Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkekler Eşlerini Neden Döver

Ulyanov

Önerilen İletiler

kadınların zerafetini kullanarak erkeklere nasıl zarar verdiğini ve aşağıladığını bilmiyormusunuz. evli erkekleri baştan çıkaran kadınları duymadınız mı? veya zengin bir erkeğin yanında sığıntı olup onun parasını yiyen kadınlar. veya istediği bir şeyi yaptırmak için cinselliğini kullanan kadınlar. erkeklerin parayla ilişkiye girmek için sokakların köşe başında beklediğini görmedim ben hiç. ama türkiyenin her yerinde böyle kadınlar görebiliyoruz. bunlar sizce dayaktan daha hoş ve kabul edilebilir şeyler mi? bence kadınların allah vergisi zerafeti kendi lehine nasıl arsızca kullanabildiğini biraz daha detaylı düşünün. sadece elindeki gücü olumsuz kullanan erkekler değildir.

Bakın arkadaşlar bazen başlığı unutarak konuyu farklı yönlere doğru çekiyoruz öyle değilmi..Başlıkta "Erkekler eşlerini neden döver" diyor..Tabiki burada konu konuyu açıyor ve konu buralara kadar gelmiş..

Sizin bahsettiğiniz tipteki kadınlar çok farklı..Onlara değişik isimler veriliyor..Evet erkekler köşe başlarında beklemiyor ama çok duyuyoruzki bunu yapan erkeklerde varmış..Onlarada farklı isimler veriliyor tabi..

Şimdi zerafet konusuna gelince, evet Allah kadına zerafet vermiş,erkeğede güç..Bunu her iki tarafında kötü maksatla kullanması tabiki yanlış..Ama şunu bilmeliyizki kadın zerafetiyle kadındır, erkek gücüyle erkek..

Ben eşine dayak atan kadını yada erkeği hiçbir şekilde tasvip etmiyorum..İster hatalı olsun, ister hatasız..Çocuğuna dayak atan ebeveynleride..Dayağı hiçbir yerde hiçbir durumda ağzımıza bile almasak keşke..

Kimseyi yaptığı hata yüzünden dayak atıpta düzeltemezsiniz..Dayak tamamen aciz insanlar tarafından kullanılan yersiz bir güç gösterisidir..Hiçbir mantıklı açıklaması da yoktur..

Erkekler nasıl taş ocaklarında çalışıyorsa veya ağır sanayide çalışıyosa kadınlarda hem evde hem işte durmadan dinlenmeden çalışıyor..Bu söylenenler sadece konuyu bir yerden ele alıp dağıtmaktan başka bişey değil..Kadınında erkeğinde üstlendiği misyon farklı farklıdır öyle değilmi..

Şimdi siz hala illada kadına gerek olduğunda :excl: dayak atılmalı diyosanız, saygı duymaktan başka yapabileceğimiz bişey yok..

Ama son olarak şunu söylemek isterimki, sizin gibi eli kalem tutan, tahsil görmüş erkek arkadaşlarımızın bile konuya; ""kadınları ara sıra dizginleyecek birisi olmalı. olmadığı zaman neler olduğunu görüyoruz. otobüste bir kadına yer vermek ne kadar nazikane ve gerekli bişeyse yoldan çıkmış kadını yola getirmek de o kadar gerçek ve gereklidir. "" bu şekilde yaklaşmalarını görmek bile inanın çok üzüntü verici..

Dayak hiçbir zaman çözüm değildir ve olmayacaktır sevgili arkadaşlar... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 93
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bakın arkadaşlar bazen başlığı unutarak konuyu farklı yönlere doğru çekiyoruz öyle değilmi..Başlıkta "Erkekler eşlerini neden döver" diyor..Tabiki burada konu konuyu açıyor ve konu buralara kadar gelmiş..

Sizin bahsettiğiniz tipteki kadınlar çok farklı..Onlara değişik isimler veriliyor..Evet erkekler köşe başlarında beklemiyor ama çok duyuyoruzki bunu yapan erkeklerde varmış..Onlarada farklı isimler veriliyor tabi..

Şimdi zerafet konusuna gelince, evet Allah kadına zerafet vermiş,erkeğede güç..Bunu her iki tarafında kötü maksatla kullanması tabiki yanlış..Ama şunu bilmeliyizki kadın zerafetiyle kadındır, erkek gücüyle erkek..

