Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Beyin gücünle balık kızartma

lena

Önerilen İletiler

Lena konuyu okudum orada ki yorumları da okudum.

Ben eskiden okuduğumda da, şimdi de şöle düşündüm.

Bu kendi enerjimizle ilgili belki de.

O insan o anda ne düşünüyordu acaba :unsure:

Beyinlerin de düşündükleri şeye bağlı bir kısa devre oluşmuş olabilir mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsan beynindeki asid bildiyimiz asidin 60 katı daha fazla, bu asidin 60 dafa fazla yakar anlamında deyil, 2 ay evvel beyin cehrahları isviçrede beyinin % 94 nün neler yapabileceğini keşfettiklerini açıkladılar, bu durumda bize düşen küçük yaşlardaki çocuklara eyitim vermek düşüyor.

Birde yeni bir rabot geliştirdiler bu rabot beyine takılıyor insanı daha zeki duruma getiriyor rabotun ismi aklımda deyil şimdi, tabi bu işlevler bizim gibilere uygulanmaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsan beynindeki asid bildiyimiz asidin 60 katı daha fazla, bu asidin 60 dafa fazla yakar anlamında deyil, 2 ay evvel beyin cehrahları isviçrede beyinin % 94 nün neler yapabileceğini keşfettiklerini açıkladılar, bu durumda bize düşen küçük yaşlardaki çocuklara eyitim vermek düşüyor.

Birde yeni bir rabot geliştirdiler bu rabot beyine takılıyor insanı daha zeki duruma getiriyor rabotun ismi aklımda deyil şimdi, tabi bu işlevler bizim gibilere uygulanmaz.

Beynimizi tam kapasiteyle çalıştırabilsek insanlığın ve Dünyanın yararına mı olur bu sence Lena?

Bu kadar beyinle bile, her türlü şeytanlığa aklımızı çalıştırıp, Dünya'ya zarar verebilirken yani -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünyanın bu nüfuzunla yararlı olamaz devletler anlaşırsa silahlar yanlız ve yanlız uzaydan gelicek tehlikelere çevrilirse dünya sosyal demokrat düzenide kendiliyinden gelir.

Yani bu şu mu demek oluyor Lena;

Dünya barışı için uzaylıların gelmesi lazım :unsure:

Sana bir sır vereyim mi kimse duymasın ama ;)

Ben bir kez uzay aracı gördüm hem de güpegündüz,bence onlar çok uzakta değiller!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben arabamızda seyir halinde olduğum için ses duyma şansım olmadı.

Ama bundan enaz 15 yıl önce gördüğüme göre :unsure:

Yani o yıllarda Dünya'da henüz yapıldığını sanmıyorum öle değil mi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk olarak hitler yaptı sonra ingiltere amerika fıransa hitlerinki 18 lik lezer topu manyatik enerji göndererek ingiliz uçaklarının elektiriksel sistemini bozuyordu bu ufolar turbo dizel motorunla çalışıyordu bin sekizyüz kl. hız yapıyorlardı.

Bu arada insan beyininle balina bile lızartabileceğiz bir iki seneye kadar işte ispatı.

http://teknoloji.milliyet.com.tr/detay. ... 84&id=4101

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çinli beyin gücünle elindeki balığı kızartıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8410369.a...29&sz=18018

beyın gücü biçok şeyde işleve geçse bizim halkımız işten kaytarmaya beyın gücü ile çanta kaçırmaya banka soymaya vs.. kullanırdı kesın..adam balık pişirmiş :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

beyin gücüyle balık kızartmaaa hıhh ^_^

ben hayal gücüyle aç karnımı doyurduğumu biliyorum(bu ayrı bir başlık konusu olsa gerek)

benim bir kuşumm vardııııı.... ev de tüp te yoktu amaaaa beynim vardııı (piştiğinden anladım) :laughing:

:D

Beyin gücü :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gülme Yarasa ne gülüyorsun.Düşünsene tüp derdi yok,yağ derdi yok,ızgara yapacaksan kömür derdi yok,elektrikli ızgara kullanacaksan elektrik masrafı yok.Çalıştır beynini pişir yemekleri ,her eve lazım böyle biri :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gülme Yarasa ne gülüyorsun.Düşünsene tüp derdi yok,yağ derdi yok,ızgara yapacaksan kömür derdi yok,elektrikli ızgara kullanacaksan elektrik masrafı yok.Çalıştır beynini pişir yemekleri ,her eve lazım böyle biri :D

Beyin gücü derken bence şu kast ediliyor: BEY'in gücü :D

Evli hanımlar çalışkan beyleri sayesinde balığı pişiriyor da olabilir :D

Hani belki yanlış anlaşılmıştır diye düşündüm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.