Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YAYAMAZ KAYIMCA NIN YERI!

bursercan

Önerilen İletiler

son durum.... :excl:

arkadaslar yayamaz su anda hastahanede yatıyor.yanı su nada yazdıklarımızı okuyamıyor ama kalktıgında okuyacaktır emınım.

bu arada yayamaz yerınde yıne durmayıp amelyatlı yerlerıne su degdırmıs(bılerek degıldır herhalde :)) ve yaraları enfeksıyon kapmıs ...

bılgı ulastıkca sızlerıde bılgılendırecegımdır...

Sevgili BURSERCAN sana yorum yok :) arkadaşlıgın,o kırılgan sıcacık yüreginle kal emi??? :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet millet ben geldim :) ama bu yayamas kayımcaya ne oldu ne haltlay karıştırdı demişsinizdir diye eh miniminacık,kısacık bir dipnot düşeyim dedim..benim beynimde kılcal damaylarımda3 sene önce tıkanmalar başladı bu hastalıgın etkileri beni 3 yıla yakın süredir bayagı zorluyodu. Ama 1seneye yakındır kolarımda, parmaklayımda uyşmalar,güçsüzlükley,uyuşmalar v.s başladı herkes tabi pc de çok kalıyorsun veya boyun fıtıgıdır gibilerinden yorumlarda bulundu..enson noroloji uzmanına sevk edildim 4 aylık tedavi sonuç vermiyince bursa tıp fak.sevkim yapıldı. neyse bir yıgın tektikley v.s sonuç 2 kolunda sinir uçları tamamiyle kopmuş olmasından 2 kolda ameliatlık hale gelmiş dediler ve izmir ege ünüv.sevk ettiler birde oradan sonç alalım diye orasıda aynı teşhisi koydu ve bende 2 kolunda imkansız aynı anda ameliyat olamıyacagımı söyledigimde önce bileklerden sonya dirseklerden dediler bende önce şamata olsun diye önce tek koldan başlıyalım dedim ve ciddiye alındım sag bilgimden 11 dikişlik bie ameliyat oldum 12 gün oldu tiksinç bişey .. lokal anestesi ile yaptılar çok acı duydum.bilekten hart diye 2 iğne yaptılar tabi ben o sırada aklımdan geçen tüm güsel şeyleri dr a sayıyorum :angry: bekle uyuşucak başlıcas sonra dediler.sonra bak ufacık birşey hissdersen hemen söyle dedi dr ben hemen başladım ya ben duyuyorum ne iş ya falan diye çırlamaya :( neyse biras daha beklendi ve başlandı 20 dk ka kadar sonra ben başladım masada tepinmeye ayaklarımı manyag bir hastabakıcı çikin nusubet tutuyo sol kolumu bir hastabakıcı bayan sag kol hemşirede saten odun gibi hissediyorum -_- ama tek hataları agzımı bantlamayı unutlular bende o an daha önce aklımdan sadece geçen ;) dile getiremedigim güsel güsel sözcükleri sıralamaya başladım dr tamam konuş konuş yeteyki kolunu oynatma demesmi ..Neyse 1saat falan kadar oldu sanıyorum ben ya neolur bayılayım diye kendi kendimle konuşurken dr bey bak şimdi dikmeye başlıcam bunu duyarsın ama dayan dedi ben sanıyorum 2 3 tane bişey duyacam :devil: saymayı unutum acıdan ama yeminle elimi ayagımı bir bıraksalar idi bilmiyorum ne yaprdım .neyse bu ayın 20 sine dek 2 günde bir pansuman olayı 20 sinde dikişler alınıcak iyi olursa ama ben su kaçıydım bilege iltahap v.s kaptı bu sonucu uzatmaz umarım...ama kötüsü 2 ci ameliyat dirsekten haziranın 28 de korkmuyo degilim.pc ye geldim bugece ama annemi uyutupta sol kola klavye kulanmak hoş oluyormuş saten tüm herşeyi sol elle yapıyorum iyi oldu aslında oda paslanıyordu biryerlerde zavalıcık :) İşte böyleeeeeeee sizleri yazı yazmayı,cop yapmayı:)yorumları,yazıları okumayı ve özelikle sıcaık yürekleri ifadeleri ösledim ve burdayım..........Hepinisi YAYAMAZ KAYIMCA ifadesi ile komacannnnnnnnnnn öptüm :wub: SAGLIKLA,HUZURLA VE MUTLULUKLARINIZLA KALIN....... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Yayamaz Kayimca,uzun bir süreden sonra sizi tekrar burada gördügüme sevindim.Umarim kisa zamanda sagliginiza tamamen kavusursunuz..Bu arada Yayamaz Kayimca seckilerini kendi adima ben cok özlemistim sevgiler elifce.. :clover:

