Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kadınlar sıvıdır, likittir!

suheda

Önerilen İletiler

960719390.jpg

Kurtlar Vadisi'nin Polat' Necati Şaşmaz, kadınlar için ilginç bir benzetme yaptı.Zaman gazetesine konuşan Necati Şaşmaz’ın kadınlar konusunda yaptığı açıklamalar tartışmaya yaratacak gibi. Hiç aşık olmadığını söyleyen Şaşmaz, "Bu kimyanın bozulmasını istemediğim için güçlü kalmayı tercih ediyorum. Nuh devri zamanlarında insanlar seyahatler için helva yaparlarmış. Yolda tapınma ihtiyacı olur, helvadan put yapar ona tapınmaya başlarlarmış. Acıktıkları zaman da onu yerlermiş. Şimdi ben kadına hak ettiğinden fazlasını vermenin yanlış olduğu noktasındayım. Yani helvayı alıp put yapıyorsun. Sonra ona tapıyorsun. Acıkınca yiyorsun. Bunu yapma. Ama helvaya değer ver, senin nimetin o. Şimdi yanlış anlaşılmasın, kadını helvaya benzetiyormuşum gibi de olmasın" dedi. Şaşmaz, "Kadın helva değilse nedir size göre" sorusuna da şu yanıtı verdi: "Kadınlar sıvıdır, likittir yani. Erkekler kap gibidir biraz. Ve kadın erkeğin kabını alıyor. Öyle bir bütünleşiyor ki, erkek kendini kaybediyor. Her ne kadar kadın egemen değil desek de muhakkak kadın egemen. Çünkü kadın daha likit bir şey. İlahi aşka hiçbir sözüm yok. Kadının ilahi aşka aracı olmasına da bir şey diyemem. Ama ilahi aşkı yaşayacağım diye mecazi aşk yaşanmaz." alıntı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu fikir Necati Şaşmaz'ın kendi fikridir tabi.Ben bu şekilde düşünmüyorum.Tüm kadınlar için genelleme yapmak yanlış bana göre.Aynı şekilde tüm erkekler için de genelleme yapamayız.Farklı bir yaklaşım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.