Ben eşine dayak atan kadını yada erkeği hiçbir şekilde tasvip etmiyorum..İster hatalı olsun, ister hatasız..Çocuğuna dayak atan ebeveynleride..Dayağı hiçbir yerde hiçbir durumda ağzımıza bile almasak keşke..

Kimseyi yaptığı hata yüzünden dayak atıpta düzeltemezsiniz..Dayak tamamen aciz insanlar tarafından kullanılan yersiz bir güç gösterisidir..Hiçbir mantıklı açıklaması da yoktur..

Erkekler nasıl taş ocaklarında çalışıyorsa veya ağır sanayide çalışıyosa kadınlarda hem evde hem işte durmadan dinlenmeden çalışıyor..Bu söylenenler sadece konuyu bir yerden ele alıp dağıtmaktan başka bişey değil..Kadınında erkeğinde üstlendiği misyon farklı farklıdır öyle değilmi..

Şimdi siz hala illada kadına gerek olduğunda :excl: dayak atılmalı diyosanız, saygı duymaktan başka yapabileceğimiz bişey yok..

Ama son olarak şunu söylemek isterimki, sizin gibi eli kalem tutan, tahsil görmüş erkek arkadaşlarımızın bile konuya; ""kadınları ara sıra dizginleyecek birisi olmalı. olmadığı zaman neler olduğunu görüyoruz. otobüste bir kadına yer vermek ne kadar nazikane ve gerekli bişeyse yoldan çıkmış kadını yola getirmek de o kadar gerçek ve gereklidir. "" bu şekilde yaklaşmalarını görmek bile inanın çok üzüntü verici..

Dayak hiçbir zaman çözüm değildir ve olmayacaktır sevgili arkadaşlar... :clover:

yazılan onca yazının içinden bir iki kelime seçip oraya yapıştırmak sizin gibi eli kalem tutan bi arkadaşa da hiç yakışmıyor bence. ben kadın dövülmeli demiyorum. dövmem de dövenide sevmem ayrıyeten. ama bahsettiğim şey bu dünyada kadın olsun erkek olsun dayağı hakeden insan vardır. dayakla kimse adam olmaz lafı ise içi boş ve 21. yy. ın demokojik laflarından biridir. herkes dayakla kimsenin adam olmayacağını bilir. konu bence açıldığı haliyle çeşitlenerek gidiyo. kimse armut konuşulurken elma demiyo gördüğüm kadarıyla. ama ben şunu merak ediyorum eğer vaktiniz olurda cevap verebilirseniz beni çok mutlu ederdiniz kriptex1000: evli bir erkek(dikkat edin 3-5 aydır bi kızla birlikteliği olan erkek demiyorum) eşinin kendisini bi daha insan içine çıkamayacağı bi davranışını görse ne yapmalı? küsmeli mi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yazılan onca yazının içinden bir iki kelime seçip oraya yapıştırmak sizin gibi eli kalem tutan bi arkadaşa da hiç yakışmıyor bence. ben kadın dövülmeli demiyorum. dövmem de dövenide sevmem ayrıyeten. ama bahsettiğim şey bu dünyada kadın olsun erkek olsun dayağı hakeden insan vardır. dayakla kimse adam olmaz lafı ise içi boş ve 21. yy. ın demokojik laflarından biridir. herkes dayakla kimsenin adam olmayacağını bilir. konu bence açıldığı haliyle çeşitlenerek gidiyo. kimse armut konuşulurken elma demiyo gördüğüm kadarıyla. ama ben şunu merak ediyorum eğer vaktiniz olurda cevap verebilirseniz beni çok mutlu ederdiniz kriptex1000: evli bir erkek(dikkat edin 3-5 aydır bi kızla birlikteliği olan erkek demiyorum) eşinin kendisini bi daha insan içine çıkamayacağı bi davranışını görse ne yapmalı? küsmeli mi :D

Sevgili emre_s ; benim yazdıklarım benim düşüncelerimdir,sizin yazdıklarınızsa sizin..

Yazmış olduklarınızda sorunuz dışındakilere cevap vermiycem, çünkü gerekli görmüyorum..

Şimdi sıra sorunuza geldi..Ben sizin sorunuzu kadın yada erkek ayırmadan cevaplamak isterim..Madem dayak konusu tüm olarak ele alınıyor ki bence doğru olan bu, çünkü sırf erkekle sınırlanmamalı, bir insanı insan içine çıkamayacak kadar (sizin sorunuzun sınırında yani eşini) kötü durumu düşürürse bir eş; bence o kişiye kesinlikle dayak atılmamalı..Çünkü dayak bunu çözmeyecektir..

