Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Youtube İptal..

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Youtube'a Erişim Engellendi

Youtube.com, Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından erişime kapatıldı. Şu anda siteye Türkiye'den ulaşılamıyorken; sitenin kapatılmasına yol açan görüntüler diğer ülkeler tarafından izlenebiliyor.

Devamı için buradan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burada ben birsey merak ettim..Ankara erisime kapatildi deniliyor

simdi bu sadece YouTube.com üzerine girildigi zaman icinmidir..yoksa genel olarak mi

yani sormak istedigim, buraya da YouTube ekliyoruz..izlenebiliniyormu Ankara dan

Ankara dan olan varmi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yasak hemen sonra kalkti Natalia..benim ilgimi ceken asil baska olay

engelendigi siralar..bura da izlenebiliniyormu..

YouTube bölümün de yani bizim Forum da...iki kere üzerine tikladigin da YouTube de olan yere gidiliyor.. tamam orasi engelenmis olabilirdi o siralar...

ama benim ögrenmek istedigim...hic tiklamadan sadece ve sadece burada izlenebiliniyormuydu.

YouTube Sitesine yasak kalktı..Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu, YouTube'ye erişimin engellenmesine ilişkin mahkeme kararı ulaşır ulaşmaz siteyi hemen açtıklarını bildirdi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.