Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mavi olmayan gökyüzü'ne...................

Yayamaz Kayımca

Önerilen İletiler

Lahmacunlar nasıldııııııııııııııııııııııııııı :D Yayamaz selamını aldım,asi kıza uyupğ gelme bura pişiyoooooooooooooo :D

Fallamı acemi av kat :unsure: demek asi kıs beni kavuymak istiyor bende tam bafulumu hazırlamak üzereydim :( Damam gelmem sağol ya..dur sen şimdi pişmişsindir sana soguk bir nar suyu386484628_2623b8f750.jpg afiyet olsunnnn :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni taklid etme acemi avukat :D sen Yayamaz Kayımca ma dua et :D şimdi ona telefden mesaj çekip seni şikayet etcem :angry: Lahmacunlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr süper!Diyarbakır sıcağı da olmazsa ooooo burası ala memleket!Ben zaten Yayamaza gidim :)

Hıhh alaçagın olsun Asi kız :( beni kavurmak için gel dedin demi?acemi av kat nassıl yaşyomu bir deri bir kemikmi kaldı yoksam :( sıcaktan :D sen toplam tüm çocukları acemi av katı gelin ben sizi bir denize attam ;) bak sana ne aldım-210035325.jpgtakıcaz koluna...bak bunun biri seni biyi benim biride acemi av katın :DST13221BR.JPG ama sarı benim hıı tamamı :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fallamı acemi av kat :unsure: demek asi kıs beni kavuymak istiyor bende tam bafulumu hazırlamak üzereydim :( Damam gelmem sağol ya..dur sen şimdi pişmişsindir sana soguk bir nar suyu386484628_2623b8f750.jpg afiyet olsunnnn :P

Asi kız bak duyuyor musun :lol: Sakın Diyarbakır'a gitme,yanıyor hem de yakarak.2 gün boyunca otelde kavrulduk da asi kız bize bir bardak soğuk su vermedi :D Ama sen sonbaharda falan git Diyarbakıra.Bak şimdi ciddi olayım biraz 2 gün boyunca mavi olmayan gökyüzümüz bizim için uğraştı.Gezdirdi,anketlerimizi derleyip topladı.Çok güzel bir şehir Diyarbakır.İlk defa gördüm ve gerçektende çok sevdim.Tekrar teşekkür ederim asi kızımız.İyi ki bizimlesin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hıhh alaçagın olsun Asi kız :( beni kavurmak için gel dedin demi?acemi av kat nassıl yaşyomu bir deri bir kemikmi kaldı yoksam :( sıcaktan :D sen toplam tüm çocukları acemi av katı gelin ben sizi bir denize attam ;) bak sana ne aldım-210035325.jpgtakıcaz koluna...bak bunun biri seni biyi benim biride acemi av katın :DST13221BR.JPG ama sarı benim hıı tamamı :lol:

Ya olur mu?ben seni özlediğim için gel dedim :) sen inanma acemi avukata :angry: o daha acemi ondan :D bana almadın ha :unsure: tamam ya almam artık!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilemem nasıl başlamalı

Ne demeli

Nasıl etmeli gulasor

Dün gece yoldaydım

Arka koltukta

Kırk numarada, dimdik, uyuyamadım

Akıp giden arabanın seyrine uyan

Düşlerimi, anlatmak istiyorum sana

Geleceğin düşü ne kadar güzel

Ve ne kadar ince

Düşlerim, kıpırdayan, daldan dala konan

Bir serçenin, canlılığını, kıvraklığını

Ve hareketlerindeki karmaşıklığı andırıyordu

Ama bu düşler hayal değil

Olacak ve olması gerekenin beynime yansımasıydı

Bazen en barbar gericiliğin zulmün ve acının

Özgürlük türkülerini dindiremediği

Munzurun torosların doruklarındayım

Ateşler yakılı

Mavzerler çatılı

İçimdeki ateşle doğanın o dondurucu soğuğu

Birbirine karşı savaşıyor

Nöbetteki yoldaşta

İnceden inceye bir türkü tutturmuş

"de lori lori berxamin lori"

