Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ay şükür buldum sayfayı

SSEVDA

Önerilen İletiler

ya beni seven bir insan var ama ben sevmiyorum gecenlerde çok yakvardı görüşelim diye sonkez katlandım babamada gitmem lazımda beni avrupa yakasına kadar götürdü vapurla geçtik, vapura binmeden önce bir çoçukla gözgöze geldim,oda vapura bindi gözlerimin içine içine bakıyodu tabi bende gözlerimi alamadım ama engin görseydi halimi düşünemiyorum eger engine bir şey hissetseydim çoçugun bakışlarını bukadar umursamazdım diye düşünüyorum acaba birdaha karşılaşırmıyım onunla:) :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

modernjames e katılıyorum.

eger nasıp varsa karsılasırsınız.eger sızı bır araya getırecek bırsey varsa o da gerceklesır merak etme.ama ben senın yerınde olsam onu tekrar gorebılecek mıyım dıye umıtlenmem.engınınde senı sevmesı en dogal hakkıdır.senın onu sevmememende en dogal hakkındır.engıne hangı dılden anlıyosa (bak sakın ortalıgı kır dok demıyom ha :D)anlatırsın artık :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.