Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Alparslan Türkeş Mason'muş!

Yorgun_Demokrat

Önerilen İletiler

Acaba kaç ülkücü bu resimle karşılaşmıştır?

Ve acaba bunu bilen kaç ülkücü bunun çok büyük bir yanlış olduğunu bilmekte..?

Oysaki bunlar Müslümanlığa çok değer veriyorlardı.?

load28429xf1tx7.jpg

Not: Fotoğraf Photoshop Değildir.. İncelendi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Acaba kaç ülkücü bu resimle karşılaşmıştır?

Ve acaba bunu bilen kaç ülkücü bunun çok büyük bir yanlış olduğunu bilmekte..?

Oysaki bunlar Müslümanlığa çok değer veriyorlardı.?

load28429xf1tx7.jpg

Not: Fotoğraf Photoshop Değildir.. İncelendi...

Evet değerli arkadaşlar,bakın şu resme!Ben bakınca içimden vay be dedim!Aslında ne kadar karanlık ilişkiler var işin içinde az çok biliyorum.Susurluk bize bunu çok iyi gösterdi.Bilinmeyen denklemler,insan kanı üzerine hesaplar ve nihayetinde çok farklı olan söylemler.Aslında yazdıkça neden vay be dediğime bile şaşırmaya başladım.Kimin ne olduğu apaçık ortada değil mi ama?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

milliyetçilikte o zamanlar dünyayı sarmıştır masonlar sayesinde ittihat ve terakki ile de bize girmiş..

derken Masonlukla ifade ettiğiniz bir milliyetçilik mi yoksa...?Milliyetçilik, İttihat ve Terakki ile mi bu coğrafyalar da hayat bulmuştur?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alparslan Türkeş mason olmak istedi

Kitapta Haldun Simavi, Alparslan Türkeş dostluğu şöyle anlatılıyor: "Haldun Simavi, ortalık sütliman olunca Başbakanlık Müsteşarı Alparslan Türkeş'den randevu istedi. Saatlerce süren baş başa görüşmenin ardından Türkeş, ziyaretçisini kapıya kadar uğurladı. Haldun Simavi görüşmeden memnun ayrılmıştı. Dostluk yolunda temel atılmıştı. Nitekim Haldun Simavi, Alparsan Türkeş'le dostluğunu ilerki yıllarda da muhafaza etti.

EROL SİMAVİ 'MASONUM' DEDİ

Erol Simavi'ye gelince, 1988 yılında Hürriyet gazetesinin 40'ıncı kuruluş yıldönümünde gazeteci Emin Çölaşan'a konuşan Erol Simavi, kamuoyuna mason olduğunu açıklayacak, hatta kendi masonluğunu itiraf etmekle yetinmeyerek, Alparslan Türkeş'in mason birader olabilmek için yardımını istediğini de iddia edecekti: '27 Mayıs ihtilali olmuştu. 9 Kasım 1960 Çarşamba günüydü. Sıkıyönetimden aradılar. Milli Birlik Komitesi üyesi Albay Alparslan Türkeş görüşmek istiyormuş. Florya'ya gittik. Komite içinde darbe yapacaklarını anlattı. Mason olduğumu öğrenince, kendisini de masonluğa almamız için ısrar etti'.."

10/12/2004 Sabah Gazetesi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alparslan Türkeş mason olmak istedi

Kitapta Haldun Simavi, Alparslan Türkeş dostluğu şöyle anlatılıyor: "Haldun Simavi, ortalık sütliman olunca Başbakanlık Müsteşarı Alparslan Türkeş'den randevu istedi. Saatlerce süren baş başa görüşmenin ardından Türkeş, ziyaretçisini kapıya kadar uğurladı. Haldun Simavi görüşmeden memnun ayrılmıştı. Dostluk yolunda temel atılmıştı. Nitekim Haldun Simavi, Alparsan Türkeş'le dostluğunu ilerki yıllarda da muhafaza etti.

