık olugunu baskalrınını da kafasının karıstırdıgını.bana su sozlerı soyledı: sen cok ıyı bır es,cok ıyı bır aıle babası olursun. benım aıleme de layık bırısın.sen tanıdıgım en sadık ınsansın, aska ınanan onun ıcın bırseyler yapmaya calısan bırısın.ama ben sana o kadar layık bırı degılım olamam.sen daha ıyılerıne layıksın. dedı.

ya benım bıle kafam karıstı artık.guven eksıklıgı olustu uzerımde ınsanlara karsı.kımın dogru kımın yanlıs oldugunu bıle bılmıyorum.

ben bır kız olsaydım taa benım ıcın oralara kadar gelen ınsan ıcın dusuncelerımı bır daha gozden gecırırdım vede derdımkı gercekten sevıyor benı.neyse hayırlısı buymus kardes yapacak bırsey yok. ben elımden gelenı fazlasıyla yaptıgıma ınanıyorum. nasıp degılmıs

bende sedoşa katılıyorum bursercan... kesinlikle unutmalısın o kızı... o seni çok iyi tanımış ama senin onu tanımana fırsat dahi vermemiş... sana layık olmadığını açıkça söylemiş :rolleyes: sana tavsiyem kesinlikle güven eksikliği oluşmasın karşında ki insanlara karşı, beş parmağın beşi bir değildir ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende sedoşa katılıyorum bursercan... kesinlikle unutmalısın o kızı... o seni çok iyi tanımış ama senin onu tanımana fırsat dahi vermemiş... sana layık olmadığını açıkça söylemiş :rolleyes: sana tavsiyem kesinlikle güven eksikliği oluşmasın karşında ki insanlara karşı, beş parmağın beşi bir değildir ;)

bende oyle yapmaya calısıyorum abla.ınsallah bıtecek bu huzun.er yada gec bu acım dınecek.

haklısın bes parmagın besıde bır degıl.

tesekkurler benım sorunumla ılgılenıp yardımlarınız ıcın.(tum arkadaslar ıcın gecerlıdır)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende oyle yapmaya calısıyorum abla.ınsallah bıtecek bu huzun.er yada gec bu acım dınecek.

haklısın bes parmagın besıde bır degıl.

tesekkurler benım sorunumla ılgılenıp yardımlarınız ıcın.(tum arkadaslar ıcın gecerlıdır)

hah şöyle :D inşallah en yakın zamanda herşey yoluna girecek kardeşim :) boşuna üzülmüşüm, boşuna gözlerim dolmuş diyeceksin...

biz tşk ederiz kardeşim, bir faydamız olduysa ne mutlu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 11 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 4 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.