Yazınızdan yine bir alıntı yapıcam kusura bakmayın lütfen buna mecburum (ama bu arada yazınızı tüm olarakta okudum kesinlikle yazdıklarınızın tümünü anlayacak kapasitem var) "herkes dayakla kimsenin adam olmayacağını bilir"... demişsiniz ama "dayağı hakeden insan vardır" demişsiniz..

Peki bende size şunu sormak isterim, şimdi bu insan dayakla adam olmayacaksa, kişi neden çok büyük hata yapmış birini döver?Neden o çok büyük hatayı yapmış ve değmeyecek o kişiyi dövüpte kendini yorar..Ne olur sonuçta hata yapılmıştır değilmi? Ne olur sonunda o kişi adam olurmu? Ne olur sonunda olay bitmişmidir..Oh be dayağı attım rahatladımmı olur? Yani nedir sonuç?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

galiba cevap sırası bende. aslında ben soruma net bir cevap alamadım ama. ben size ne yapmalı diye sordum. siz bana ne yapmaması gerektiğini söylemişsiniz. evet dayak atmamalı. ama ne yapmalı. herneyse ben sizin sorunuza cevap vereyim. önce sorunuzu hatırlayalım:

Peki bende size şunu sormak isterim, şimdi bu insan dayakla adam olmayacaksa, kişi neden çok büyük hata yapmış birini döver?Neden o çok büyük hatayı yapmış ve değmeyecek o kişiyi dövüpte kendini yorar..Ne olur sonuçta hata yapılmıştır değilmi? Ne olur sonunda o kişi adam olurmu? Ne olur sonunda olay bitmişmidir..Oh be dayağı attım rahatladımmı olur? Yani nedir sonuç?

ben size sorarken parantez içinde 3-5 aylık ilişkisi olduğu biri değil dikkat edin demiştim. bunu şunun için söyledim. eğer o kadar kısa bir ilişkiyse dövmezsiniz veya kızmazsınız. yolunuzu tamamen ayırırsınız olur biter. o yüzden bu konu kolay hal yoluna kavuşur. ancak eğer evlisyeseniz bu o kadar kolay değil. arada bir de çocuk varsa zaten hiç kolay değil. çocuğunuzun mutluluğu için bu işi sürdürmeye çalışırsınız. ama dedim ya öyle bir hata yaptı ki gece uyutmuyor sizi. anlasa da anlamasa da adam olsa da olmasa da eğer dizginlemek için dayak gerekiyorsa olmalıdır. zaten dayak atan erkek eşini eğitime almak için falan dövmez. bi kurs değildir bu. eğer eşi korkacak ve bi daha o davranışı yapmayacaksa atmalıdır. ben burda içki içip gelipte evdeki eşini döven sadistleri savunmuyorum. ama görüyorum ki birçoğunuz kocası çalışırken evde bin türlü nane karıştıran kadınları savunuyor. bir de yazınızda benim çelişkiye düştüğümü söylüyosunuz. ben bir cümlede herkes dayakla kimsenin adam olmayacağını bilir demiştim. başka bi cümlede de dayağı hakeden insan vardır demişim. her ne kadar birbirine tezat cümleler de olsa bu bir çelişki değildir. çünkü dayağı atan kişinin eğitmek adam etmek niyetiyle attığını düşünmüyorum. dedim ya dayak bi kurs değildir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Peki şimdi sıra bende :)

Sorunuza neden net bir cevap alamadınız biliyomusunuz, cevap kişiden kişiye değişirde ondan..Ben böyle derim size ters gelir, siz şöyle dersiniz bana ters gelir..Görecedir..Birde yaşamak gerekir tabiki..Yaşamadım bilmiyorum..Ben çok rahat atıp tutabilirim burda,şöyle yapılmalı böyle yapılmalı diye, ama anlamsız olur bu..Ama şunu kesinlikle söyleyebilirim, dayak atılmaz sevgili emre_s.. Biliyorum sizde karşısınız bunu anlayabiliyorum..Siz çok zor durumda kalmaktan bahsediyorsunuz ama inanın bana en zor durumlar bile olmuş olanı geri getirmeyeceği için bence anlamsız..Dayak atan kişi orada kendini rahatlatmaktan ileri gidemez..Tabi bu dayakta yetmez onun için, neden biliyomusunuz asıl içindeki fırtınayı dindiremez..Çünkü sizin bahsettiğiniz tamamen gurura dokunacak,namusunuza ters düşecek vs. şeylerle alakalı bunun da çok iyi farkındayım..Bende zaten bunun üzerine yoğunlaşarak yazdım..Diğerlerini zaten zevk için dövenleri insan yerine bile koymuyorum..Onlar zavallılar..Sadece zavallı..

