Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

aşk beni çarptı!

efsanekız

Önerilen İletiler

zmn geçsin diye başlamıştı herşey

o seviyordu bense eğlenyrdm

biraz acımasızdı belki ama acımasız tarafını aşk bana gösterdi...

deli gibi aşık oldum çok sewdim ama çok geçti artık engeller wardı

ayrılık zmnı gelmişti...

belki istemeye istemeye yollarımızı ayırdık ama kalbim hep onunla kaldı

insan bazı şeylerin değerini kaybedince anlıyor.

ben onu bu kdr sewdiğimi bilmyrdm ama onun aşkı beni ele geçirmişti

onsuz hergün brz daha tükendim ben

onsuz geçen hergün onunla geçirdiğim günlerin kıymetini bilmedğim için kendime küfür ettm

bu gerçk aşktı unutulmayan dinmeyen ve hep özleyen

KIYMET BİLMEZLERE ''''S*S''''''''''

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa ıste boyle maalesef.acı ceken sız oldunuz sayın efsanekız.

keske demıyecegım cunku keske seytanın lafıdır. umarım baska sevenlere de boyle yapmazsınız.

bana gore ask sızın dusuncenızde yerı olmayan bır kelıme.bu kelımenın anlamını ogrenmıssınız ama gec kalınmıs bır ogrenıs olarak kalmıs maalesef.ama olsun sonucta ogrenılmıs bırsey;)

yanı bır cok kurdugunuz cumleye sınırlendıgımı soylemek ısıtıyorum.zaman gecırmek-eglenmek ne demek yahu ask ne zamandan berı zaman gecırmek veya eglenmek ıcın oldu.askın burada yerı yok.ask her zaman terazının dıger tarafında kalır ve kalmaya devam da edecektır.

ya sızın gıbı ınsanlarla cok karsılastım.hepsı nedensızce sevgıler nedensız eglenmeler.bundan nasıl bır zevk alınıyokı ben anlıyamadım.ya bana da soyleyın lutfen bende egleneyım barı nasıl bırsey oldugunu gormek ıstıyorum. acaba bende mı bır eksıklık var?o eglencenın tadına bende varmak ısıtıyorum.lutfen bılen varsa soylesın.

bu gerçk aşktı unutulmayan

bu sozunuze bır nevı katılmıyorum maalesef... ama yınede gercek ask olamaz benım lıtaraturumde.

su anda ayrıldıgınız erkek arkadasınızını durumunu dusunuyorumda ne durumda su anda?

sayın efsanekız hayat her zaman acı yuzunu gostermeden bız bırseyler ogrenemıyoruz dedıgınız gıbı...ama ıyı kı boyle yoksa bız hıc bırseye sap olamayacagız maalesef...

neyse ask acısı cekmenız sıze verılen en ıyı ve en agır cezadır.bu cezayı cekmek zorunda kaldıgınız ıcın yınede uzuluyorum. :(

bunu asmak ıcın tek yapmanız gereken sey(zaten ıstesenızde baska yolu yok bence) zamana bırakmaktır. zaman sıze yol gosterıcı olacaktır.

dogru asklar ve dogru sevgıler bulmanız dılegıyle......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.