:blushing: Bu nekadar sıcak bir ifade sevgili ELİFLE......Teşekkürler........Bende burda olmaktan senin o güsel şiir paylaşımlarını zevkle okumaktan çok hoşnutum...Tam saglıklı demesekte iyi oldugumu düşündügüm müdetçe burada olmaya çalışacagım...sevgilerle :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz telefon no'sunu versene annene ihbar etcem seni :P

Tekrar geçmiş olsun canım seni tekrar burada görmek çok hoş :clover:

Sezaryan doğum yapıp ertesi gün ayağa fırlayan bir kadın olarak sabırsızlığını anlıyorum ama yineliyorum nolur dikkat et :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e hadi geçmiş olsun bakalım ama geçmemeiş galiba :D

geçsin geçsin kızarım ben ona

Sen bütün yazıları SOL elinle mi yazıyorsun

maaşallah ne de olsa SOL :D

çok meyve ye hareket et voleybol oyna bilek güreşi yap el kızartmaca oyna :D

Hayatın bütün zorlukları anlaşılıyor değil mi bu tür şeylerde hep ENGEL lerle karşı karşıya kalındığı anlaşılıyor değil mi

e hadi başarılar :) sınav mınav falan yoktur inşallah yakında uzakta.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz telefon no'sunu versene annene ihbar etcem seni :P

Tekrar geçmiş olsun canım seni tekrar burada görmek çok hoş :clover:

Sezaryan doğum yapıp ertesi gün ayağa fırlayan bir kadın olarak sabırsızlığını anlıyorum ama yineliyorum nolur dikkat et :)

Oluy vereyim hımm hangisini versem diyorum :unsure: damam turkcel olsunmu yaz 0535 ile başlıyo annaaa ama o benim anneminki 0543 457 .. .. :( yok ya neden veriyim ki ozaman ben bu satte nasıl gelecem :D Çok sağol güsel yürekli DORA...ahh ahh bende seni anlıyorum canımcım bende 17 sezeryan ve 9 normal dogumdan sonra bilem kimse bweni yatakta tutamadı.....neden bilmiyorum demicem :) çünkü nedeni var seni sevdim DORA....bende sizlerle olmaktan çok mutluyum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e hadi geçmiş olsun bakalım ama geçmemeiş galiba :D

geçsin geçsin kızarım ben ona

Sen bütün yazıları SOL elinle mi yazıyorsun

maaşallah ne de olsa SOL :D

çok meyve ye hareket et voleybol oyna bilek güreşi yap el kızartmaca oyna :D

Hayatın bütün zorlukları anlaşılıyor değil mi bu tür şeylerde hep ENGEL lerle karşı karşıya kalındığı anlaşılıyor değil mi

e hadi başarılar :) sınav mınav falan yoktur inşallah yakında uzakta.