EROL SİMAVİ 'MASONUM' DEDİ

Erol Simavi'ye gelince, 1988 yılında Hürriyet gazetesinin 40'ıncı kuruluş yıldönümünde gazeteci Emin Çölaşan'a konuşan Erol Simavi, kamuoyuna mason olduğunu açıklayacak, hatta kendi masonluğunu itiraf etmekle yetinmeyerek, Alparslan Türkeş'in mason birader olabilmek için yardımını istediğini de iddia edecekti: '27 Mayıs ihtilali olmuştu. 9 Kasım 1960 Çarşamba günüydü. Sıkıyönetimden aradılar. Milli Birlik Komitesi üyesi Albay Alparslan Türkeş görüşmek istiyormuş. Florya'ya gittik. Komite içinde darbe yapacaklarını anlattı. Mason olduğumu öğrenince, kendisini de masonluğa almamız için ısrar etti'.."

10/12/2004 Sabah Gazetesi

Teşekkür ederim Mavi.

Bunu bende okumuştum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu resim mason olduğunu göstermez. Yukarda yazanlar da ibranice.... Masonların bu şekil sembölleri yok. Davud yıldızı gibi.

Bu olsa olsa Türkeş'in Yahudi cemaati ile yapmış olduğu bir toplantı filan olabilir...

Ama şu bir gerçek ki milliyetçilik ülkemize Fransız masonları tarafından sokulmuştur bizi parçalamak için..

İlk milliyetçilerin hepsi masondur ve ne hikmetse hiçbiri Türk değildir..

Masonların kendi sitesinden araştırabilirsiniz...

Fransız ihtilalini tapınak şövalyeleri yapmıştır. milliyetçilikte o zamanlar dünyayı sarmıştır masonlar sayesinde ittihat ve terakki ile de bize girmiş..

Bu resim onun mason olup olmadigini gostermez ama (gerci Sabah'tan alinti haberler baska sey soyluyor) Sayin Turkes Islam'in bekciligini yapiyoduysa, Israil'in Filistinlilere karsi uyguladigi siddet yanlisi ve insanlik disi tutuma tepki nedeniyle bile olsa herhangi bir Yahudi orgutunun toplantisina gitmemeliydi. Eger gercekten Islam'i ve Insanlik degerlerini savunuyor olsaydi! Siz ne dersiniz? ben boykot ederdim gitmezdim, Israil'e karsi tavor gostermek icin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zamanın modası ya da tehlikelerden uzak kalmak için mason olmak istemiş olabilir. Ama mason olduğuna dair bir kanıt var mı?

Adnan Menderese'e de teklif edilmiş ama kabul etmemiştir Başbakan. Belki de o yüzden asılmıştır. Celal BAYARA'a Yassaıada'da dokunmamışlardır. Ziyaretçi gibi muamele görmüştür. çünkü masondur.

Ama Adnan menderisİn üzerinde sigara söndürülmüş, işkence yapılmış , dövülmüş, tokat atılmıştır. Bir Başbakana..!

Bu ülkede elinde, cebinde silahı olan erkek oluyor. Ama gerçekte korkaklık ve ******* başka bir şey değil...

Alparslan Türkeş'in en büyük hatası Adnan Menderes'in idamına göz yummasıdır. Bundan başka eleştirilecek fazla bin nokta olduğunu zannetmiyorum.

Ülkü ocağı önündeki Bozkurt heykelini Biz putperest değiliz diye o kaldırmıştır.

Dahası şamanizme dönmek isteyenleri partiden atmıştır. Türkücüleri uzaklaştırmıştır..

Vay be! Ne büyük işler yapmış ha!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet değerli arkadaşlar,bakın şu resme!Ben bakınca içimden vay be dedim!Aslında ne kadar karanlık ilişkiler var işin içinde az çok biliyorum.Susurluk bize bunu çok iyi gösterdi.Bilinmeyen denklemler,insan kanı üzerine hesaplar ve nihayetinde çok farklı olan söylemler.Aslında yazdıkça neden vay be dediğime bile şaşırmaya başladım.Kimin ne olduğu apaçık ortada değil mi ama?

Barzanide Yahudidir ve Israil cikarlari icn calisir,yani ilginc bir haber ariyorsaniz önce Barzaniden baslayin ki inandirici olasiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Barzanide Yahudidir ve Israil cikarlari icn calisir,yani ilginc bir haber ariyorsaniz önce Barzaniden baslayin ki inandirici olasiniz.