İster 3-5 ay ister 30 sene inanın benim için bir kıyaslama değil..Siz evet uzun süreli olursa çok daha ağır olur demek istiyosunuz anlıyorum ama dayak atmak için yeterli sebepler değil..Yeterli olabilecek sebepte yok bana göre..

Bana bundan 7-8 ay önce bazı şeyleri sorsaydınız sevgili emre_s size çok daha keskin cevaplar verebilirdim..Ama yaşadığım bir olayın hayatımda o kadar derin bir anlamı olduki, şimdi hiçbişeyi kesip atamıyorum, hiçbir yarayı koparıp kanatamıyorum..

Son olarak şunu söylemek isterim, her ne durumda ve ne şartta olursa olsun yakıp yıkmadan önce iradenize öncelikle hakim olarak,dinleyerek,sağduyuyla çözmekte çok büyük fayda var..Yoksa bırakın gitsin yoluna..İster 30 sene olsun,ister 3-5 ay..Ama çabalayın,anlamaya çalışın eğer değmezse o zaman bırakın gitsin..

Yinede kendimce cevaplamaya çalıştım sorunuzu..Gerisi size kalmış..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eşini veya kadını dövene erkek mi denir... :angry:

erkek denir ve kendi aralarında ikiye ayrılır

1- şöyle böyle erkek :

çıkarları uğruna kendini değiştirmeye çalışan ve karşı tarafa iyi görünmek isteyen kişilik sorunu yaşayan erkeklere denir

2- mert erkek :

herşeyin doğru olmasını isteyen ve kendisini olduğu gibi kabullenilmesini isteyen erkeklere denir ve bu erkekler hayatımda bir iki kız fazla olsun diye kişiliklerinden ödün vermezler.

ama sonuçta iki cinside döver kardeşim damarına basmayın yeter...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şu kadın erkek ilişkilerine tarafsız bakmayı öğrenemediğimiz sürece biz adam olmayız,hatayı yapan suçludur yapan kadınsa değil

aldatan suçludur aldatan erkek yada kadınsa değillllllllllllllllllllllllll

araştırmalara göre aldatma oranı eşittir uyanınn heyyy,sadece kadınlarınki çok ortaya çıkmazzz

sonuçta zaten çekeceği cezayı dışlanmak yada yuvasını bozmakla çekecektır

dayakla hayvan eğitirler kı ona bile karşıyım

o halde bayanlarda kendini aldatan kocalarını dövsun yada kezzap atsın yüzüne

haydı ringe :excl:

kendimizi karşıdakının yerıne koyarak düşünmediğimiz sürece yol alamayız vesselamm :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok kriptex1000 biz bu konuda ortayı bulamayacaz. ne siz benim açımdan bakabiliyosunuz ne de ben sizin. birde bu hayatın gerçeği ile ilgili bişeyi burda da gördüm. kadınlarla erkeler arasındaki tartışmalarda erkekler kadınlardan taraf, kadınlar zaten hep kendinden taraf. ya erkekler neden lanetliymiş gibi kimse savunmaz. yanlış anlaşılmasın ben erkekleri savunsun herkes demiyorum. sadece lütfen arkadaşlar konuları incelerken bir taraf değil de bitaraf olmaya çalışalım.

ayrıyeten de şunu söyleyecem:ben yorum yazdığım forumlara yazılan yazıların bütününe yakınını okuyorum.ve bazı bayan arkadaşların argo kelimeleri çok rahat konuştuğunu farkettim. ya ben bir kelime de anlatabileceğim bir yazıyı argo kelimelerden sakınmak için dolandırıp 7-8 kelimede anlatıyorum. ama bazı bayan arkadaşlar bu konuda çok rahat. e nerde kaldı zerafet. biraz seviye lütfen!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım aynen dediğiniz gibi emre_s biz bu konuda ortayı bulamayacağız.. -_-

Ama bu kesinlikle bir amaç değil bunu söylemek isterim..

Ben kendi adıma hiçbir zaman kadından taraf yada erkekten taraf olmadım..Bu konuda da olmadığımı defalarca anlatmaya çalıştım..Farkındaysanız eğer yazdığım cevapları daha dikkatli okursanız ben kadın veya erkek ayrımı yapmadan cevapladım, sürekli eş diye bahsettim..O yüzden tarafmışım gibi algılamanıza üzüldüm açıkçası..

