Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gelinlik Modelleri

crazy mom

Önerilen İletiler

Farzedinki evlenmenize bir sey kalmadi...Istediginiz gelinlik turunun resmini ekleyin...Ben baktim ama hic zevkime gore yok :)Sanirim ben diktiririm smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendim tasarladım kafamdan tasarımı bana ait olacak yani! Ama söylemem siz de yaptırırsınız sonra aynısından -_-

:D :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugünkü aklım olsa kesinlikle hazır alıp kendimi garantiye alırdım çünkü çok çok iyi bir terzi olmadıktan sonra

sonucun ne olacağını kestiremezsiniz,enfes bi model kötü bi dikişle berbat bi hala gelebilir.

Hem şimdi piyasada çok şık ve kaliteli gelinlikler bulmak mümkün.

Evet evet bi daha evlenirsem öle yapayım ben :P:yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugünkü aklım olsa kesinlikle hazır alıp kendimi garantiye alırdım çünkü çok çok iyi bir terzi olmadıktan sonra

sonucun ne olacağını kestiremezsiniz,enfes bi model kötü bi dikişle berbat bi hala gelebilir.

Hem şimdi piyasada çok şık ve kaliteli gelinlikler bulmak mümkün.

Evet evet bi daha evlenirsem öle yapayım ben :P:yuvarlan:

Tamam ama ben piyasadilkilere hemen bir kulp takiyorum :) yok fiyonklari olmasa,yok az havada yok cok havada...Ben kesin gelinlik yuzunden evlenemem....

Bide bana gelinlik yakismaz gibi geliyor :D ben esmerim gelinlik beyaz zit oluruz :D :D :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gelinlik022ab9.jpg

gel11wg.jpg

gelin12zw9.jpg

gelinlik099jv8.jpg

post120113405591610xs.jpg

ayrıca sevgili candide sen de kendine esmer mi diyorsun, bak senden daha esmerleri de var ve gelinlik cok yakışmış sana da çok yakışacağından adım gibi eminim :) ayrıca krem rengi neden düşünmüyorsun aaaaa, beyazdan daha güzel bence :) esmerlere de daha çok yakışır.

1190111746_2008-gelinlik-modelleri-73.jpg

Ayrıcaaaa gelinlik ya işte herkese yakışıyor :D

insanlar3289vh3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunların da dekoltelerine bayıldım...

gelinlik.jpg

gelinlik-modeli.jpg

gelinlik555jy.jpg

(özellikle sol baştakinin dekoltesi, ortadakinin de gelinliği hoş bence)

gelin3.jpg

ve saç aksesuarları

gelinsaci-2.jpg

ayakkabılar

ay2rs2.jpg

ay1zm9.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya gloria cok guzeller ama bazilari cok da guzel degil :P

Bende kendi tarzimi biraz gosterecegim ;)

robe20de20mariee3li7.jpg

Bu nasil :)

24057768ny6.png

Gloria bu nasil....Bu tarz bir renk diyorsun dimi...Benim cok hosuma gitti yaa :wub: Evettt bundan istiyorum :lol:

img1110sq6.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya gloria cok guzeller ama bazilari cok da guzel degil :P

Bende kendi tarzimi biraz gosterecegim ;)

Bu nasil :)

Gloria bu nasil....Bu tarz bir renk diyorsun dimi...Benim cok hosuma gitti yaa :wub: Evettt bundan istiyorum :lol:

img1110sq6.jpg

tamam işte geçen sene kardeşim evlenirken, eşi için buna benzer bir gelinlik begenmiştim, gazetede görmüştüm, sonra ona da gösterdim o da çok begendi ve aynısından dikildi. Onun üzerinde görünce niyeyse yetmedi bana alamadım da hevesimi ben de giydim kaç defaaa :D çok hoş begendim, evet senin gelinliğin bu olsun :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam işte geçen sene kardeşim evlenirken, eşi için buna benzer bir gelinlik begenmiştim, gazetede görmüştüm, sonra ona da gösterdim o da çok begendi ve aynısından dikildi. Onun üzerinde görünce niyeyse yetmedi bana alamadım da hevesimi ben de giydim kaç defaaa :D çok hoş begendim, evet senin gelinliğin bu olsun :P

Nasil anlatacagimi bilmiyorum :D ama Hani tul olan yer alttan salinmis ve diger parcada ustte tutulmus ya o kisim guzel mi yoksa tuhaf mi ? ;)

Birde dugunde saclarin topuz olmasi sartmi ben salik sac istiyorum....Bana bukleli cok yakisiyor,sirin birsey oluyorum :D Son olarak ben hic topuklu giymedim,komik olurmu yuruyus bakimindan?