Barzani mi?Bakın aççın konuyu değerli arkadaşım,varsa ilginçlik bende yazarım.İnan ki birilerini görürken diğerine kör kalmam.Ayrıca neden Barzani dediniz bana.Neyse canınız sağolsun!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahudi olunmaz, olmak istensende :) Onların yanında en fazla mason olunur...

Ayrıca biz bir resim bulup koyduk, ve birkaç haber..

Sende Barzani'nin bir resmini yada bir belgesini getir görelim..

Selametle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardesim biz Musluman olsun, Hristiyan olsun, Yahudi olsun, hic bir insan arasinda ayirim yapmiyoruz ki! Onu yapan sizlersiniz! Kurtler arasinda dini ayrim yoktur ve olmayacaktirda! Yezidilerimiz var, Yahudilerimiz var, Musulmanlarimiz var.

Barzani yahudiyse yahudidir! Ne olmus yani?

Selahattin Eyubi muslumandi degil mi? Said-i Nursi muslumandi degil mi?

Yahudilik KUFUR mu oldu simdi yani? Egeroyleyse neden Turkiye bolgenin en guclu ulkesi olarak 1940'larda Israilin kurulmasina musade etti ve hala Israil'in ikinci en buyuk muttefigi Dunya'da?

Dediginiz sey yine anlmasiz oldu maalesef! :) ****

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardesim biz Musluman olsun, Hristiyan olsun, Yahudi olsun, hic bir insan arasinda ayirim yapmiyoruz ki! Onu yapan sizlersiniz! Kurtler arasinda dini ayrim yoktur ve olmayacaktirda! Yezidilerimiz var, Yahudilerimiz var, Musulmanlarimiz var.

Yahudilik KUFUR mu oldu simdi yani? Egeroyleyse neden Turkiye bolgenin en guclu ulkesi olarak 1940'larda Israilin kurulmasina musade etti ve hala Israil'in ikinci en buyuk muttefigi Dunya'da?

Kaldi ki Yahudilik bir sorun degil ve olmamalidir ama siyonistlik ve masonluk yahudileri onplana cikartip, bir nevi ayirimcilik yapmak anlamina gelir! ***

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım evet bu resim potomontaj değildir. Gerçektir.

Fakat olayın iç yüzünü bilmek gerekir. Türkeş, Nato'da çalıştığı gibi Dünya'nın belli yerlerinde de devlet görevi yapmıştır.

Bunlardan biri de İsrail. Yani devlet görüşmesi üzerine İsrail'e gidince çekilmiş bir totoğraf.

Bunu kasıtlı olarak yorumlarsak yanlış bir davranış sergilemiş oluruz.

Zira Türkeş Kilise'nin yanından da geçerken kiliseyle aynı kareye sokulabilirdi. Ve bazı art niyetliler kilisede ibadet yaptıktan sonra çıktı diyebilirlerdi. Oyunlara gelmeden ve araştırmadan mesnetsiz iddialarda bulunmayalım. Selametle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumda sapla saman birbirine karışmış , öncelikle yazı yazan arkadaşlar ,

Masonluk , Yahudilik ve Siyonizm kavramlarına bir baksınlar.

Kavram kargaşasında boğulduğumuzu var sayıp,sapla samanı bizim için ayırır mısınız?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaldi ki Yahudilik bir sorun degil ve olmamalidir ama siyonistlik ve masonluk yahudileri onplana cikartip, bir nevi ayirimcilik yapmak anlamina gelir! ***

Siyonistler Yahudilik icin calisirlar ve kendileride yahudidir.bana hicbir Yahudi gösteremezsiniz ki Israil icin calismasin,masonlar siyonlar Yahudiligi ön plana cikaranlar degildir Yahudilik icin calisanlardir,Yahudiligi ön plana cikaranlar, Tevrati saptiranlardir yani Yahudilerin kendileridir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahudi olunmaz, olmak istensende :) Onların yanında en fazla mason olunur...

Ayrıca biz bir resim bulup koyduk, ve birkaç haber..