O zaman şöyle bitiricem ne kadına,ne erkeğe,ne çocuğa,ne erkeğin erkeğe attığı dayağa,kavgaya,ne kadının kadına attığı dayağa,ne de çocukların birbirlerine attıkları tekmeye tokata KARŞIYIM...

He bide herşeyde ortayı bulmuyo değiliz :D son söylediklerinize katılıyorum, ama burda yine bayan yada erkek ayırmadan uyarını yapsaydın yani taraf olmadan daha iyi olurdu :P neyse evet katılıyorum argo kelimelere ve sözcüklere,cümlelere başvurmadan da anlatmak istediklerimizi anlatabiliriz..Bu çok daha güzel ve anlamlı ve kabul edilebilir olur öyle değilmi..

Bide bu tarz konuşmaları destekleyenlerde varki asıl onlar daha da vahim durumdalar bence...

Evet biraz seviye lütfen :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadınlar kendilerini geliştirmeye mecburdurlar..meslek edinin ,meslek kurslarına gidin,okuyun...Eşinizden dayağı yiyip oturmayın..ozaman suç sizdedir,meydan vermeyin!!! gerekirse uzakdoğu sporu öğrenin siz onu dövün!! Parayı nerden bulucam demeyin, ben çok evkadını biliyorum saçına başına makyajına ne paralar harcıyor,kendinizi geliştirin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok kriptex1000 biz bu konuda ortayı bulamayacaz. ne siz benim açımdan bakabiliyosunuz ne de ben sizin. birde bu hayatın gerçeği ile ilgili bişeyi burda da gördüm. kadınlarla erkeler arasındaki tartışmalarda erkekler kadınlardan taraf, kadınlar zaten hep kendinden taraf. ya erkekler neden lanetliymiş gibi kimse savunmaz. yanlış anlaşılmasın ben erkekleri savunsun herkes demiyorum. sadece lütfen arkadaşlar konuları incelerken bir taraf değil de bitaraf olmaya çalışalım.

ayrıyeten de şunu söyleyecem:ben yorum yazdığım forumlara yazılan yazıların bütününe yakınını okuyorum.ve bazı bayan arkadaşların argo kelimeleri çok rahat konuştuğunu farkettim. ya ben bir kelime de anlatabileceğim bir yazıyı argo kelimelerden sakınmak için dolandırıp 7-8 kelimede anlatıyorum. ama bazı bayan arkadaşlar bu konuda çok rahat. e nerde kaldı zerafet. biraz seviye lütfen!!!

benden sonra yazdığınız için argo kullanımından bahsınızı uzerıme alınmalı mıyım?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkekler eslerini ********** oldugu icin dover cunku gucu ona yeter kadinin ona muhtac oldugunu dusunur sinirlenir onu dover bole erkeklerin .............. siddet uygulayan insanlar kadar serefsizi yoktur bana gore konusmak varken dayak atan erkekler bastirilmis kisiliktedir cunku babasida annesine ole yapmistir....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kriptex1000'e ithafen;

beni yine yanlış anlamışsınız. aslında yanlış anlamanızda ki asıl sebep benim. çünkü yazım biraz çorba olmuş. ama hiçbişey için geç değil. yanlış anlaşılmayı düzeltmek için şunu söylemeliyim. son yazımdaki girişden 2 cümle size ait diğerleri geneldi. yani;''yok kriptex1000 biz bu konuda ortayı bulamayacaz. ne siz benim açımdan bakabiliyosunuz ne de ben sizin'' cümlesini size ithaf ederek konuştum. sonrasındaki cümlelerin sizinle aramızda geçen diyalogla ilgili olmadığını, sadece forumda gördüğüm bir aksiliği belirtmeye yönelik olduğunu söylemeliyim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benden sonra yazdığınız için argo kullanımından bahsınızı uzerıme alınmalı mıyım?

sizinle ilgili değil yazdıklarım. ama bunu bi defaya mahsuben söylüyorum. lütfen kimse ''benmiyim o? banamı dedin? gibi sorular sormasın. ayrıcada takip ettiğim kadarıyla siz bu forumlardaki çok seviyeli ve aklını okuduğu kitaplarla birleştiren ve bazı konularda şairane yorumlar yapabilen birisiniz. üzerine alınmanız bile hata!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizinle ilgili değil yazdıklarım. ama bunu bi defaya mahsuben söylüyorum. lütfen kimse ''benmiyim o? banamı dedin? gibi sorular sormasın. ayrıcada takip ettiğim kadarıyla siz bu forumlardaki çok seviyeli ve aklını okuduğu kitaplarla birleştiren ve bazı konularda şairane yorumlar yapabilen birisiniz. üzerine alınmanız bile hata!!!