Aman meraklı sevgili GODZİLA :angry: haziranın 28 zinde işin varmı?yoksa sağ dirsek ameliyatıma sen geliyorsun .. bak bu işe valde çok sevinecek benden ve ameliyatlarımdan hastalıklarımdan bıkmıştı ve hatta sevinçten sana sarma,börek v.s v.s özelikleda sulu köfte yapay yapay getirir... :P Çıksss ya geçmedi sola yasıyom bir yandanda sağ eli salıyom 4 cü parmagım hissiz kaldı hadi bide parmak ölee kalıyomu :( senden emanet alırım artık....Ama GODZİLA ağbi kız ya bak seni dinlemiyo bilem hep sızlıyoo yaaa ... eeee bende merak ediyodum düşüncelerimle hangi uzvum uyum saglıyo diye :lol: damam ben dediklerini aynen yapmaya başladım terslik olmas dimi???yoksa ehh 3 4 ay bana bakmak zorunda kalabilirsinde :blushing: ne sınavı 99 yaşında sınavmı kalır ? olsa bile yaşımdan mütevelli ses edmesler....aman bak sen işlerini yola sok haziran 28 de benimle hastanede refakatçi kalacaksın ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

DENİZ KIZI sağol bak bekliyorus dedin bende pijamalarla kalktım geldim..ama şu bir geyçek beklenmek,aranmak çok güsel bişey SAĞOL........... :clover:

rica ederim seni burada görmek yazılarını yeniden okuyabilmek ne güzel :) tekrar gecmiş olsun yine de dikkat et kendini cok fazla yorma lütfen :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aman meraklı sevgili GODZİLA :angry: haziranın 28 zinde işin varmı?yoksa sağ dirsek ameliyatıma sen geliyorsun .. bak bu işe valde çok sevinecek benden ve ameliyatlarımdan hastalıklarımdan bıkmıştı ve hatta sevinçten sana sarma,börek v.s v.s özelikleda sulu köfte yapay yapay getirir... :P Çıksss ya geçmedi sola yasıyom bir yandanda sağ eli salıyom 4 cü parmagım hissiz kaldı hadi bide parmak ölee kalıyomu :( senden emanet alırım artık....Ama GODZİLA ağbi kız ya bak seni dinlemiyo bilem hep sızlıyoo yaaa ... eeee bende merak ediyodum düşüncelerimle hangi uzvum uyum saglıyo diye :lol: damam ben dediklerini aynen yapmaya başladım terslik olmas dimi???yoksa ehh 3 4 ay bana bakmak zorunda kalabilirsinde :blushing: ne sınavı 99 yaşında sınavmı kalır ? olsa bile yaşımdan mütevelli ses edmesler....aman bak sen işlerini yola sok haziran 28 de benimle hastanede refakatçi kalacaksın ;)

ehhmmm eeeehümmm. 28 haziran da benn hala bende olursammm gelirim.... sende de olurum :)

yani sırf börekti köfteydi onlar için gelinir :D

dediğim gibi ellerini kollarını kullan mesela elinle tuğla kır, elin kuvvetlenir :lol: zaten heryere başlık açarak kuvvetlendiriyorsun elini ama :D yine de dediklerimi yap

İtalyanlar gibi olsaydın hiç bu işler başına gelmezdi.Elin kolun çok hareketsiz kalmış demek ki.

sınavın yaşı mı olur her yere geçerken bir sınav var nasıl olsa... sağlıkla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim seni burada görmek yazılarını yeniden okuyabilmek ne güzel :) tekrar gecmiş olsun yine de dikkat et kendini cok fazla yorma lütfen :)

Tamam DENİZ KIZI söz dinlicem sizleyi :stuart: zaten salı günü dikişler alınacak umarım aksilik çıkmasda haziran 28 e kadar rahat ederim.....Teşekkür edeyimmmmmmmm :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ehhmmm eeeehümmm. 28 haziran da benn hala bende olursammm gelirim.... sende de olurum :)

yani sırf börekti köfteydi onlar için gelinir :D

dediğim gibi ellerini kollarını kullan mesela elinle tuğla kır, elin kuvvetlenir :lol: zaten heryere başlık açarak kuvvetlendiriyorsun elini ama :D yine de dediklerimi yap

İtalyanlar gibi olsaydın hiç bu işler başına gelmezdi.Elin kolun çok hareketsiz kalmış demek ki.

sınavın yaşı mı olur her yere geçerken bir sınav var nasıl olsa... sağlıkla...