Bir iç geçiriyorum derinden

Nedendir bilmem

302 mersedesin artan hızına uyuyor düşlerim

Bir baskındayım bazen

Elimde dünya gericiliğine kan

Kusturan halkların silahı

Kendimi yivle set arasnda dönen

Ve döne döne düşmanın ciğerini dağlayan

Kızıl kurşunlarda hissediyorum

Toroslardan geçiyoruz

İnce memedi düşünüyorum

KeL abdiyi

Memedin gün batmadan

Anafartaları aşan kanatlı atını

Hatçeye olan aşkını sonra

Sen geliyorsun aklıma

Seni düşünüyorum gulasor

Al yanağını, bal dudağını

Zülüt saçını, o minicik yüreğini düşünüyorum

Bildiğim tek kürtçe kelime geliyor aklıma

"ez buka kurmancim"

İçin için gülüyorum uyumuşum çok kısa bir süre

Şimdi buradayım anandan aldım haberi

Yakalamışlar seni içim buruk, yüreğim çok daha katı

Üzülmedim diyemem, üzüldüM ama yanıp yıkılmadım

Bilmem biliyormusun düşman zindanda yenilmez diye

Düşünme hiç hatırla ibrahim'i, mehmet zeki'yi, orhan'ı

Çok sevdiğin bir isimden sana bu şiirim.Anneni çok özlemişsin.Gurbet zordur asi kız!Alışılmayan tek şey belki de gurbettir.Ama hadi sana üzülmek yakışmıyor,gözlerinin içi gülen asi kızımız nerde?Sakın kendini üzme,ne eder sonra köprüaltında ablalarını bekleyen o çocuklarımız.Askerde bende gurbetçi olacağım o zaman belki de sana daha güzel sözlerle teselli verebilirim.Hem biz işin okulunu da okumadık ki senin gibi güzel kelimelerle avutalım.Bu arada edebiyat sitesindeki yazını aldım,tam anlamıyla kitabı bir nehir gibi anlatmışsın.Yaşar Kemal bu kadar güzel bir seveni olduğu için çok şanslı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilemem nasıl başlamalı

Ne demeli

Nasıl etmeli gulasor

Dün gece yoldaydım

Arka koltukta

Kırk numarada, dimdik, uyuyamadım

Akıp giden arabanın seyrine uyan

Düşlerimi, anlatmak istiyorum sana

Geleceğin düşü ne kadar güzel

Ve ne kadar ince

Düşlerim, kıpırdayan, daldan dala konan

Bir serçenin, canlılığını, kıvraklığını

Ve hareketlerindeki karmaşıklığı andırıyordu

Ama bu düşler hayal değil

Olacak ve olması gerekenin beynime yansımasıydı

Bazen en barbar gericiliğin zulmün ve acının

Özgürlük türkülerini dindiremediği

Munzurun torosların doruklarındayım

Ateşler yakılı

Mavzerler çatılı

İçimdeki ateşle doğanın o dondurucu soğuğu

Birbirine karşı savaşıyor

Nöbetteki yoldaşta

İnceden inceye bir türkü tutturmuş

"de lori lori berxamin lori"

Bir iç geçiriyorum derinden

Nedendir bilmem

302 mersedesin artan hızına uyuyor düşlerim

Bir baskındayım bazen

Elimde dünya gericiliğine kan

Kusturan halkların silahı

Kendimi yivle set arasnda dönen

Ve döne döne düşmanın ciğerini dağlayan

Kızıl kurşunlarda hissediyorum

Toroslardan geçiyoruz

İnce memedi düşünüyorum

KeL abdiyi

Memedin gün batmadan

Anafartaları aşan kanatlı atını

Hatçeye olan aşkını sonra

Sen geliyorsun aklıma

Seni düşünüyorum gulasor

Al yanağını, bal dudağını

Zülüt saçını, o minicik yüreğini düşünüyorum

Bildiğim tek kürtçe kelime geliyor aklıma

"ez buka kurmancim"

