Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YAYAMAZ KAYIMCA NIN YERI!

bursercan

Önerilen İletiler

Yayamaz Kayımcam nerdesin :( bak ben çok acıktım yemek yapcam ama bilmiyorum.Annemi özler şimdi ağlarım :( ya yoksa sen hala hasta mısın?Dur ben hasta olayım,sen burada ol :) çabucaaaaaaaaaaaaaaaaaak iileş!Bu forumun bidanesiiiiiii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adimla nasil berabersem

hacet yok hatirlatmasina seni hatiralarin

bir dakika bile cikmiyorsun aklimdan

kosar gibi yuruyusun

karanlikta bir isik gibi aydinlik gulusun

uzak uzak yildizlarla cevrilmis kainatin

karanlik bosluklarinda akip giderken zaman

adimla nasil berabersem oylece beraberiz

seninle her saat seninle her dakika seninle her saniye

gonlumuz mutluluga inanmis olmanin gururuyla rahat

koltugumuzun altinda birer dinamit gibi kellemiz

ve sonra her zaman her olumuyle

ayni sartlar altinda kismet olmiyan

gercekleri gormenin aydinligi alinlarimizda

sen bana kalbim kadar elim kadar yakinsin.

atilla ilhan

Sevgili Yayamaz Kayımcam çok geçmiş olsun.Sana çorba yapayım böle sıcak sıcak(biliyosun yapamam ama olsun hazır olandan yaparım)canım kendine çok iyi bak,dikkatli ol aman!Şimdi yanında olsam,gözlerini görmedim ama hissettimo gülen gözlerine bakarak sana bu güzel şiiri okumak isterdim ama olsun sen beni idare edersin :)

Geçenlerde demiştin ya ooo sadece bu mu var?İşte kendisinden olan tüm iyi ve kötülere sevgiyle yaklaşan bu bilinçli,umut dolu arkadaşımızı ooooo dan sonra gelen tüm sözcüklerde anlamanın verdiği hazla sana emanet ediyorum.Ona çok iyi bak olur mu?Yayamaz Kayımcam bi daha hastalanırsa seni döverim :D dur sana bide Nazım'dan bi şiir yazayım;

DOSTLUK

Biz haber etmeden haberimizi alırsın,

yedi yıllık yoldan kuş kanadıyla gelirsin.

Gözümüzün dilinden anlar,

elimizin sırrını bilirsin.

Namuslu bir kitap gibi güler,

alnımızın terini silersin.

O gider, bu gider, şu gider,

dostluk, sen yanı başımızda kalırsın

NAZIM HİKMET

Canımmmmm sevgili Asi kız....içimde mı caba demedigim güselik....sağolasın.....evet hastalandım ama ameliyat degil ayın 28 de dirsekten olucaktım ama bilegimde oldugum ameliyata sinir kopması olmuş yanlılıkla sol elde 4 cü parmakta hissizlik var emar v.s biryıgın liste hazırladı dr.onlar sonuçlanmadan diger ameliyatı askıya aldı.benim hastalıgım beynimle ilintili uykususluk ilaçlarımı içmemek ve yasaklara uymamak beni yataga çiviliyo başdönmesi kusma ve dengesizlik bazen satlerde bitiyo ama bazen 3 4 gün sürüyoo tek tedavi sadece yatmak ve serum takılması başdönmesi ve kusmayı önlemek için.neyse ya geçti işte ;) buradayımmmmmm :D çorba için sağol içmiş kadar oldum(kız benide zehirleme rua yok oytalıkta)seni,beni,bizi anlatan şiirler için ayrıca sağollll...Tamam senden korktu ve bana iyi baktı :):wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili YAYAMAZ KAYIMCA...

Formumuzun tatlı, güzel, üretken, fedakar ve paylaşımcı yapısı onu insan olarak değerli kılan ender arkadaşlarımızdan birisisin...

Seni tüm bu özelliklerinden dolayı çok seviyor ve arkadaşlığın anlamını bilen biri olarak saygılarımı sunuyorum...

