Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eurovision şarkımız belli oldu!

aysum

Önerilen İletiler

Eurovision şarkımız, biraz önce TRT’nin Tepebaşı Stüdyolarında gerçekleşen basın toplantısı ile tüm Türkiye’ye duyuruldu. Mor ve Ötesi‘nin mini konseri ile sunulan parçanın ismi Deli. Uzun süredir heyecanla beklenen ve 20 Mayıs’taki Eurovision yarı finalinde Türkiye’yi temsil edecek Eurovision 2008 şarkısının kamoyuna ilk kez sunulan canlı performansı için buyurun:

Mor ve Ötesi - Deli

Şarkının Sözleri

Aranıyor sahibi ruhumun

Tam yerine mi düştüm

Direniyor faili tutkunun

Kızmış ve küçülmüş

Aranıyor sahibi ruhumun

Tam yerine mi düştüm

Direniyor direniyor direniyor

Beni büyütün, ağlatmayın

Sevginiz nerde övündüğünüz

Beni büyütün, ağlatmayın

Sahte düşlerle oyalamayın

Bir akıllı bir yarım deli

Dört yanım akıllı bir yanım deli

Herkes akıllı bir ben deli

Bir ben deli bir ben deli

Beni büyütün, ağlatmayın

Sevginiz nerde övündüğünüz

Beni büyütün, ağlatmayın

Sahte düşlerle oyalamayın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Görüntü adına birşey yoktu klipte onu söyleyebilirim ama müzikle ilgili birşey söylemeyeyim etkilemek istemiyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Parça normalde fena değil. Ama bir yarışma şarkısı olarak hayalkırıklığına uğradım.

Bence şansımız yok.

Seneye Kıraç şöyle güzel bir şarkı yapsa keşke.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sarki tamam guzel ama bu parcayla ilk 10 girersek sevinelim :)

Gercekten yarisma parcasi tarzi yok...Iste turklerin bol oldugu yerlerdekiler turkiyeye oy yollasa belki iste ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen benim ağzıma şimdiden dolandı şarkı ben beğendim :) Ama eurovision için uygun olmamış diye dşünüyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet cunku sarkida tam olarak bir cekicilik yok,bizim hosumuza gidiyor cunku sozlerini biliyoruz,anliyoruz...Sozlerini bilmeyen anlamayan birini muzigin ritmi ceker...Gecen yil istisna tabi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şarkı güzel olabilir ama kesinlikle eurovisiona uygun değil -_- genellikle hareketli parçalar daha şanslı oluyor eurovisionda, neden bunu seçmişler anlamadım :unsure:

üstelik bu sene Azerbaycan ve avrupada yaşayan Türkler de oy gönderemeyecekmiş :( şansımız hiç yok...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Harun'un değişik bir söyleyiş tarzı var ve fon müzik konusunda da iyiler ufak da olsa bir şans görüyorum ben :unsure:

O kadar kötü bir şarkı değil bence :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.