İçin için gülüyorum uyumuşum çok kısa bir süre

Şimdi buradayım anandan aldım haberi

Yakalamışlar seni içim buruk, yüreğim çok daha katı

Üzülmedim diyemem, üzüldüM ama yanıp yıkılmadım

Bilmem biliyormusun düşman zindanda yenilmez diye

Düşünme hiç hatırla ibrahim'i, mehmet zeki'yi, orhan'ı

Çok sevdiğin bir isimden sana bu şiirim.Anneni çok özlemişsin.Gurbet zordur asi kız!Alışılmayan tek şey belki de gurbettir.Ama hadi sana üzülmek yakışmıyor,gözlerinin içi gülen asi kızımız nerde?Sakın kendini üzme,ne eder sonra köprüaltında ablalarını bekleyen o çocuklarımız.Askerde bende gurbetçi olacağım o zaman belki de sana daha güzel sözlerle teselli verebilirim.Hem biz işin okulunu da okumadık ki senin gibi güzel kelimelerle avutalım.Bu arada edebiyat sitesindeki yazını aldım,tam anlamıyla kitabı bir nehir gibi anlatmışsın.Yaşar Kemal bu kadar güzel bir seveni olduğu için çok şanslı.

Sevgili Emre inanki çok sevindim en sevdiğim sözleri bana armağan ettiğin için.Bende nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Sana Efkan Şeşeninden bi şarkı açayım mı?Annemi gerçekten çok özledim.hele memleketimi.Dile kolay 6 ay!Bak askere gittiğinde o çaocuklar emre abilerini de çok özleyecek.Teşekkür ederim.Ben Diyarbakır'ın o sıcağında,iş güç demeden o çocuklar için çırpınan o güzel insanı hiç ununtur muyum?Sana mektubda yazarım. :D Selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Emre inanki çok sevindim en sevdiğim sözleri bana armağan ettiğin için.Bende nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Sana Efkan Şeşeninden bi şarkı açayım mı?Annemi gerçekten çok özledim.hele memleketimi.Dile kolay 6 ay!Bak askere gittiğinde o çaocuklar emre abilerini de çok özleyecek.Teşekkür ederim.Ben Diyarbakır'ın o sıcağında,iş güç demeden o çocuklar için çırpınan o güzel insanı hiç ununtur muyum?Sana mektubda yazarım. :D Selamlar...

Efkan Şeşen mi?Bak asi kız şimdi karargahta buldum neti,daldım hemen!Şimdi foruma gelip bunları okursan benim için dinler misin?Ama özellikle Diyarbakırda misafirin iken dinlettiğin parça var ya onu.Yayamaza da çok selam.Ona ÖM ile merhaba diyeceğim.Diyarbakırın güzel çocuklarına,kardeşlerime abilerin selamını söyle.Seni onlara emanet ettik,iyi baksınlar asi kızlarına.Gurbet zordur ama geçer,annen yanında sevginle.Hoşçakal!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efkan Şeşen mi?Bak asi kız şimdi karargahta buldum neti,daldım hemen!Şimdi foruma gelip bunları okursan benim için dinler misin?Ama özellikle Diyarbakırda misafirin iken dinlettiğin parça var ya onu.Yayamaza da çok selam.Ona ÖM ile merhaba diyeceğim.Diyarbakırın güzel çocuklarına,kardeşlerime abilerin selamını söyle.Seni onlara emanet ettik,iyi baksınlar asi kızlarına.Gurbet zordur ama geçer,annen yanında sevginle.Hoşçakal!

Sen ne zaman geldin!!!!!!ya ne kadar özlemişim ben bu acemi avukatı :) hemen açıyorum senin şarkını.Beni kimlere emanet ettinsen emin ol ki çooooooooooooook ii bakıyorlar!Onlar olmazsa....offff neyse fazla deşifre etmeyeyim :D canım arkadaşım yarın anneme gidiyom büyük ihtimalle(kestim bileti ama malum biliyon iş miş)gidersem oraya sana kendi memleketimden sımsacak paylaşılacak bir ekmeğin en büyük parçasını göndereceğim.Telefonuna el koyuldu demi?Ne zaman arasam diiiiiiiiiiiiiid diyor :D Diyarbakırdan Emremize yürekten selamlar!(şimdi başladı senin şarkı)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ooo takip ettiğim herkes meğer buradaymış :) ee o zaman ben de geleyim buraya eksik kalmayayım dedim :)

Gelirken elim de boş gelmedim yani :)