Bu arada çok uzak yerlerde olmamıza rağmen bütün çabanla kalpten gönderdiklerinden sadece çok az kalan turşularını büyük bir lezzetle yiyorum... :)

Seni bir dost ve arkadaş olarak çok seviyorum...

Her zamanki gibi....

Dostça, yüreklice ve güler yüzünle kal olurmu...

İyiki varsın... :clover:

Bu güzel ifadeleri hakedecek bişeyler yapmak beni çok mutlu kıldı sevgili Dipnot :blushing: ama sakın unutma otostop ile Karadeniz turu yapacagız ben kendimi o güne hazırlıyorum ;) aaa bak turşu dedinde bak sana yaz sonu hazırlıyacaklarımdan örnek :D bu tür havuç ve acı süs biberi nefis oluyoo262013707_1336a3c78d.jpg......................Bende birbirini anlıyabilen,arkadaş,dost kavramını paylaşımı bilen özgür yürekleri çok seviyorum ve sizlere sahip olmak bana mütiş moral ve cesaret veriyo...sende iyiki varsın... iyiki tanıyorum dediklerimin arasındaki sana.....sevginle kal....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz Kayımcam nerdesin :( bak ben çok acıktım yemek yapcam ama bilmiyorum.Annemi özler şimdi ağlarım :( ya yoksa sen hala hasta mısın?Dur ben hasta olayım,sen burada ol :) çabucaaaaaaaaaaaaaaaaaak iileş!Bu forumun bidanesiiiiiii

Geldimmm Asi kızzzz :blushing: kıyamam sakın ama sakın aglama damamı :( sen hastada olma kimse olmasın insanlar hasta olduklarında çaresis kalıyo ve ben bunu kendime yakıştıramıyorum çaresislik bana göre bişey degil :( işte geçti bitti azcık daha yasaklara uydukmu ömrümüsü uzatırıs :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok geçmiş olsun!Benim fedakar,paylaşımcı arkadaşım.İyi ol en kısa zamanda gel.Bak ben asi kızı alıp oraya geliyorum.Bize yemek yapacaksın,sahilde dolaştıracaksın.Hem çiğ köftelere ne oldu?

Oyy çok sağolasın acemi av katım :) tamam gelin mesajda söyledim ben asi kıza....başım üzerinde yeriniz var :blushing: hem ben niye yapacam maneneneee sen yapacaksın yemekleri bizde asi kız ile tadına bakıcaz :P ..aaa senin istedigin çigküfte olsun buyur..............cig_kofte.jpgaman çok acılı hııı.biberleri özelikle koydum ki acı az gelirse ucundan ucundan dişle diyem :D aman pazarda son kalan portakalardan almıştım al o acıyı bu bastırırradFC9DD.jpgafiyet şeker olsun.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oyy çok sağolasın acemi av katım :) tamam gelin mesajda söyledim ben asi kıza....başım üzerinde yeriniz var :blushing: hem ben niye yapacam maneneneee sen yapacaksın yemekleri bizde asi kız ile tadına bakıcaz :P ..aaa senin istedigin çigküfte olsun buyur..............cig_kofte.jpgaman çok acılı hııı.biberleri özelikle koydum ki acı az gelirse ucundan ucundan dişle diyem :D aman pazarda son kalan portakalardan almıştım al o acıyı bu bastırırradFC9DD.jpgafiyet şeker olsun.....

