Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AB * CD= BA * DC

NICLENO

Önerilen İletiler

AB * CD = BA * DC

12 * 42 = 21 * 24

.......

.......

........

İki rakamlı sayılardan eşitliğin diğer tarafına terslerini yazarak kaç çözüm olabilir.?

Not: Sevgili Godzilla, Taurus, Bodrumlu, Nobody ve diğer dostlar . Nerelerdesiniz? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşkolsun Nicleno,biz çözemez miyiz -_-

23 * 96 = 32 * 69

24 * 84 = 42 * 48

13 * 62 = 31 * 26

46 * 96 = 64 * 69

B)B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşkolsun Nicleno,biz çözemez miyiz -_-

23 * 96 = 32 * 69

24 * 84 = 42 * 48

13 * 62 = 31 * 26

46 * 96 = 64 * 69

B)B)

Sevgili Lilac, ben kesinlikle öyle bir şey demek istemedim. Sadece birkaç ay önce foruma katıldığımda bu dostları hemen her gün burada görüyordum, paylaşımlarından keyif alıyordum. Tabi ki sizlerle de paylaşımda bulunmaktan aynı keyfi alıyorum. Saygı ve sevgilerimle.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Lilac, ben kesinlikle öyle bir şey demek istemedim. Sadece birkaç ay önce foruma katıldığımda bu dostları hemen her gün burada görüyordum, paylaşımlarından keyif alıyordum. Tabi ki sizlerle de paylaşımda bulunmaktan aynı keyfi alıyorum. Saygı ve sevgilerimle.

Alınmış gibi yaptım ama şaka yaptm merak etme :stuart: biz de seninle paylaşımda bulunmaktan..sık sık eklediğin soruları çözmeye çalışmaktan büyük keyif alıyoruz :clover: Saygı sewgi bizden :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AB * CD = BA * DC

12 * 42 = 21 * 24

.......

.......

........

İki rakamlı sayılardan eşitliğin diğer tarafına terslerini yazarak kaç çözüm olabilir.?

Not: Sevgili Godzilla, Taurus, Bodrumlu, Nobody ve diğer dostlar . Nerelerdesiniz? :)

buradayım efemmm

benim beyin işlevini yitirmeye başlıyor galiba ondan dolayı eskisi gibi dalamıyorum konulara.Kiii eskiden de pek çözüm yazpmazdım.Hep konuşurdum :D

Bu soruyu bile 20 kere okudum anlamadım :(

:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AB * CD = BA * DC

12 * 42 = 21 * 24

.......

.......

........

bende geleyim,davetli değiliz ama olsun.

severim matematiği de bu soru beni sevmedi zanımca.nitekim o bana bakıyor ben ona :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yafu alınmayın nicleno herkesi çağırdı

:D

sen soruya bakma hep öyledir onlar

alındım alındım :D

yaf öle deme,ben ve matematik,yok olasılık;birbirimizi çok seviyoruz.Yani ondan garipsedim...ayık ayık bakıyo hala :D

oy benim memleketimde yağmur yağıyormuş,bende burada pişiyorum;bu soruyu çözeyim;deprasyona nemi gireyim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.