Sende Barzani'nin bir resmini yada bir belgesini getir görelim..

Selametle...

Resimler belge niteligi tasimiyor,velevki öyle olsun,bu sonucta kisilerin kendi tercihleridir.Ama Türkey mason olsaydi bunu söylerdi saklamazdi.

Barzaninin Yahudi olduguyla ilgili onlarca belge var, "KÜRDISTANLI YAHUDILER-Dr.A.Medyali"ben söyledim sizde arayip belgesini bulun,ve olmadigini ispat edin.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kisisellestirmeden yazmayi deneyin,kim yapiyor müslüman hiristiyan veya Yahudi ayirimini,konularin icindencikamayinca camur atmak kolayiniza geliyor galiba.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siyonistler Yahudilik icin calisirlar ve kendileride yahudidir.bana hicbir Yahudi gösteremezsiniz ki Israil icin calismasin,masonlar siyonlar Yahudiligi ön plana cikaranlar degildir Yahudilik icin calisanlardir,Yahudiligi ön plana cikaranlar, Tevrati saptiranlardir yani Yahudilerin kendileridir.

saygilarla

Size baris yanlisi, soyonist olmayan binlerce yahudi gosterebilirim ben! Ki bunlarin sesi Israil'de de cok acik sekilde duyuluyor artik. Insanlar Yahudi de olsa, Turk te olsa, Ermeni de olsa artik siddetten, savastan biktilar! Darisi basimiza!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bırakın adam ister dinli olsun ister dinsiz milliyetcilik gibi bir kavramı ki biz türk milletine en gerekli olan fikri getirenin ne olduğu önemlimi ben hırıstiyan ama öz be öz türk milliyetcisi olamam mı veya tüm ırkımız islamı kabul etmişmidir bizler şaman dık sonra islamı sectik çok şükür ama secmeyen ırk daşım da benden dir seçen de.. asil türk ırkıyız unutmayın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bırakın adam ister dinli olsun ister dinsiz milliyetcilik gibi bir kavramı ki biz türk milletine en gerekli olan fikri getirenin ne olduğu önemlimi ben hırıstiyan ama öz be öz türk milliyetcisi olamam mı veya tüm ırkımız islamı kabul etmişmidir bizler şaman dık sonra islamı sectik çok şükür ama secmeyen ırk daşım da benden dir seçen de.. asil türk ırkıyız unutmayın

- Turkluk bir IRK meselesi degildir. Hala anlatamadik! Turkluk demek TURK MILLETI'nden gelmektir! IRK dedigin sari, beyaz, siyah diye degisik bolumlere ayrilir!

- Nasil dini farkliliklara boyle saygi gosterebiliyorsunuz da, diger milletlere ya da irkalra saygi gosteremiyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Size baris yanlisi, soyonist olmayan binlerce yahudi gosterebilirim ben! Ki bunlarin sesi Israil'de de cok acik sekilde duyuluyor artik. Insanlar Yahudi de olsa, Turk te olsa, Ermeni de olsa artik siddetten, savastan biktilar! Darisi basimiza!

Ben sizin yazdiginizin aksini iddia etmedimki tabiiki öyleside var öyleside vardir,buda cok dogaldir.Savaslar toplu cinayetlerdir önce savas nedenlerini bertaraf etmek savasa alet olanlari saf disi etmek,gerekir,ne varki savas toplu cinayettir diyerek teröre ve bölücülügede gecit verilmemelidir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

- Turkluk bir IRK meselesi degildir. Hala anlatamadik! Turkluk demek TURK MILLETI'nden gelmektir! IRK dedigin sari, beyaz, siyah diye degisik bolumlere ayrilir!

- Nasil dini farkliliklara boyle saygi gosterebiliyorsunuz da, diger milletlere ya da irkalra saygi gosteremiyorsunuz?

arkadaşım ben bunu biliorum biz bir milletiz, bir soyuz ırk kelimesini genelde türk'ü diger milletlerden ayırmak için bu sözcük telafuz edilir yani arınık ırk oldugunu belirlemek için sebep se karışık karmasık bir ülke haline gelmemiz milletler diller dinler birbirine karışmış ********************

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.