Ellerine sağlık.Çok acıktım,iş çıkışı alasından yerim.Zaten asi kız yemek yapmayı bilmiyormuş :D yok ya sen yap.Ben sadece yerim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canımmmmm sevgili Asi kız....içimde mı caba demedigim güselik....sağolasın.....evet hastalandım ama ameliyat degil ayın 28 de dirsekten olucaktım ama bilegimde oldugum ameliyata sinir kopması olmuş yanlılıkla sol elde 4 cü parmakta hissizlik var emar v.s biryıgın liste hazırladı dr.onlar sonuçlanmadan diger ameliyatı askıya aldı.benim hastalıgım beynimle ilintili uykususluk ilaçlarımı içmemek ve yasaklara uymamak beni yataga çiviliyo başdönmesi kusma ve dengesizlik bazen satlerde bitiyo ama bazen 3 4 gün sürüyoo tek tedavi sadece yatmak ve serum takılması başdönmesi ve kusmayı önlemek için.neyse ya geçti işte ;) buradayımmmmmm :D çorba için sağol içmiş kadar oldum(kız benide zehirleme rua yok oytalıkta)seni,beni,bizi anlatan şiirler için ayrıca sağollll...Tamam senden korktu ve bana iyi baktı :):wub:

Zehirler miyim ben seni?Valla Rua yok,halbu ki daha ben evdeki, fare ilacını daha göndermemiştim.Canım sen iyileş sana daha neler yapacağım.Şu an bilmiyorum ama tyariflerden çalacağım :D ben artık uyusam iyi olur,yarında işe geç kalırsam vay halime!Müdür ''kızım okulda bitti,derste yok bu ara;niye geç kalıyorsun?'' dedi ben de ''ama burası çok sıcak dedim'' iyi bakmaya devam etsin canımızı tamam mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahu Yayamaz Kayımca ben Diyarbakır sıcağı mağduruyum. :sweatingbullets: Havası iyi gelmedi bana galiba. :D Yoksa unutur muyum seni?Hem küsmek yok,asi kız alsın izni sendeyiz bu yaz. :) Asi kızzz olayı Diyarbakır sularını kıtlığa davetiye çıkaracasına halletti ama :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahu Yayamaz Kayımca ben Diyarbakır sıcağı mağduruyum. :sweatingbullets: Havası iyi gelmedi bana galiba. :D Yoksa unutur muyum seni?Hem küsmek yok,asi kız alsın izni sendeyiz bu yaz. :) Asi kızzz olayı Diyarbakır sularını kıtlığa davetiye çıkaracasına halletti ama :D

Yalan yalannnnnnnnnnnnn :angry: şimdi acıların çocuğu olasım gelir :D Varya inanma ona,acemi avukat işte!Ha bu arada sana bir çiğköfte paketledim güzel yürek ama kargo parası yetmedi,rehin alındı o güzelim köftelerrrrr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumumuza katılmış olmasından mutluluk duyduğum aydın bir arkadaşımız.

Ancak nickinin ne anlama geldiğini merak ettim. "yayamaz kanımca" olarak okuyordum roman, şarkı adı falan sanıyordum. Sonra farkettim. "Yayamaz Kayımca" anlamı ne dostum bunun ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ancak nickinin ne anlama geldiğini merak ettim. "yayamaz kanımca" olarak okuyordum roman, şarkı adı falan sanıyordum. Sonra farkettim. "Yayamaz Kayımca" anlamı ne dostum bunun ?

"yaramaz kanımca" olabilir yani "bence çok yaramaz" gibi bişey olsa gerek.ya da "yaramaz kayınca yere düştü."Çok yaramaz yerinde duramıyor ve kayıp düşüyor.

TDK sözlüğü gibi oldu... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya benim Yayamaz Kayımcam nerelerdeeeeeeeee :unsure: ama ben onu çok özledim.Hem bak acemi avukatda askere gitti.Diyarbakırlı arkadaşım desen bir geliyor sonra da gidiyor,oooo burada yalnız kaldım sadece Evren hal hatır soruyo bana.Dur şimdi teli aldım elime Yayamazım!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Of arkadaş ne bu ya asker olmak için daha çok erken :angry: ben daha Yayamaz Kayımcanın yemeklerini yiyecektim :) E asi kız yemeklerime taktın ya!