teşekkurler.benden sonra yazdığınız için uzerıme alınmıştım

sızın fıkırlerınız güzel olduğu için yorumu üzerıme alınmak ıstemedım desem :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kriptex1000'e ithafen;

beni yine yanlış anlamışsınız. aslında yanlış anlamanızda ki asıl sebep benim. çünkü yazım biraz çorba olmuş. ama hiçbişey için geç değil. yanlış anlaşılmayı düzeltmek için şunu söylemeliyim. son yazımdaki girişden 2 cümle size ait diğerleri geneldi. yani;''yok kriptex1000 biz bu konuda ortayı bulamayacaz. ne siz benim açımdan bakabiliyosunuz ne de ben sizin'' cümlesini size ithaf ederek konuştum. sonrasındaki cümlelerin sizinle aramızda geçen diyalogla ilgili olmadığını, sadece forumda gördüğüm bir aksiliği belirtmeye yönelik olduğunu söylemeliyim.

Yok yok anladım zaten emre_s .. bende dedim ya zaten, görüş ayrılıkları mutlaka olacaktır tabiki..Siz konu hakkındaki görüşlerinizi belirttiniz bende benim görüşlerimi belirttim..

Diğerlerinin ise genel olduğunun farkındayım zaten arkadaşım.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
ben bir kadını zevk lacağı türden döverim.. ee kadın bu işten zevk alıyorsa da bu dövmek sayılmaz sanırım.. sizce de öyle değilmi..?

oda seni aynı türden dövsun ödeşin. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:)sedelina bu hitap bilhassa sana:derki; her kadın bir erkeğin altında ezilmek ister.genel anlam da erkeğinin gücünü hissetmek ister. gerçi hiç bir zaman kavrayamazlar ya o da ayrı dava.kadının edilgenliği, erkeğin se etkenliği doğalarından gelen birşey.bilirmisin erkeği seçen biryerde kadındır.diğer canlılar alemine baktığında da bunu görürsün.bir çok erkek aslan arasında dişi aslan en güçlü ve en yırtıcısını seçer.sonuçta seçer.kadının kokusu bile erkeği harekete geçirir.erkeğin, dişi karşısındaki zayıf halidir.ve bayanlar bunu öyle güzel kullanır ki.üremeye bile baksana hareketli olan sperm dir ve kendi arasında savaşanda..dişi yumurtası ise durağan..ve yine en güçlü yada hızlı sperm kazanır..

kadının durağanlığı,erkeğin hareketliliği karşısında bir avantajdır.iç güdüsel olrak erkeğin kadın karşısındaki zaafiyeti (açlığı) çoğu zaman felaketi olmuştur.. kısacası erkeklerin kendilerini kontrol edemedikleri ortamlarda kadın çok tehlikelidir..

düşünsene havva ana bile yasak elmayı adem baba ya yedirtip cennetten kovdurmuş.. :)

ama ben yine de kadınları severim.felsefede de geçer ya zıtlıkların birlik ilkesi.kadın olmasa idi biz erkekler kendimizi nasıl var ederdik...gerçi dini anlamda biz kadınları erkeğin sol kaburga kemiğinden yarattık der ama. neysee..geç oldu uyucam byee.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

genelleyemezsınız,postmodern bir çağdayız,ve herkes çok farklı düşünebılıyor..erkeğin gücünden hoşlanmayan kendı gücünü kullanmayı seven bayan da çok..

ayrıca bırçok hayvan eşlerıne kur yaparken dans gösterısı de yapar bunu unutmayın.sız sadece güçlü hayvandan bahsetmişsiniz.aslan dans edecek değil ya :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ya hocam kadin dayak yemekten nasil mutluluk duyabilir,zaten eger oyle bir ruhsal sorunu var ise kendisi isteyecektir bunu :) ve bence dayak sorunun baslangici ekonomiktir.ozellikle ulkemizde kadinlar eslerine ekonomik yonden bagimli olduklarindan dolayi bu durum erkekler istedigini yapabilme ezme gudusu yaratiyor.eger kadinlarin ters tepebilme haklarini elinde bulundursalardi bu ekonomik olarak tabi bu olaylar kolayina yasanmazdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.