Ama bu model cok guzel...Bizimkide gorsun :wub:

Gloria soz seni sahidim yapacagim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nasil anlatacagimi bilmiyorum :D ama Hani tul olan yer alttan salinmis ve diger parcada ustte tutulmus ya o kisim guzel mi yoksa tuhaf mi ?

Birde dugunde saclarin topuz olmasi sartmi ben salik sac istiyorum....Bana bukleli cok yakisiyor,sirin birsey oluyorum Son olarak ben hic topuklu giymedim,komik olurmu yuruyus bakimindan?

Ama bu model cok guzel...Bizimkide gorsun

Gloria soz seni sahidim yapacagim

canım kim dedi sana topuz sevmiyorsan saçlarını topuz yapacaksın diyeee aaaa... sen bence aç saçlarını ve çiçeklerle süsle, duvak falan da takma ne gerek var yaaaa aaaa.... İlla duvak diyorsan da hani şöyle dantelli oluyor ya hani ondan yaptır alla allaaaa... yok ölee bişi al sana saç modelleri

AAAAAtsnZFoAAAAAAA4ebA.jpg

missengland.jpg

sfp_long_1.jpg

bak duvaksa da böyle :D

s06_269WH-A.jpg

ne bilim işte beeeeyyle bişilerrrr yanii

ayakkabıya gelince valla rezil olursun oralardaaaa diyim bak, sen yine de cok topuklu giyme ya da al bir süre önceden deneme yürüyüşleri falan yap :P ya da şöyle rahatsız etmiycek topuk falan al... ne bilem işte.... ya candideciğim sanki hemen evleniyorsun heee.. du bi aceleye getirme beni :P zamanı gelince sırasıyla yavaş yavaş yaparız hepsini, daha şimdiden gelin saçını sordu yaaaaaa, :o:P o en son iş beeee :D

ha o üstten tutturulmuş parçaya gelince az biraz tabii tuhaf bi havası var ne yalan diyim hani ne bileyim işte böyle Alman, İskoç geleneksel giysisi karışımı gibi :D Sen bilirsin canemmm begenmediysen değiştiririz. İnternette gelinlik çokkkkk :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yahu herseyi gectimde ben nasil 1 yil icinde zayiflayacagim :(

Herkez arkamdan o ne sisko gelindi diyecek :D

Topukluya gelinde antremanlara basliyacagim,yoksa bu boyla komik olur :D

Ya dekoltelilerde cok guzelde olana :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aaa dert ettiğin şeye bak beee :) şimdi bu modacılar var ya herşeyin çaresine bakıyorlar, gidersin bir modacıya, o sana ve vucuduna uygun öyle bir kesim hazırlar ki, bir anda zayıfcacık bişi oluverirsin :) ne dert ediyorsunnn kiii :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cok sagol daha birazcik zaman var ama olsun simdiden beyensem fena olmaz :)

BU arada bu saclar bana hic yakismaz :D

ama ayakkabi harika birseymis....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de topuz sevmem,fakat buradaki 1.topuz modelinin spor durduğunu düşünüyorum,abiye durmamış aslında.Özellikle düğün davetiyesine çok önem ver bence,bir de fotoğraf ve kamera çekimlerine...En kalıcıları bunlar olacak... :)

aslinda onu bile dusundum...Davetiye fikrini ona biraksak kagida isimlerimizi yazacak :D

Benim fikrim ise resimlerdekilerden biri iste :)

1editioneternellj2.jpg

100997sis7.jpg

fairepartacceuilde3.jpg

kitfairepartgi3.jpg

Resimliler tercihimdir....

Ayrica cekim olayina gelince,zaten option olarak sinema okuyorum,ve bu konuda cok hassasim...Geleneksel dugun kaseti istemiyorum...Dugunden oncesini,sac anini,pasakli halimi her an cekilecek...O gun sabahtan itibaren...Ve unuversitede sinemada okuyan baska arkadasimin orjinal fikrine gore ise :D kasetin altindan alt yazi gececek,yani komik tarzda...Olaya espiri katacagiz :D

oyle istee :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.