Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gloria (Sarı Lale) İyi ki Doğdun..

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

Denizkızı bula bula midye dolması mı hediye ediyonn kızzz :D:deli:

godziiiiii :P:D maddi sıkıntılar içinde oldugunu biliyorum :P bu yüzden de inciyi de midye dolmasına benzettin ya e peess yani :D:lol: yardım kampanyası iyi gidiyor merak etme sen B):P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deniz kızcıımm, arieliiimm (ditercan olan diil, masaldaki deniz kızının adı olan ariel haaa)

O bana hediye ettiğin inci tanesi var ya, neredeyse doğumgünümde bana gerçekten aynen o şekilde geliyordu biliyor musun? Hisli kızzzz bu yaaa, 6. hissisi pek kuvvetli tü tü tü tüüü maaşallaaaah :cat: ama neden gelmedi bi sor heleeee, şundan gelmedi, ben onu açıp, içinden inciyi çıkarmaya korktum, boyle enteresan bi duygu gelişti içimde, hani derler ya "düşününce içim kaydı" diyeee, aynen öyle oldu işte, sonra arkadaşlar da onu bana almaktan vazgeçtiler, ...

Godziiiiiicimm, güldürüklü temaşacıımmm,

O midye dolması değil yawwww, yimeeeeeee, inci o, boğazında kalır heeeee :D:w00t: ayy bi gün bu çocuk yemekten mide fesatı geçircek haaaa, her gördüğünü yemek sanıyoooo :(

canımmmm sen yeterki iste ben midyenin icinden cıkarır öyle veririm sana :wub::wub: sen merak etme yani olmadı yazın denizden cidden buluruz sana :lol: (cok mu uçtum nedir??)

godzii sana yimmeeee dedik demi ama duymadın ki :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gloria pasta alamamıştım sana :blushing: hadi bişeyler hasıyladım gell :P hepsini ellerimle hasırladımm

VFR103-tom-jerry-web-small-2.jpg Bu bibloyu çok begendim umarım sende begeniysin :unsure:

1.jpg

imag0019ax9.jpg

IMG_1234.jpg

306670747_d700b6a669_o.jpg

pogaca.jpg aaaaa o pohaçayı kim ısıydı bıraktı oraya :angry:

puf2_1.jpg

puf.jpg

Adaa54_155543629_7aa001398b_o.jpg

cnetce_PIC_0221.JPG bunların hepsi benimmmmmmmmm :P:D çig küftelerimmm :lol: altaki tabakta benim onu bana ösel yaptılar çok acılı bol isotlu :blushing:

BenveMutfagim_cigkofte.JPG

9e2a488390a7f77d4210cea1af13361d.jpg

kurabiye.jpg

asyacan07_cake.jpg

126416.jpg çay hasır

26020718032297572.jpgbardaklarına kondu bile

05.BEY.PT%20001.jpgalınnn ....evettttt buyrun herşey hasır.... :) AFİYET OLSUNNNNNNNNNNNNNN :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman aman amaaaann ne yaptın canıım sen :) burayı pastaneye cevirmişsin valla :D ben bunları yersem bir yıl yemek yiyemem kii, obez olurum valla :D ayyyyyyy hepsi çok güzell beeeeee :D içim gitti valla haaa, diyetteyim de ben :) off offff offf.... Arkadaşlar, buyurun biz buna halilibrahim sofrası diyoruz, ikramımız olsun size, hep birlikte yiyelim...

ya daaaaaa

kimse yemesin, önce godzi yesin, godziden kalırsa biz de kalanları yeriz :D:w00t::deli:

Bu arada Godzicim bak hani üstte kedi var ya onu yeme, o yenmiyo, hediye o bana, biblo :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman aman amaaaann ne yaptın canıım sen :) burayı pastaneye cevirmişsin valla :D ben bunları yersem bir yıl yemek yiyemem kii, obez olurum valla :D ayyyyyyy hepsi çok güzell beeeeee :D içim gitti valla haaa, diyetteyim de ben :) off offff offf.... Arkadaşlar, buyurun biz buna halilibrahim sofrası diyoruz, ikramımız olsun size, hep birlikte yiyelim...

ya daaaaaa

kimse yemesin, önce godzi yesin, godziden kalırsa biz de kalanları yeriz :D:w00t::deli:

Bu arada Godzicim bak hani üstte kedi var ya onu yeme, o yenmiyo, hediye o bana, biblo

Nedemekkk GLORİA ossun birkes bos diyeti :angry: okadar ugraştımm...ye yeee bişey olmas...aman hemde çabuk ye Godzila gelmeden bibloyuda kaldır madem yanlışlıkla mideye idirir diyorsan yandık :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Sevgili Admincim

Ne güzel bir surpriz oldu, gelmiş geçmiş bütün doğum günü dileklerim burada :) Şimdi heyecanlandım geri dönüp hepsini tek tek okuyacağım :)

Bu zamana kadar doğum günümü kutlamış olan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

Hepinizi öptümmmmm, kocaman öptümmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Dogum gunun kutlu ve mutlu olsun. Bundan sonraki yasaminda saglikli zinde ve diledigin gibi gecsin. smile.pngflowers.gif

Galiba bir false alarma kurban gittim. Neyse bu pesin bir kutlama degil, gunun de de kutlayacagima soz veriyorum. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dogum gunun kutlu ve mutlu olsun. Bundan sonraki yasaminda saglikli zinde ve diledigin gibi gecsin. smile.pngflowers.gif

Galiba bir false alarma kurban gittim. Neyse bu pesin bir kutlama degil, gunun de de kutlayacagima soz veriyorum. smile.png

Ben de bu başlığı forumun ana sayfasında görünce çok şaşırdım :)

O halde ben de çok teşekkür ediyor, aynı güzel dilekleri sizin için de ediyorum... Tüm hayatınız sağlıklı zinde ve dilediğiniz gibi geçsin, geçmeye devam etsin :)

Gerçek doğum günümde görüşürüz artık burada :)

flowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bu başlığı forumun ana sayfasında görünce çok şaşırdım smile.png

O halde ben de çok teşekkür ediyor, aynı güzel dilekleri sizin için de ediyorum... Tüm hayatınız sağlıklı zinde ve dilediğiniz gibi geçsin, geçmeye devam etsin smile.png

Gerçek doğum günümde görüşürüz artık burada smile.png

flowers.gif

Rica ederim. Aslinda o dilekler sadece dogum gunlerinde degil her gun insanoglunca biribirine dilenmesi lazim. Yalniz insanoglu o kadar cok biribiri ile savasmaya/bogusmaya alismis ki! bu dilekjleri o da hastirlarsa, sadece bu ozel gunlerde hatirliyor.

Evet, soz verdim; geriye donus yok. smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.