Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Türkler Uzayda...

Gece Yağmuru

Önerilen İletiler

- Houston..

- Efendim abi...

- Aya inmek uzereyiz...

- Hadi hayirlisi...

- Kraterli olandi di mi ay? :huh:

---------------------------------

- Houston...

- Evet apollo, ay yuruyusunuz bitti mi?

- Bitti bitmesine de bu Ayi Cemal tutturdu gelmisken Amerikan bayragini sokelim, bizimkini koyalim diye, onu ararken kaybolduk, az daha oksijenimiz bitiyordu.

- Buldunuz mu bari?

- Bulduk ama sokemedik, nasil dikmislerse gavurlar... Cemal yarin ay araciyla uzerinden gecmeyi deniyecek...

- Helal olsun aslanlar... Size guveniyoruz... :alkis:

----------------------

- Houston...

- Apollo?

- Ya bu Cemal Fener bayragi getirmis yaninda, aya onu da dikmek istiyor, yere de topladigimiz taslardan "Efsane geri dondu" yazdi... ben hayatta terk etmem burayi o bayrak buradayken... bir cim bom bayragi yollayin hemen...

- Merak etme apollo, biliyordum ben o hosafin boyle bisiy yapacagini.. acil oksijen depolarinin oldugu yere bakarsan goreceksin ki oksijen tupleri orada yok... niye? Cunku kardesin oraya anli sanli dev bir GS bayragi koydu..

- Hehe.. buyuksun houston... seni seviyorum...yenilsen de yensen de... :lol:

---------------------------

- Apollo

- Buyur houstoncigim

- Venusten tas orneklerini aldiniz mi?

- Aldik aldik, bi suru tasimiz oldu, simdi donmek uzre yola ciktik, 24 saatte yorungeye gireriz..

- Cok iyi bilim adina onemli seyler yaptiniz..

- Ya bisey sorcam houston...

- Sor..

- Neden sadece tas toplattiniz bize, o kadar bocek, cicek vardi, bi de o tek gozlu yaratiklardan da getirseydik?

- Hstir, neden soylemediniz?

- Neyi abi? :lol:

------------------------------

- Houston

- Nedir?

- Abi ben cok sIkIldIm burda, su donus tarihini one alalim diycektim

- Olur mu, daha saturn e gidip ornek alcaksiniz

- Abi ben hep ornek almisimdir saturn u zaten, bi an once donelim diyorum

- Ya apollo, bak sinirimi bozma, kitlerim kumanda aletlerinizi burdan, bi daha donmek nasip olmaz

- Ama abi ya

- Sus :angry:

- Houston bisey sorcam, biz niye topladik bu tasdi kumdu falan, ne yapcaz ki bunlari

- Bilimsel arastirmalar icin, evrenin sirlarini gizlerini ogrenmek icin falan, biliyorsun bunlar bi cok konuda bizleri aydinlatabilir..

- Yani cok onemli seyler bunlar yani?

- Evet apollo, hadi yorungeye girmek uzeresiniz, hazirlanin artik bu arada sen niye soruyon bunlari???

- Valla houston, ben bu ornekleri topladiktan sonra semih abiye vermistim, gemiye koy diye, o da zannetmiski kapiya kadar goturecek,ben ordan alip bagaja koycam, yani senin anlayacagin biz onlari ayda unuttuk galiba...

- Neeee?

- Abi yorungeye giriyoz, sonra konusalim..

:islik:

-------------------------------------

- Houston?

- Apollo..

- Houston bisiy diycem ama kapatmak yok..

- Go ahead apollo..

- Houston 10 aydir uzaydayim, burada bu kadar astronot, kozmonot arkadasla irtibatim oldu, yeminle soyluyorum, sen hepsine bes basarsin. seni neden yer ekibine vermisler anlamis degilim.

- Sorma hocam, bir takim politik olaylara kurban gittik, cok buyuk yanlislar yapildi bize

- Sen digerlerinden farklisin, halk adamisin sen. seni seviyorum houston...

- Ben de seni apollo.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bence günün birinde uzaya bir Türk fırlatılacaksa, bu mutlaka Serdar Ortaç olmalıdır.Zira kendisi bunu haketmektedir :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.