MAVİ OLMAYAN GÖKYÜZÜ sana MASMAVİyi getirdim... Çünkü ben bu gunlerde en çok MASMAVİ GÖKYÜZÜNÜ ÖZLEDİM :( Maviye doğacak günleri özledim. Maviye doyacak günleri de özledim... Özgür mavide özgürce uçan kuşları özledim... Özgürlüğü özledim...

skybird.jpg

YAYAMAZ KAYIMCA, yaşın başın kaç bilmiyorum ama nedense seni her okuduğumda küçük bir kız çocuğundan çıkan yüce bir sese sahit olmuşum gibi hissediyorum... Sesin hep böyle gür olsun, dik olsun ne olur, kısma, kısmalarına da izin verme... Duymayanlar olacaktır, aldırış etme, sen söyleyeceğini hep söyle... Susma, sakın susma, susma da eşlik et duama :)

oyun.jpg

HIRÇIN KARADENİZLİ... Karadeniz bir hırçın kızdır, çocukları da hırçın Karadenizli... Hırçınlık en çok asi ruhlu güzel Karadenizime yakışırdı ya ben sana da çok yakıştırdım. Çünkü sen de denizimin dalgası kadar hür, onun suyu kadar özgür, onun kadar olduğu yerde durmak istemeyen, sınırlarına sığmayansın... İyi ki varsın burada çünkü seni her gördüğümde hasret oluyorsun gözümde...

Hasretini çektiğim Karadeniz havasını ve sesini getirdim sana da... Bilirsin değil mi, Karadenizin bulutlarını? Sence bulut mudur onlar, yoksa Karadeniz olmaya özenen bulut gölleri mi? Ne koktu burnuna? Benim burnuma kokanın aynısı mı?

a1ny6.jpg

Hatırlat bana olur mu, çünkü bir gün onun koynuna ölmeye gideceğim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir insan.Nerden mi anladım.Belki tuhaf gelecek sizlere ama yazılanlarla dile gelen yüreğinden!Oldukça güzel olan Sarı Laleleri çok sevdiğini az önce öğrendiğim GLORİA;mavi olan gökyüzü tüm maviliğe ile sana gülümsüyor.Sevgiler!!!

Yayamaz Kayımcam sen nerdesin ya.Bak herkes seni çok özledi.Gel artık.Daim ve umutla!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen ne zaman geldin!!!!!!ya ne kadar özlemişim ben bu acemi avukatı :) hemen açıyorum senin şarkını.Beni kimlere emanet ettinsen emin ol ki çooooooooooooook ii bakıyorlar!Onlar olmazsa....offff neyse fazla deşifre etmeyeyim :D canım arkadaşım yarın anneme gidiyom büyük ihtimalle(kestim bileti ama malum biliyon iş miş)gidersem oraya sana kendi memleketimden sımsacak paylaşılacak bir ekmeğin en büyük parçasını göndereceğim.Telefonuna el koyuldu demi?Ne zaman arasam diiiiiiiiiiiiiid diyor :D Diyarbakırdan Emremize yürekten selamlar!(şimdi başladı senin şarkı)

Şimdi :D asker nette takılmaz mı?Bende özlemişim ya.Telefon yok ama sen memlekete gidersen beni ziyarete gel.Yakınım memleketine.Hem sen bana mektup yazmadın.Bekliyorum daha.Emrelerinden de Diyarbakıra ve asi kıza yürekten sevgiler.Ya bu arada silahı ne yapacaksın sen.Sakın adam falan vurma.Dur ben askerliği bitireyim.Nerden bulacaksın benim gibi avukatı.Para almam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ooo takip ettiğim herkes meğer buradaymış :) ee o zaman ben de geleyim buraya eksik kalmayayım dedim :)

MAVİ OLMAYAN GÖKYÜZÜ sana MASMAVİyi getirdim... Çünkü ben bu gunlerde en çok MASMAVİ GÖKYÜZÜNÜ ÖZLEDİM :( Maviye doğacak günleri özledim. Maviye doyacak günleri de özledim... Özgür mavide özgürce uçan kuşları özledim... Özgürlüğü özledim...

