Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çocuktan Kurtulma Yolları

godzilla

Önerilen İletiler

5149983.jpg

liveimages5cfoto20haberks3.jpg

liveimages5cfoto20haberlo5.jpg

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘En az üç çocuk yapın' sözünün tartışıldığı bu günlerde, İstanbul'da kameraların da tanık olduğu trajik bir olay meydana geldi. Biri kadın 2 kişi 15 günlük bir bebeği cami avlusuna terk etti. O AN' KAMERADA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

5149983.jpg

.

.

.

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘En az üç çocuk yapın' sözünün tartışıldığı bu günlerde, İstanbul'da kameraların da tanık olduğu trajik bir olay meydana geldi. Biri kadın 2 kişi 15 günlük bir bebeği cami avlusuna terk etti. O AN' KAMERADA

bugün haberlerde izlerken tüylerim ürperdi.. nasıl bi yerde yaşıyorum diye yine yedim kendimi.. ! ! 'en az üç çocuk yapın...!' ardından da ben şöyle birşey bekliyordum aslında...

'yeni çocuk yuvaları açma planı yapıyoruz.. ! '

bilmem anlatabildim mi? ama vicdansızlığın bu kadarı.. ve sanırım bebek sarılıkmış... :crying: kıyamam yavruma... işte gel böyle bir dünyaya.. şu kadere bak! ! -_- kader,, ne kadar kaderse artık bu olay.. böyle insanlar (insan! :unsure: ) 3 çocuk yapsınlar yeni açılan yuvalar ( ;) ) dolsun .. ! ! :excl: ahh ahh... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

su kaykaydakı torpu ıs ıle bes tas oyunu ısı cok guzeldı ha.:)

bu arada bende yukardakı haberı duydum.yav anlam veremıyorum.dıyorum kendımı yerlerıne koyuyorum.yok arkadas ben yıne nedenını bulamadım bu yapmanın.yahu para meselesını bana demeyın sakın.

bunu onceden dusunecektın kardesım.zevklerınızı tatmın etmek ıcın cocukları kullanmayın.

bak yıne sınırlendım haaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.