Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kelımelere dıkkat!

bursercan

Önerilen İletiler

bir köyde bi adam yaşıyomuş adam odun kesmek için ormana gidecekmiş ama orman köye çoooooooook uzakmış adam eşeğine binmiş koyulmuş yola yolun yarısında adam dinlenmiş yemeğini yemiş uyumuş sonra dewam etmiş yola ormana warmış bi de ne görsün baltasını unutmuş ama gene de ağaçları kesmiş

not:baltadan başka kesici alet yok...

NOT: cevabı 1.06.2008 tarıhınde verılecektır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

''Çooook uzak'' olması ve yolda uyumuş olması ile ilgili sanırım cevap..:)

*Uyumasına;''Kestirmiş'' diyerek bir kelime oyunu yapılabilir..

*Geri dönüp,baltasını alıp kesmiş olabilir..

*Baltası olan başka birine denk gelmiş olabilir..

*O kadar yol gidip,baltayı unutacak kadar ''Balta'' bir adam diye ********* bir espiri ile son bulabilir..:w00t::grin:

*Yine bir kelime oyunuyla; Adamın keskin bir zekası varmış denilebilir..

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir köyde bi adam yaşıyomuş adam odun kesmek için ormana gidecekmiş

gidecekmis- diyor niyet ediyor olabilir, gitmeyi düsünüyor yani...

ama orman köye çoooooooook uzakmış

neden cok kelimesini uzatma geregini duydun, digerlerini degil...burada ben takildim biraz

( cok, koc )

adam eşeğine binmiş koyulmuş yola yolun yarısında adam dinlenmiş yemeğini yemiş uyumuş sonra dewam etmiş yola ormana warmış bi de ne görsün baltasını unutmuş ama gene de ağaçları kesmiş

böylece gitmeyi düsünürken, düsüncelerinin tam ortasinda dinlenmis yemegini yemis uyumus..uyandigin da yine ayni

yerde olduguna göre yani köyün de

balta da orada elinin altin da sonucta ve agaclari köyün de kesmis olabilirmi böylelik le :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu unutkan adam daha önce odun kestiği yerde de baltasını unutmuş olabilir. -_-

o zaman unutmasının bir önemi kalmaz ;) (köye dönmesi gerekmez)

birde bu adam balı çok seviyorsa tasa koyduğu balı yani bal tasını yanına almamış olabilir. :D

yolda molada vermiş ama bal tasını farkedememiş olabilirmi?(bunu bir arkadaşımız yazmış zaten )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu soruyu forumdan hatırlıyorum, unuttuğu eşyası bal tası... baltası ise yanında olduğundan odun keseibliyor... Cevapları veren arkadaşlarıo tebrik ediyorum... Bodrumluyu tebriğe gerek yok, o lüpçü :D:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu soruyu forumdan hatırlıyorum, unuttuğu eşyası bal tası... baltası ise yanında olduğundan odun keseibliyor... Cevapları veren arkadaşlarıo tebrik ediyorum... Bodrumluyu tebriğe gerek yok, o lüpçü :D:w00t:

ben neyi lüplemişim gene gıııı! :unsure:

parantez içinde agadeşlee yazmış zaten dediydim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir köyde bi adam yaşıyomuş adam odun kesmek için ormana gidecekmiş ama orman köye çoooooooook uzakmış adam eşeğine binmiş koyulmuş yola yolun yarısında adam dinlenmiş yemeğini yemiş uyumuş sonra dewam etmiş yola ormana warmış bi de ne görsün baltasını unutmuş ama gene de ağaçları kesmiş

NOT: cevabı 1.06.2008 tarıhınde verılecektır...

Ben de neden bu kadar uğraşmışlar cevap vermek için onu anlamadım. Zaten not ta " baltadan başka kesici alet yok" diye yazmışsınız .Yani baltası var.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Misafir_taurusmutis_* kimsin sen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.