Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gloria (Sarı Lale) İyi ki Doğdun..

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

Oyy oyyy oyyy :)

Bugün benim doğum günüm... Eveeett... Yılda iki gün var beni böyle inanılmaz mutlu edip, içime hoş duygular dolduran... Bunlardan birisi 1 Ocak, diğeri de 30 Mayıs... Biri dünyanın, diğeri de benim yıllarımın başlangıcı :)

Doğdum, büyüdüm, kocaman bir insan oldum ama hala çocukluğumdaki gibi her yeni yaş günümde anlamsız bir heyecana kapılır içim... Belki beni bu kadar heyecanlandıran yeni yaşın aynı zamanda yeni bir başlangıç için fırsat olmasıdır. Başlangıçlar ise güzeldir, umutludur...

Bugün benim doğum günüm ve yine umutluyum, yine hazırım güzel bir başlangıca...

Umarım üstesinden gelebileceğim bir yıl olur... Umarım...

Bunlar benim kendi doğum günüm için kendime yazdıklarımdı... Doğum günümü kutlamak içindi...

MUTLU YILLAR GLORIA :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi teşekkür mesajlarına geçelim bakalım :)

Öncelikle Taurus, çok teşekkür ediyorum :sorcerer: Bu daha asıl mesajın degilmiş madem o zaman asıl olanını bekleyeyim, ben de asıl teşekkürümü o zaman ederim :D

Tengeeriinciğim, vallahi yazdıklarını okuyunca bir an orada olduğumu hayal ettim ve KEŞKEEEEE dedim içimden... Orada olsam gerçekten de ne güzel eğlenirdik değilmi yaaaa, ne güzel kutlardık bu doğum gününü ama yine de orada olamasam da siz buradasınız işte ve bu bile beni mutlu etmeye yetiyor canım benim :)

Sevgili Sardunyam, çok teşekkür ediyorum, çok güzel dilekler bunlar, sadece benim için değil, herkes için geçerli olsun bu güzel sözlerin...

Umarım olur... Tekrar çok teşekkürler :)

Cyrano, çok teşekkür ederim... Hepimize mutlu seneler :)

Egzo, ilk pastam senden gelmiş, pek de bi cici :) ama ben en çok çiçekleri sevdim... Ben lalelerimi alayım, pastamı burada bırakayım, gelen canım arkadaşlarım yesinler :) Afiyet olsun hepinize... Ayrıca çok teşekkür ediyorum hem çiçeklere hem de dileklerine... Keşkeler hiçbirimizin hayatında yer almaz umarım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Efendi Türkler, teşekkür ederim :D:clover:

Erbaycığım, seninle görüşmeyeli ne çok zaman olmuş, seni burada gorduğume vallahi cok sevindim :) hamsi pastamı aldım, kendime bir güzel ziyafet çektim, oo pek tatluydu uşağumm, kesene bereket :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaa..Olmamış ama,Gloria'ya uygun pasta bulamamışsınız..Neyse ki ben varım..:w00t: Şaka şaka..:grin:

a94ezjj9.gif

a94ezjj9.gif

Gloria'cım;Beklediğine değer mi bilmem ama bu pastan,hepsini sen ye bitir..(Şimdiye kadar okuyup bitirdiğin kitaplar gibi..;) ) stophiercake05chompyks2wf5.gif

18269139940c33e52d85dw5.jpg

Mum koymadım,sen bundaki mumlara üfle hadi.. hbday6jg5hs5.gif Bak yaa,ne diyim ben şimdi sana..:glare::w00t::grin:

Bunlarda çiçeklerin..:clover:

130582432463c25c761fva3.jpg

hbday20wm6gu2.gif

hbday20wm6gu2.gif

Herzaman aklına ve zekasına hayran olduğum,bunu da defalarca dillendirdiğim biricik arkadaşım; Şu forum sayfalarına sığdırabileceklerimin çok daha fazlasını hakediyorsun..Gerek sıcakkanlılığın gerekse muhteşem dostluğunu benden esirgemediğin için öncelikle sana teşekkür ediyorum..Sonrasında,seni tanımamıza sebep anne babanın ellerinden öpüyorum,nekadar övünülecek bir evlatları olduklarının bilincinde olmalarını umut ederim..:clover:

Hayat sana hep güzelliklerini sunsun,dilediğin herşey olsun Gloria'cığım..İyi ki doğmuşsun beaaa..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaa..Olmamış ama,Gloria'ya uygun pasta bulamamışsınız..Neyse ki ben varım Şaka şaka

Gloria'cım;Beklediğine değer mi bilmem ama bu pastan,hepsini sen ye bitir..(Şimdiye kadar okuyup bitirdiğin kitaplar gibi..)

Valla ne yalan söylim beklediğime değmiş yaniii :D Pastayı tek başıma yedim bitirdim, pastaya doydum yaniii ama bilgiye doyamıyorum, bu nasıl olacak peki, işte onu hiç bilmiyorum :w00t:

Bunlarda çiçeklerin..

