Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hangi DuyguLarınızı KontroL etmekte zorlanırsınız ?

bursercan

Hanqi duygularınızı Kontrol Etmekte zorlanırsınız ?  

32 üye oy verdi

1. 1. Hanqi duygularınızı Kontrol Etmekte zorlanırsınız ?

• İsyan
      2
    • Heyecan
      2
    • KıskançLık
      4
    • Öfke
      9
    • Sevinç
      2
    • Aşk
      4
    • Merhamet
      2
    • İntikam
      3
    • Korku
      2
    • Diğer..
      2

Önerilen İletiler

• 7 ay sonra...
Döverken acıyorsunuz galiba :lol:

hahahaaa valla kahkaha attırdın beni :D

ama öyle değil çabuk sinirleniyorum ama aşırı derecede merhamet sahibiyim inanırmısın ben hayatım boyunca kimseye küs kalmadım sadece mesafe koyabiliyorum..

birinden ne kadar nefret edersem edeyim başına üzücü bir olay gelse herkesten önce ben koşarım..

Mesela dilencilere para vermeme kararı alırım her gün ama önüme uzanan hiç bir eli geri çeviremem,bunu bilen çok kişi tarafındadan sömürülüyorum bile bile göz yumuyorum.elimde değil

daha katı ve daha az af edebilmeyi çok isterdim.sonuçta en çok benim canım yanıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mesela dilencilere para vermeme kararı alırım her gün ama önüme uzanan hiç bir eli geri çeviremem,bunu bilen çok kişi tarafındadan sömürülüyorum bile bile göz yumuyorum.elimde değil

dilenci.jpg

Allah ne muradın varsa versin abla, Alla tuttuğunu altın etsin abla, Allah sevdiğini bağışlasın abla, Abla at bi beşlik beaa! :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Aşkı kontrol edemiyorum, hatta akıl falan bırakmıyor bende :)

Aynen... Aşk Kontrol Edilmiyor.. Onu Kontrol Edemediğin Zaman Kıskançlık Ortaya Çıkıyo , Kıskançlık Ortaya Çıktı zaman , Öfke SArıyo İnsanı , Öfke Sinir Stres Sarıncada İnsanı Olan Oluyo....

AŞK İYİMİ KÖTÜMÜ DAHA ÇÖZEMEDİM ??? ;):(:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...

öfke, sadece öfkemi kontrol edemiyorum... hele bir de sabırdan sonra patlayan öfke ise sebep olan kaçacak delik arasın :) deriz ya "psikopata bağlamak" diye.. İşte ben tam bir caniye dönüşüveriyorum sabrımı zorlayan ve taşıran karşısında.. Hele hele bir tartışma bir kavga ortamı esnasında(bir kaç kere hep arkadaşlarım yüzünden bulaşmışımdır bu durumlara--lise üniversite) ortamı yumuşatmaya çalıştıkça üzerime gelen ve bir anda beni eliyle ittiren biri hayatının en büyük hatasını yapmış demektir.Karşısında konuşmaya çalışan o kişi uçup gidiverir.Elimden alabilene helal olsun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Bakıyorumda öfke almış başını gidiyor.Öfkeninde içinde dalları vardır.Bir dalında az öfkelenirsiniz bir başka dalında affı yoktur ortalığı yıkarsınız.Örneğin eşininiz çoraplarıyla yatağa girmesi :P bu durum sizde nasıl bir öfke bırakır mesela.

Acaba sizler hangi daldasınız?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.