skybird.jpg

YAYAMAZ KAYIMCA, yaşın başın kaç bilmiyorum ama nedense seni her okuduğumda küçük bir kız çocuğundan çıkan yüce bir sese sahit olmuşum gibi hissediyorum... Sesin hep böyle gür olsun, dik olsun ne olur, kısma, kısmalarına da izin verme... Duymayanlar olacaktır, aldırış etme, sen söyleyeceğini hep söyle... Susma, sakın susma, susma da eşlik et duama :)Sevgili GLORİA...nekadar güsel bir yürektiy bu ya,bu ne içten bir ifadedir :( hep derim ya yıllara birebir görmeye geyek yoktur bunları yakalıyabilmek için.......Sağolasın :clover: dikkat ederrseniz güsel yürekler yakalıyoo birbirlerini bir şekilde buluyo!!!

oyun.jpg

HIRÇIN KARADENİZLİ... Karadeniz bir hırçın kızdır, çocukları da hırçın Karadenizli... Hırçınlık en çok asi ruhlu güzel Karadenizime yakışırdı ya ben sana da çok yakıştırdım. Çünkü sen de denizimin dalgası kadar hür, onun suyu kadar özgür, onun kadar olduğu yerde durmak istemeyen, sınırlarına sığmayansın... İyi ki varsın burada çünkü seni her gördüğümde hasret oluyorsun gözümde...

Hasretini çektiğim Karadeniz havasını ve sesini getirdim sana da... Bilirsin değil mi, Karadenizin bulutlarını? Sence bulut mudur onlar, yoksa Karadeniz olmaya özenen bulut gölleri mi? Ne koktu burnuna? Benim burnuma kokanın aynısı mı?

a1ny6.jpg

Hatırlat bana olur mu, çünkü bir gün onun koynuna ölmeye gideceğim...Tamam buraya kadardı isteemiyorum daha uzun birömür dediginde olsun istedigin :(

aç olmayan karnına

mavi olmayan gökyüzüne

hangisi olumsuz hangisi olumlu? türkçe sorrusu :D

yayamaz a selam ...sanki yanyana gibisiniz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

skybird.jpg

YAYAMAZ KAYIMCA, yaşın başın kaç bilmiyorum ama nedense seni her okuduğumda küçük bir kız çocuğundan çıkan yüce bir sese sahit olmuşum gibi hissediyorum... Sesin hep böyle gür olsun, dik olsun ne olur, kısma, kısmalarına da izin verme... Duymayanlar olacaktır, aldırış etme, sen söyleyeceğini hep söyle... Susma, sakın susma, susma da eşlik et duama :)

oyun.jpg

a1ny6.jpg

Hatırlat bana olur mu, çünkü bir gün onun koynuna ölmeye gideceğim...

Sevgili GLORİA...nekadar güsel bir yürektiy bu ya,bu ne içten bir ifadedir hep derim ya yıllara birebir görmeye geyek yoktur bunları yakalıyabilmek için.......Sağolasın dikkat ederrseniz güsel yürekler yakalıyoo birbirlerini bir şekilde buluyo!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi :D asker nette takılmaz mı?Bende özlemişim ya.Telefon yok ama sen memlekete gidersen beni ziyarete gel.Yakınım memleketine.Hem sen bana mektup yazmadın.Bekliyorum daha.Emrelerinden de Diyarbakıra ve asi kıza yürekten sevgiler.Ya bu arada silahı ne yapacaksın sen.Sakın adam falan vurma.Dur ben askerliği bitireyim.Nerden bulacaksın benim gibi avukatı.Para almam :D

Ya Emre bunlar bana izin vermedi,memleket rüyada kaldı.Tüh valla ziyaretine de gelecektim.Bak şimdi onları protesto ediyorum :D kendi kendime oluyor ama ;) Agustosa kadar izin yok.Bende Diyarbakırın tadını çıkaracam.Açılacam Maraşa,Malatyaya...Mektubu hangi kışlaya atayım :D Açık mektup olursa olur mu?Sana bi porsiyon lahmacunda göndereçeğim.Sonra babana faturayı :D