Amannn acemi av kat nedemek sankim askerlik 12 ay süyecek gözümüzü kapatacagız açacagızz amann acemi av kat dönmüşşşşşş :D ben yemek herzaman yaparım nedemek yeterki onları yiyecek birileri olsunnnn :P Bekleniyorsunnnnnnn :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Düşüncelerin için sağolasın sevgili CYRANO....evet açıklama zamanı geldiiii :unsure:;) şaka bir yana.....öncelikle ben ilk nete başladıgım da çok sevdigim bir aykadaşım ile 6 ay süre ile R leri kulanmama diye bir iddaya girdik ama kim bunu yazarsa yenilmiş olcaktı tabi ben uyus vatandaş kanıma dişime kattım ve ben kasandım getirisi kötü oldu çok ciddi anlamda yazıyoryum ben bu harfi resmen lügattan kaldırdım.çok ciddi konularda msn nede,sakin yazdıgımda düzelmeye başladı ama hızlı yazdıgımda kayboluyorlar :) inanın cebten mesaj yasdıgımda bile ben r siz ifadeler kulanıyordum rahmetli babamda başlayım senin yazacagın şeye diye tel açıyordu dogru düzgün söyle ne diyorsun diyordu!!neyse o günlerde ben nick alıcam nete tek nick kulanacagım diye ilginç birşey bulayım diye neler yapmıyoyum ki ...normalde gerçekten çok zıpır,serseri,uyus,şımarık,kaprisli ükela bir tipim sevdigim bir dostum bana msn nede sen ne arıyorsun ki bir numaralı yayamazsın ama bir okadarda karımca gibi her yönden toplıyıcısın r leride kulanamıyorsun senin nick YAYAMAZ KAYIMCA olsun dedi neden olmasın hoş ve ilginç dedim 8 seneyi attım bir kenara hala tek nickle ortalıklardayım.... :blushing:

Hııı unutmadan bende sevdigim saygı duydugum sizler gibi arkadaşlayın arasında olmaktan mutluluk duyuyorum.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"yaramaz kanımca" olabilir yani "bence çok yaramaz" gibi bişey olsa gerek.ya da "yaramaz kayınca yere düştü."Çok yaramaz yerinde duramıyor ve kayıp düşüyor.

TDK sözlüğü gibi oldu... :)

:D B) İşte saten bende sevgili Godziden başka bir dip not beklemezdim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya benim Yayamaz Kayımcam nerelerdeeeeeeeee :unsure: ama ben onu çok özledim.Hem bak acemi avukatda askere gitti.Diyarbakırlı arkadaşım desen bir geliyor sonra da gidiyor,oooo burada yalnız kaldım sadece Evren hal hatır soruyo bana.Dur şimdi teli aldım elime Yayamazım!!!!

Burdayımmmmmmm geldimmmmmmm asi kızzzzzz :):D bende sizi ösledim ama geldim acemi av kat gitmiş :( Evren e çok slm söyle benden :D ben seni yanlız bırakıymıyım canım benimmmm :sweatingbullets: efet bugün bayagı yogun yaşadım msn nede yasarım.tel bende elimde aldıgımda :) mesajları rötarlı aldım :sweatingbullets: birsda yanıt alacaksınnn :D komacannnn öptümmmmmmm ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burdayımmmmmmm geldimmmmmmm asi kızzzzzz :):D bende sizi ösledim ama geldim acemi av kat gitmiş :( Evren e çok slm söyle benden :D ben seni yanlız bırakıymıyım canım benimmmm :sweatingbullets: efet bugün bayagı yogun yaşadım msn nede yasarım.tel bende elimde aldıgımda :) mesajları rötarlı aldım :sweatingbullets: birsda yanıt alacaksınnn :D komacannnn öptümmmmmmm ;)

Evren'i bugün görmedim, şimdi gelir msn.Sölerim ama komisyonda alırım.Asi kızın burda ama sen yine yoksun beni yalnız bırakmasın değil mi?Acemi avkatta iii nöbetler :D bırak gel sen Diyarbakır'a senle gidip Mardine çiğ köfte yeriz kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öptüm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evren'i bugün görmedim, şimdi gelir msn.Sölerim ama komisyonda alırım.Asi kızın burda ama sen yine yoksun beni yalnız bırakmasın değil mi?Acemi avkatta iii nöbetler :D bırak gel sen Diyarbakır'a senle gidip Mardine çiğ köfte yeriz kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öptüm

