Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

27 AĞUSTOS GECESİ, GÖKYÜZÜNDE 2 AY GÖZLEMLEYECEĞİZ

3skiya

Önerilen İletiler

27 AĞUSTOS GECESİ, GÖKYÜZÜNDE 2 AY GÖZLEMLEYECEĞİZ!!!

u89jmars_DUNYA.jpg

Mars gezegeni Agustostan itibaren geceleri gokyuzunun en parlak cismi olacak.

İSTANBUL- Mars gezegeni Agustostan itibaren geceleri gokyuzunun en parlak cismi olacak. Amerikan uzay araştırmaları merkezinden yapılan açıklamaya göre Mars cıplak gözle dolunay kadar büyük görünecek. 27 Agustos'ta Mars dünyaya 34, 65 milyon mil yaklaştığında en büyük göründüğüu gün olacak. 27 Agustos gecesi 00:30'da gökyüzünü izleyin. Dünyanın iki ay'ı varmış gibi görünecek. Mars'in dunyaya bu kadar yakın geçeceği bir sonraki tarih 2287 yılı. Uzmanlar 'Bugün hayatta olan hicbir kimse bu olayı tekrar göremeyecek.' olmasını hatırlatıyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam bu gök olayı ya önceki seneye,ya da geçen seneye ait bir olaydı..Bu seneyle alakası yok diye biliyorum..

iyice öğrenmek lazım yoksa gece gece gökyuzune dikilmiş bakarken rezil olmayalım komşulara :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haber doğru yanlış degil sedoşum :) izleyebilirsin.. Ben eminim, ay tutulmasının oldugu gece haberlerde dinlemiştim bununla iligli bilgiyi de :)

Ben de dort gozle bekliyorum :) 8 tane olsa gozum 8 gozle de beklerdim valla :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bizim cadılarda süpürgeleriyle geçiş yapacaklar mı??? :P:stuart:

Evet ama makarnalarımızı hazırlayacak bi paşa lazım bize :) cadı geçişi oyle bedavaya olmaz, karın tokluğuna geçiyoruz biz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

makarna kilo yapar ben size ton balıklı salata yaptıram...

Alla allaaaa yapıyosa bize yapıyo sana mı yapıyo sananeeee sen bize ton balıklı makarna yap yicem ben simdi gidiyoru sonra gelince yicem :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seni gidi şişko yok sana balık malık... :P:shuriken:

ya ne şişkosuuu valla fıstık cibiyum daaaa :D burası bilim sayfasıymış bu arada pek bilimselliği kalmadı ya neyse benden paso bak sonra bize bilim sayfasında geyik çevirmesi yapıyoruz diye kızarlar haaa karışmam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haber doğru yanlış degil sedoşum :) izleyebilirsin.. Ben eminim, ay tutulmasının oldugu gece haberlerde dinlemiştim bununla iligli bilgiyi de :)

Ooo,görmeyeli örümcek olmuşuz sarı lalem.. :stuart: Karadul deme sakın.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bilimsel olarak 8 gözle izlenemıyomuş..çünkü o zaman 4 tane ay göruyomuşsun :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.