Yokss ben almıyım ben kendi kendime giderim ameliyata sağolasın ya :( köfteymiş,böyekmiş ne diyim boşfer bende ne demek yayamas gelirim tabi yazmanı bekleydim -_- Senin dedikleyinide yapmıcam belli oldu sen benim hep hasta olmamı forma gelmememi istiyorsun belli oldu :( sadece yüzümü asmadım aglıyorumda:(:(neyse sen iyi ol ..........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hosgeldiniz..şiir dostu.. :clover:

Geçmiş olsun..acil şifa ve sabırlar diliyorum size..

saygılar..

Gökyüzüne ne zaman baksam

Yagmur yagar üstüme,

Bardaktan bosanircasina....

Sevmiyorum semsiye tasimasini,

Sevmiyorum semsiyenin

Üstüme düsen yagmura,

Engel olmasini...

Ve islaniyorum saatlerce...

Semsiyesiz,yagmur altinda...

Ne zaman;

Kalbim hizli atsa,

Biliyorum,

Hüznüm yagmur olup,

Kalbime yagacak.

Ve bir süre sonra,

Günes tekrar dogsa bile,

Kalbim hic kurumayacak....

sevgiler..saygılar..

teşekkür..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tekrar hoş geldin yayamaz kayımca inşallah kısa zamanda sağlıgına kavusursun Allahım yardımcın olsun canım

Çok teşekkür ederim sevgili VERDİNAZ :) Umareım bu güsel ifadeler,içtenlikler oldugu müdetçe çokda iyi olmasamda okadar güzel moral kaynagı oluyorsunuz ki......SAĞOLUN.......komacan öptüm seni...Sağlıgınla kal.......... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hosgeldiniz..şiir dostu.. :clover:

Geçmiş olsun..acil şifa ve sabırlar diliyorum size..

saygılar..

Gökyüzüne ne zaman baksam

Yagmur yagar üstüme,

Bardaktan bosanircasina....

Sevmiyorum semsiye tasimasini,

Sevmiyorum semsiyenin

Üstüme düsen yagmura,

Engel olmasini...

Ve islaniyorum saatlerce...

Semsiyesiz,yagmur altinda...

Ne zaman;

Kalbim hizli atsa,

Biliyorum,

Hüznüm yagmur olup,

Kalbime yagacak.

Ve bir süre sonra,

Günes tekrar dogsa bile,

Kalbim hic kurumayacak....

sevgiler..saygılar..

teşekkür..

Teşekkür ederim ERDAL..............özelikle şöyle bir şiir olsa seviniyim diye ricada bulnsa idim bukadar denk düşmes idi..........Yagmur ve ben!!! benim kendimi özgür hissetigim, şiirdeki ifadedeki gibi tek bir damlasını duygularımda,yüzümde,gözyaşlarımda hissetmesem rahatlıyamıyacagım,beynimi boşaltamıyacagım bir yoksuluk olur!!Sağolun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yokss ben almıyım ben kendi kendime giderim ameliyata sağolasın ya :( köfteymiş,böyekmiş ne diyim boşfer bende ne demek yayamas gelirim tabi yazmanı bekleydim -_- Senin dedikleyinide yapmıcam belli oldu sen benim hep hasta olmamı forma gelmememi istiyorsun belli oldu :( sadece yüzümü asmadım aglıyorumda:(:(neyse sen iyi ol ..........

şimdi ben seni ağlattım mı? vay ben ne kötü adamım zaten git gide kötüleşiyorum.

eee pekiii ben bişeyler söylemiyorum.sen ağlama.

sen güçlü birisin bence öyle benim gibilerin lafları seni ağlatmamalı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi ben seni ağlattım mı? vay ben ne kötü adamım zaten git gide kötüleşiyorum.

eee pekiii ben bişeyler söylemiyorum.sen ağlama.

sen güçlü birisin bence öyle benim gibilerin lafları seni ağlatmamalı.

