Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İnsanlıktan çıkanlara ibret olsun

suheda

Önerilen İletiler

Eskişehir'de zehirlenen arkadaşlarının başında nöbet tutan köpekler, görenlerin yüreklerini dağladı...

Ölen köpeğin başından ayrılmayan ve zehirlendiği belirtilen sokak köpeği belediye görevlileri tarafından Hayvan Sağlık Merkezi'ne götürüldü.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Tekel Başmüdürlüğü önünde sabah saatlerinde meydana gelen olayda, bir sokak köpeği yığılıp kaldığı yaya kaldırımında can çekişerek öldü. 2 sokak köpeği de ölen köpeğin yanından ayrılmadı. Köpeklerden biri yanına yaklaşıp patileri ile dokunduğu ölen köpeği kaldırmaya çalıştı.

69192021_537_04012008_6.jpg

76192021_537_04012008_3.jpg

852021_537_04012008_5.jpg

alıntı vatan gazetesi

Bu yukarıda ki resimlere bakınca aklıma önceki gün yaşanan bombalama eylemi ve o eylemi gerçekleştirenler geldi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Resimleri görünce çok duygulandım. Bazıları şunlar kadar olamıyor.

Ben hep diyorum, o eylemleri yapanlar "insana çok benzeyen fakat insan olmayan, 3. tür yaratıklar" diye....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
oof of, bunları gördükçe insanlığımdan utanmıyorum! çünkü insan şu resimde gördüğünüz kadar alçak ve ********* bir yaratık. Sadece ne kadar berbat bir dünyada yaşadığımı bir kez daha hatırlıyorum :(

Bazı insanlara hayvan demek,hayvana yapılabilecek büyük bir hakaret olabilir..Ama bir insan,istese bu dünyayı bütün şu canlılar için cennete de çevirebilir.

Kısacası insanlar alemi,hayvanlar alemi,nidüğü belirsiz yaratıklar alemi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Çaresiz durumdaki hayvanları katleden,onlara eziyet eden insanların hücrelerinde de , benim hücrelerimde de aynı sayıda kromozom var. Hepimiz aynı biyolojik etki-tepkilere sahibiz.Metabolizmamız aynı kanunlara bağlı.Ama hayvanlara karşı takındığımız tutumlar ve hissettiğimiz duygular niçin farklı ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.