Ne arkadaş ama hem komisyon alıyor selamda hemde gel çiğköfteye falan.Yayamaz bakıyorum yoksun forumda.Burdakilerden küstünmü yoksa.Mesajlarını aldım.çok teşekkür ederim değerli güzel insan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne arkadaş ama hem komisyon alıyor selamda hemde gel çiğköfteye falan.Yayamaz bakıyorum yoksun forumda.Burdakilerden küstünmü yoksa.Mesajlarını aldım.çok teşekkür ederim değerli güzel insan.

Ben kolay kolay küsmem acemi av kat :unsure: benim yüsümdende adın acemi av kat kaldı :blushing: sen sagol emi güsel yürek acemi av katımız :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oooooooooooooooooooooo kimler gelmiş ;) ha canım başım gözüm üstüne geldin.Dur hemen sana bir çay demleyeyim :) al sana çoooooooooooooooooook güzel bir şiir(valla ben yazmadım :D )

Yaşamak şakaya gelmez,

büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın

bir sincap gibi meselâ,

yani, yaşamanın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden,

yani, bütün işin gücün yaşamak olacak.

Yaşamayı ciddiye alacaksın,

yani, o derecede, öylesine ki,

meselâ, kolların bağlı arkadan, sırtın duvarda,

yahut, kocaman gözlüklerin,

beyaz gömleğinle bir laboratuvarda

insanlar için ölebileceksin,

hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için,

hem de hiç kimse seni buna zorlamamışken,

hem de en güzel, en gerçek şeyin

yaşamak olduğunu bildiğin halde.

Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı,

yetmişinde bile, meselâ, zeytin dikeceksin,

hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil,

ölmekten korktuğun halde ölüme inanmadığın için,

yaşamak, yani ağır bastığından.

Nazım Hikmet'ten çaldım :D sadece sana :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oooooooooooooooooooooo kimler gelmiş ;) ha canım başım gözüm üstüne geldin.Dur hemen sana bir çay demleyeyim :) al sana çoooooooooooooooooook güzel bir şiir(valla ben yazmadım :D )

Yaşamak şakaya gelmez,

büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın

bir sincap gibi meselâ,

yani, yaşamanın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden,

yani, bütün işin gücün yaşamak olacak.

Yaşamayı ciddiye alacaksın,

yani, o derecede, öylesine ki,

meselâ, kolların bağlı arkadan, sırtın duvarda,

yahut, kocaman gözlüklerin,

beyaz gömleğinle bir laboratuvarda

insanlar için ölebileceksin,

hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için,

hem de hiç kimse seni buna zorlamamışken,

hem de en güzel, en gerçek şeyin

yaşamak olduğunu bildiğin halde.

Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı,

yetmişinde bile, meselâ, zeytin dikeceksin,

hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil,

ölmekten korktuğun halde ölüme inanmadığın için,

yaşamak, yani ağır bastığından.

Nazım Hikmet'ten çaldım :D sadece sana :clover:

Ahhhhhh benim için hıysızlıkta yaparmışşşşşş :blushing: aman yap kız asi ama acemi av kat askerde kim kurtayacak bizi ozaman o gelene dek :( şimdilik bir aha çalma damamı?acemi av kat bitirsin askerligi birlikte çalarıs :D asi velet kız sağollllll...komacan öptümmmm :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahhhhhh benim için hıysızlıkta yaparmışşşşşş :blushing: aman yap kız asi ama acemi av kat askerde kim kurtayacak bizi ozaman o gelene dek :( şimdilik bir aha çalma damamı?acemi av kat bitirsin askerligi birlikte çalarıs :D asi velet kız sağollllll...komacan öptümmmm :clover:

Tamam :) tövbe ettim :D ben asi akıllı bir kızım işte :D bende öptümmmmmmmmmmmmmmm ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.