Yayamazım iiiki varsın.Gloria gerçekten çok güzel yazmış.Diyarbakırdan da acemi avkata selam,sevgi...Ha Yayamazıma da kocaman bir parça mavi gülümdseyiş(kendisi uyuyo)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya Emre bunlar bana izin vermedi,memleket rüyada kaldı.Tüh valla ziyaretine de gelecektim.Bak şimdi onları protesto ediyorum :D kendi kendime oluyor ama ;) Agustosa kadar izin yok.Bende Diyarbakırın tadını çıkaracam.Açılacam Maraşa,Malatyaya...Mektubu hangi kışlaya atayım :D Açık mektup olursa olur mu?Sana bi porsiyon lahmacunda göndereçeğim.Sonra babana faturayı :D

Yayamazım iiiki varsın.Gloria gerçekten çok güzel yazmış.Diyarbakırdan da acemi avkata selam,sevgi...Ha Yayamazıma da kocaman bir parça mavi gülümdseyiş(kendisi uyuyo)

Günaydınnn.herkese...asi kıs güsel birgün olsun... :) Acemi av katada komacan sevgiler :clover: Herkeze kolay gelsinn..güsel yürekler iyiki var.............(Hıı unutmadan yayamaz gene hala uyumadı hastalanacak görecek gününü)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yapma ya.bak şimdi sinirlendim.Kıyamam ama sana.Nasıl izin vermezler?Sen onları prtesto etmeye devam et.Yakında sialhı sana postalarım.Küçük kız boşver canını sıkma sakın.Diyarbakırın tadını çıkart.Hangi kışlaya mı?şimdi kızarım ama.Açık da olsa bekliyorum.Bu arada çok teşekkür ederim,Soner abiden aldım duyumları.Emin ol ki sen en iyi yarınların mimarı olacaksın.Sağolasın asi kızımız.Aleyküm selam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Günaydınnn.herkese...asi kıs güsel birgün olsun... :) Acemi av katada komacan sevgiler :clover: Herkeze kolay gelsinn..güsel yürekler iyiki var.............(Hıı unutmadan yayamaz gene hala uyumadı hastalanacak görecek gününü)

İyi geceler Yayamaz Kayımca,ben de neden bu şimdi durduk yerde hasta oldu diye kara kara düşünmüştüm.Şimdi seni kime şikayet edelim?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi geceler Yayamaz Kayımca,ben de neden bu şimdi durduk yerde hasta oldu diye kara kara düşünmüştüm.Şimdi seni kime şikayet edelim?

İyisabahlar sevgili acemi av katım :blushing: valla bak bu satte kadar v.s yoktum pc de uyuyamadım bakiyim dedim..salaklık paraylamı...sabah hast.gidecegim ama yatagıma aldım pc yi geede bakiyim dedim....adresini birşekilde ulaştıyda sana kek, pasta,börek yapayım :P beni bul birini ona şikayet et gitsin :blushing: iyi ol damamı?komacan öptüm...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak bunu yeni gördüm;günaydınnnnnnnnn demişsin günün en erken saatinde;bende gecenin en karanlık olan bu saatinde,karanlığın ardında doğacak güneşin verdiği umutla uyuyorsan düşlerin en güzelini,uyanıksan yıldızların en parlağından sevgi diliyorum,sağlık diliyorum sana :) (of bak yine hastalandın,yorma kendini ya)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yapma ya.bak şimdi sinirlendim.Kıyamam ama sana.Nasıl izin vermezler?Sen onları prtesto etmeye devam et.Yakında sialhı sana postalarım.Küçük kız boşver canını sıkma sakın.Diyarbakırın tadını çıkart.Hangi kışlaya mı?şimdi kızarım ama.Açık da olsa bekliyorum.Bu arada çok teşekkür ederim,Soner abiden aldım duyumları.Emin ol ki sen en iyi yarınların mimarı olacaksın.Sağolasın asi kızımız.Aleyküm selam :D

Soner abi mi?O bana çok kızdı :D demek ki kızınca da seviyor -_- Sevgili Emre bak hesaplarım altüst oldu,gitti memleket hayalleri.Vermediler işte :angry: onları her daim şiddetle kınıyacağım :lol:

Sevgili Emre sıkı dur sana süper bi haberim var;şimdi sana özelden atacam ;) umarım en kısa zamanda uğrarsın foruma...Diyarbakır'ın tadını çıkartacağım da burası çok sıcak :( neyse yürekli Karadeniz çoçuğu,emin ol ki o kadar güzel dostlarım var ki, o kadar güzel bir ailem var ki o kadar güzel Emre'ler var ki asi kızın hayatında en umulmadık zamanlarda bile gülücükler saçıyor size...Sevgiyle kal.(ssssssss,kardeş bunu hırçın karadenizliye uzatır mısın?içinde kek de var,ama hazır paket :D )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Yayamaz Kayımcam çok iyi bir sırdaş,Hırçın Karadenizli en iyi yoldaş.Diyarbakırlı asimiz,Evren şairimiz...ve şimdi de değer verdiğim başka bir dost....Yorgun Demokrat! Hoşgeldin,sefalar getirdin...İyi ki geldin....Hele soluklan sana mavi bir gülüş sunacağım...

Burada isimlerni zikrettiklerim benim için özel olanlar.emek kadar kutsalsınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Yayamaz Kayımcam çok iyi bir sırdaş,Hırçın Karadenizli en iyi yoldaş.Diyarbakırlı asimiz,Evren şairimiz...ve şimdi de değer verdiğim başka bir dost....Yorgun Demokrat! Hoşgeldin,sefalar getirdin...İyi ki geldin....Hele soluklan sana mavi bir gülüş sunacağım...

Burada isimlerni zikrettiklerim benim için özel olanlar.emek kadar kutsalsınız.

Hoşbulduk Mavi.

Bu hoş karşılama için sana çok teşekkür ederim.

Memnun oldum.

Beraber Hoşça Zaman geçirmek dileğiyle..

DostçaKalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşbulduk Mavi.

Bu hoş karşılama için sana çok teşekkür ederim.

Memnun oldum.

Beraber Hoşça Zaman geçirmek dileğiyle..

DostçaKalın

Siz daha hoş karşıladınız...

Şimdi diğer adresteyim....

Bizim olan tüm değerlerde buluşmak dileğiyle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Soner abi küçük kızımız artık bizi sevmiyor dedi :)

Yorgun Demokrat sende hoşgeldin :clover: asi kızımız birine hoşgeldin demişse elbet bildiği vardır :D bu arada memlekete geldiğin zaman bana mutlaka uğra.Yayamazada iyi bak.Mektup ne alemde?

sen şimdi kesin uyuyosundur.hadi kal ya bak saat 9 00.uykucu seni :D al bak sana en çok sevdiğin şiiri yazıyorum;

Yokuşun dibinden bir tavşan kalktı

Sırtı alacakır

Karnı sütbeyaz

Garip, ikicanlı, bir dağ tavşanı

Yüreği ağzında öyle zavallı

Tövbeye getirir insanı

Tenhaydı, tenhaydı vakitler

Kusursuz, çırılçıplak bir şafaktı

Baktı otuzüçten biri

Karnında açlığın ağır boşluğu

Saç, sakal bir karış

Yakasında bit,

Baktı kolları vurulu,

Cehennem yurekli bir yiğit,

Bir garip tavşana,

Bir gerilere.

Düştü nazlı filintası aklına,

Yastığı altında küsmüş,

Düştü, Harran ovasından getirdiği tay

Perçemi mavi boncuklu,

Alnında akıtma

Üç topuğu ak,

Eşkini hovarda, kıvrak,

Doru, seglavi kısrağı.

Nasıl uçmuşlardı Hozat önünde!

Şimdi, böyle çaresiz ve bağlı,

Böyle arkasında bir soğuk namlu

Bulunmayaydı,

Sığınabilirdi yuceltilere...

Bu dağlar, kardeş dağlar, kadrini bilir,

Evvel Allah bu eller utandırmaz adamı,

Yanan cıgaranın külünü,

Güneşlerde çatal kıvılcımlanan

Engereğin dilini,

İlk atımda uçuran

Usta elleri...

Bu gözler, bir kere bile faka basmadı

Çığ bekleyen boğazların kıyametini

Karlı, yumuşacık hıyanetini

Uçurumların,

Önceden bilen gözleri...

Çaresiz

Vurulacaktı,

Buyruk kesindi,

Gayrı gözlerini kör sürüngenler

Yüreğini leş kuşları yesindi...

AHMED ARİF

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.