130582432463c25c761fva3.jpg

Çiçeklerime diyecek yok zaten, sarı laleleri sevdiğimi bilmeyen kalmadı sanırım :) Adımız sarı laleye çıktı, bir ara vallahi gloria unutulacak sandım :D Öyle ki birlikte çalıştığım arkadaşım da artık bu forumda bana sarı lale dendiğini bildiğinden bana çok güzel bir sarı laleli ebru yapmış doğum günü hediyesi olarak... sarı laleli ebru çok özel bir hediye oldu benim için :) Bu çiçekler de çok özel...

Her zaman aklına ve zekasına hayran olduğum,bunu da defalarca dillendirdiğim biricik arkadaşım; Şu forum sayfalarına sığdırabileceklerimin çok daha fazlasını hakediyorsun..Gerek sıcakkanlılığın gerekse muhteşem dostluğunu benden esirgemediğin için öncelikle sana teşekkür ediyorum..Sonrasında,seni tanımamıza sebep anne babanın ellerinden öpüyorum,nekadar övünülecek bir evlatları olduklarının bilincinde olmalarını umut ederim..

Hayat sana hep güzelliklerini sunsun,dilediğin herşey olsun Gloria'cığım..İyi ki doğmuşsun beaaa..

İşte güzel sözlerrr, çoook teşekkür ederim tauruscuğum, aynıları senin için de geçerli, ben de sana dostluğun için teşekkür ediyorumm :) annem babam da sanırım bunun farkındalar :w00t:

Ellerine sağlık arkadaşımmm, emek vermişsin, uğraşmışsın, zahmet etmişsin... Herşey çok güzel olmuş... Beni mutlu ettin :):hug:

Tekrar herşey için teşekkür ediyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oooooolllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Bu sanırım İspanyolca Doğum günün kutlu olsun demek :D:w00t:

Yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bu da ispanyolca doğum günümü kutladığın için teşekkür edeeeeriiiimmm demek :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu sanırım İspanyolca Doğum günün kutlu olsun demek :D:w00t:

Yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bu da ispanyolca doğum günümü kutladığın için teşekkür edeeeeriiiimmm demek :D

vvviiiiiiiivvvvvvaaaaaaaaaa

olleyyy neden oley

hayatı ıskalamayıp iyi bir "tos" la aramızda olduğun için

vivaaaa neden viva

uzun uzun yaşa aramızdan ayrılma diye

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim Canım ablacığımmm.....

Benim güler yüzlüüü, neşeliii, enerji yayan ablacığımmmm.....

Pitcairn adasını bana sevdiren yegane kişi....

İlk görüştüğümüzde gündeki benzerliklerimizi hatırlıyorsunuz değil mi......

Ne güzel ne kadar şanslıyım senin gibi çok sevdiğim canım bir ablam var....

Herkes sana sarı lalem diyormuş.....

Ben san sarı laleler almadımm.....

Sözüm olan sardunyalardan aldım sana.....

firstgeraniumyk9.jpg

Birde güzeller güzeli bir pembik orkide aldımmm....

silk20phalaenopsis20orcdk4.jpg

Bunları alırsam baktıkça beni anar beni hatırlar dedimmm....

Hayatın boyunce güzel yüzünden güzel gülücüklerin hiç eksik olmasınn, hayat hepp sevdiklerinle beraber mutlu günler nasip etsin sana ablacım....

Seni çoookkk seviorummm, iyi ki doğdunn Nice Mutlu Yıllaraaaa :D :D :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

89489925xq7.png

Bacımmmmm şöle yollarına gül döksem buradan geç kutladım diye beni affedersin dimi :D

Neyse bak bu yolun sonu seni tuttuğun dileğine götürsün canım.Seni o kadar çok seviyorum ki mutluluğun benim mutluluğum :wub:

Var olduğun için önce ALLAHA sonra ANNE-BABA'na teşekkür ederim :clover:

SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMM BİTANECİK BACIM BENİM :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumun en sefilenlerinden GLORİA

:angry: kıskanmıyo degilimmm :( ama demek okadar emek sarf etmemişim veya zaman!!!!şaka bir yana sevgili GLORİA ben tüm bu yazılanları haketigine inanıyoyum ve diledigin kadar bir yaşam saglık,huzur,sevgi(asçıkda para tabi :) )seninle olsun....nice nice yıllar diliyorum...... sevginle saglıkla kal.....:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımmmm sınavlar mezuniyet falan derken giremedim :wub: sen kızmazsın kıyamazsın yani bana hem pastanı gec aldım ikinci kez yersin diye :lol: üc yumurtayı kırdım iyice kalktım saanaaa kek ayy pardon pastaa yaptım :lol:

dogumgunu10009-pasta.gif

ee deniz kızına yakışır bir hediye olmadı yannee B) size özel

bir-2.jpg

mutlu yıllar canımm.... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Denizkızı bula bula midye dolması mı hediye ediyonn kızzz :D:deli:

:w00t::yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ohhhhh ohhhh du bakalııım buralarda neler olmuş?