-_- şakaydı bak :D aglamıyorum yaaa...sen kötü adamısın hıı onu ben bir düşüneyim bir ara yanıtlarım :unsure: ama yorumlayını deger vererek okudugum oldugun kesin :) ifadelerine deger vermedigim kişilerede asla yanıt vermem demeki aglamam ama kıyılabilirim(oyuncakla çabuk kandırırsın ama :blushing: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Bir hamle buluyorum bazen elimde, bi' ''hey'' buluyorum dilimde, sonra bir niyet, tam da buramda işte; omurgamla gülümsemem arasında, kahveyle telve arasında, kalemle parmak arasında bir yerlerde...

...birden, bi' satıra döküyorum olanca nefesimi.

...derken bi' satıra döküyorum olanca iskeletimi.

...sonra bi' satıra döküyorum...olanca röntgenimi.

Kan kusuyor mürekkep, faça basıyor kalem, bir daha özletmeyin bu kadar kendinizi...............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adimla nasil berabersem

hacet yok hatirlatmasina seni hatiralarin

bir dakika bile cikmiyorsun aklimdan

kosar gibi yuruyusun

karanlikta bir isik gibi aydinlik gulusun

uzak uzak yildizlarla cevrilmis kainatin

karanlik bosluklarinda akip giderken zaman

adimla nasil berabersem oylece beraberiz

seninle her saat seninle her dakika seninle her saniye

gonlumuz mutluluga inanmis olmanin gururuyla rahat

koltugumuzun altinda birer dinamit gibi kellemiz

ve sonra her zaman her olumuyle

ayni sartlar altinda kismet olmiyan

gercekleri gormenin aydinligi alinlarimizda

sen bana kalbim kadar elim kadar yakinsin.

atilla ilhan

Sevgili Yayamaz Kayımcam çok geçmiş olsun.Sana çorba yapayım böle sıcak sıcak(biliyosun yapamam ama olsun hazır olandan yaparım)canım kendine çok iyi bak,dikkatli ol aman!Şimdi yanında olsam,gözlerini görmedim ama hissettimo gülen gözlerine bakarak sana bu güzel şiiri okumak isterdim ama olsun sen beni idare edersin :)

Geçenlerde demiştin ya ooo sadece bu mu var?İşte kendisinden olan tüm iyi ve kötülere sevgiyle yaklaşan bu bilinçli,umut dolu arkadaşımızı ooooo dan sonra gelen tüm sözcüklerde anlamanın verdiği hazla sana emanet ediyorum.Ona çok iyi bak olur mu?Yayamaz Kayımcam bi daha hastalanırsa seni döverim :D dur sana bide Nazım'dan bi şiir yazayım;

DOSTLUK

Biz haber etmeden haberimizi alırsın,

yedi yıllık yoldan kuş kanadıyla gelirsin.

Gözümüzün dilinden anlar,

elimizin sırrını bilirsin.

Namuslu bir kitap gibi güler,

alnımızın terini silersin.

O gider, bu gider, şu gider,

dostluk, sen yanı başımızda kalırsın

NAZIM HİKMET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili YAYAMAZ KAYIMCA...

Formumuzun tatlı, güzel, üretken, fedakar ve paylaşımcı yapısı onu insan olarak değerli kılan ender arkadaşlarımızdan birisisin...

Seni tüm bu özelliklerinden dolayı çok seviyor ve arkadaşlığın anlamını bilen biri olarak saygılarımı sunuyorum...

Bu arada çok uzak yerlerde olmamıza rağmen bütün çabanla kalpten gönderdiklerinden sadece çok az kalan turşularını büyük bir lezzetle yiyorum... :)

Seni bir dost ve arkadaş olarak çok seviyorum...

Her zamanki gibi....

Dostça, yüreklice ve güler yüzünle kal olurmu...

İyiki varsın... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.