Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İLK AŞKINIZDAN NEDEN AYRILDINIZ. ?

Önerilen İletiler

İLK AŞKIM MI....İLKOKULU FALAN SAYMAZSAK GERÇEK ANLAMDAKİ LİSE 1DEYDİ.HENÜZ ÇOK GENÇTİM 15GÜN ÇIKTIK SONRA O GENÇLİKLE AYRILDIK.3YIL SONRA BİR DAHA ÇIKTIK SONRA BİTTİ YİNE SONRA YİNE YİNEE....AMA BİTEN BİTMİŞ BİZ NE YAPSAK BOŞAYMIŞ BİRAZ GEÇTE OLSA ANLADIM BUNU.

YANİ ÖZETLERSEK İKİMİZİNDE GENÇLİK HEVESİYDİ AMA BİR TÜRLÜ BİTİREMEDİĞİMİZ BİR HEVESTİ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ilk askimla evlendim…15 sene beraberdik, bir sene evlilikden sonra ayrildim…arcelik in kampanyasi vardi, bulasik makinesi, camasir makinesi ve mutfak robotu cok uygun taksitlerle arz ediyorlardi…bir hesap ettim, kuaför, ayakkabi falan filan…hanimimi geriye postalamak daha uygun gelmesine rahmen ayrildim…

Bir hatam vardi ama…tamam aldik bu makineleri…ama nasil kulanacagiz…burda ikinci evliligime yaptim…beni cok severdi, benim kocam ev islerinede yapar diye…bir kac ay sonra makinalarin kullanmasini ögrendim ve ayrildim…

Ücüncüsüne bunlara anlattim…sapik mapik diyerek o da benden ayrildi…

Neden acaba…

Dipnot: Makinelerde baya eskidi…! Evlenmek istiyorum yine...

:D

:wub: ah ah ah...gel artik...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayatımı dolu dolu yaşadım ülkenin bir çok yerini gezdim tozdum maddi olarak iyi durumdayım bir çok ilişkim oldu hepsinide sevdim ama hiç birine aşık olmadım benim onlata duyduğum sevgi sevgili den oteye gitmedi arkadaşça kaldı yani kimseyide benden kaynaklı umutlandırmadım üzdüm elbet bitirdiğim için ama yalan yoktu bende

aşka gelince evet bu kadar ilişki yaşamışken aşk olmadan olurmu var elbet ama önce

aşkım olduğum insanlar oldu başlamadan da bitti başlasaydı buyuk aşklara dönüşecekti ve unutulmaz olacaktı hepsi bitti

ve evet aşk benide buldu geç te olsa buldu ve tüm hükmünü sürdü bende yandım hala yanıyorum ve olüme uzanacak bunun sonu 8 ay sürdü bu zaman içinde sözlendik nisan yaptık ve çok az kalmıştı evleniyorduk benim ona gösterdiğim ilgi onu benden soğutuyordu ve bu sevginin karşılıüını veremeyeceğini soyleyip terk etti beni butun dunya tamam derken o hayır dedi tek sucum onu çok sevmekti ve bunu göstermekti oya kendince sebepler sunup bir açılama bile yapmadan gitti hala bekliyorum niyemi başka çarem yok onu hala çok seviyorum ama o

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk aşkım altı yıl sürmüştü.Uzun süreli beraberliklerin oluşturduğu yıpranmaları yaşadık istemeden.Bunda tabi ki benimde onunda hataları olmuştu.Daha tecrübesizdik ilişkiyi yıprattığını bilmiyorduk yaptıklarımızın.Ben çok kıskançtım o zaman bunun sebebinin sevgiden kaynaklandığını sanıyordum.Sonradan anladım ki kıskançlıklar güvensizlikten imiş.Hem kendine hem karşındakine...O bitirdi önce birikmişti her şey kafasında en son ilgisizliği bahane etti.Çok üzülmüştüm normal olarak, boş sokaklarda boş boş gezindim bir hafta.Yine sonradan anladım ki ne sokaklar boşmuş ne gezinmelerim.Tekrar başlamalıyız hatalarımı anladım seni çok mutlu edeceğim dedim.Bilmiyordum ki bu arada bir üçüncü kişinin olduğunu ama biz başladık fakat her şey çok farklıydı ben ne kadar olumlu yönde değişsemde o da değişmişti.Bambaşka biriydi sanki.Sarılması ,bakışları,öpüşü bile değişmişti.Daha sonra anladım ki kafası bu üçüncü kişi yüzünden karışıktı benden ayrılma cesaretini gösteremedi ben bir süre savaştım ama yararını göremedim.Artık onunla konuşmayacağını söylemesine rağmen yarın arkadaşları ve onunla buluşacaklarını söyledi.Ben de hani görüşmeyecektin diye sorunca arkadaşız neden görüşmeyelim dedi.Arkadaşsınız madem niye görüşmeme kararı aldın dedim bende.Sonun geldiğini anladım o an.Uzatmayalım dedi bu konuyu benimde son cümlem 'uzayan bir şey varsa sanırım ilişkimiz' oldu.

Bitti...

Çok mutluluk yaşadım ,az zamanda büyük acı yaşadım ama en önemlisi çok olgunlaştırdı bu ilk aşk beni.

Kimse unutmaz ilk aşkını , ee doğal olarak ben de ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.