Sayın Godzilla'dan;

hayatı ıskalamayıp iyi bir "tos" la aramızda olduğun için olleyyy

uzun uzun yaşa aramızdan ayrılma diye vivaaaa

harbi iyi söz etmişsin, çok beğendiiimm :) Zatiii senin bu kelimelerle yaptığın oyunlara hayranım godzicimmm yaaa :) Önünde Japonvari bir saygı ile eğilmekteyim, Ossssssssssssssss

ojigi_2.jpg

Devam ediyoruz;

Sevgili kardeşim Melkor'um;

Bu şahsiyet ömrümün sonuna kadar seveceğim, en yegane insanlardan birisi işte... Bak sözünde de duraaaarrr.. Sardunyalar için teşekürler ve tabii, güzelim orkide için de :) bak nasıl da biliyor sevdiğim çiçekleri... Melkoruuuum, Kevin Kosnırım :P bir ara geliver de balkondaki sardunyaları ve salondaki orkideyi bi gör, bi şahlandılar ki sormaaaa... Hem ben bahçe dergisi var ya ona mektup yazdım, gelin bahçemi güzelleştirin diye, bedavadan güzelleştiriyorlarmış, çok etkiliyici şeyler yazdım ama bilmem ki etkilenirler mi :w00t: Belki de etkilenirler de gelirler, oohh o zaman değme keyfime haaaaa :deli:

Radyacıım, Best Modıl of dı Wörldüm :D

Kız o güllü yol cidden beni istediğim şeye götürür mü? kandırmayasın beni? umutlandırmayasın boşu boşuna hııı :unsure: ne diyosunnn, son kararın mıı? İnşallah götürür beeee.. o güllü yolun beni dileğime götürmesini diliyorum şimdii :) Yukarıda bi mumlu pasta daha var onu üflerken de bunu diledim :) Tutar belki kimbilir...

Geri kalanı az sonraaaaaaaa, şimci araya bir reklam alcamm...

BİR REKLAM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamazım Kayımcacıımm;

Canını üzmeee, senin de sevenin çook... Ben seni çok seviyorum mesela :hug: Bi dee sen oyle ne güzel dilekler dilemişsin bana yaaa, dilediğim kadar yaşam (sonsuzzzz), sağlık, huzur, sevgi ve tabii para... dört dörtlük valla :) 4x4 suziki vitara gibi hissettim kendimi :D daha iyisi de vardır da kesin, ben seviyorum bu jipi yaaaa :D Teşekkür ederiim :)

Bodrumlucuuumm Lüpçüüüümm

Abi bi de hazıra konma be yaaaaa, bu ne hazırcılık, bu ne lüpçülük anlamadım gitti, hep aynıı, hep aynıı, geliştir kendini azcık bodrumlucum yaaa, bi tek lüpçülükle geçinilmez bu devirde, tüpçülük falan da yap artık :D:w00t: bak bak bakk bi de demiş kiii, hazıra konmayı sevmeeeeeeeemmmm, uyşşş yesinler senii, hiç de konmamışsın hazıra haaaaa :D Lüpçüüüm, şaka bir yana, seni çok seviyorum biliyorsun dimi, sen benim bu forumdaki ilk göz ağrılarımdamsın... Ya insan sevdiğine niye göz ağrısı der kii acabaaa :huh: Bodrumlucuuum, göz ağrııım :hug:

Devamı az sonra, şimdi bir reklam arası

BİR REKLAM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deniz kızcıımm, arieliiimm (ditercan olan diil, masaldaki deniz kızının adı olan ariel haaa)

O bana hediye ettiğin inci tanesi var ya, neredeyse doğumgünümde bana gerçekten aynen o şekilde geliyordu biliyor musun? Hisli kızzzz bu yaaa, 6. hissisi pek kuvvetli tü tü tü tüüü maaşallaaaah :cat: ama neden gelmedi bi sor heleeee, şundan gelmedi, ben onu açıp, içinden inciyi çıkarmaya korktum, boyle enteresan bi duygu gelişti içimde, hani derler ya "düşününce içim kaydı" diyeee, aynen öyle oldu işte, sonra arkadaşlar da onu bana almaktan vazgeçtiler, çünkü ben onlara "eğer siz açıp, içinden inciyi çıkarır bana verirseniz oluur" dedim, tabiii yemediiiiiii :D:w00t: Şimci kısmette bu doğumgünümde bu inciyi almak varmış, ama rica etsem sen o inciyi, o istiridyenin içinden çıkarıp bana verebilir misiiiinnn? :huh::blushing::P

Godziiiiiicimm, güldürüklü temaşacıımmm,

O midye dolması değil yawwww, yimeeeeeee, inci o, boğazında kalır heeeee :D:w00t: ayy bi gün bu çocuk yemekten mide fesatı geçircek haaaa, her gördüğünü yemek sanıyoooo :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.