Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

DeepBlue

Misafir birce

Önerilen İletiler

gloria hatırlattıgın icin tşk ederim :clover: ben uyarmayı unutmuştum sen iyiki söylemişsin :clover: ama pazar günleri fikri hic de fena degil aslında :D

bu arada günaydın gloria ve deepblue :clover:

günaydın canımmm :)

Pazar fikri iyi dimi gerçekten de... acaba söylemesemiydik deep blue'ya ne :o Ama uzaklardaymış ya söylesek ne yazar, söylemesek ne yazar, bak bence şöyle yapalım ayaklı eczane için daha yakınlardakilerden kurban bulalım kendimize... sen onlara greyfurt suyu ver ben de söylemim, pazar pazar ihtiyacımız olursa en azından nöbetçi kim, nerede buluruz aradığımızı biz de bilelim dimi ama canım yaniii...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

günaydın canımmm :)

Pazar fikri iyi dimi gerçekten de... acaba söylemesemiydik deep blue'ya ne :o Ama uzaklardaymış ya söylesek ne yazar, söylemesek ne yazar, bak bence şöyle yapalım ayaklı eczane için daha yakınlardakilerden kurban bulalım kendimize... sen onlara greyfurt suyu ver ben de söylemim, pazar pazar ihtiyacımız olursa en azından nöbetçi kim, nerede buluruz aradığımızı biz de bilelim dimi ama canım yaniii...

Kizlar ne guzel dusunmussunuz.Benden istediginiz birsey olursa cekinmeyin ha tamam mi? Bulumdugum yer ulke olarak yardimi cok sever biliyorsunuz...... :D

Bak simdi yakinlardan bulmaniz iyi olacak .Benim eczane senede bir gun bile zor ulasilir olabilirdi cunki.Ayrica bulacagimiz (hemende dahil olurum)eczaneninde yedigi cok onemli degilmi canim. Hani radya gibi cig et yiyorda olmasin, hani etkilesim durumlari. Aslinda beni yillik nobetci eczane yaparsaniz benim icin iyi olur buralara gelirsiniz belki bende dost gormus olurum .bunuda aklinizin bir tarafinda tutun olurmu. Ben buralarda yalniz yalniz :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence süper :lol: ben tüm forma yavaş yavaş greyfurt suyu hazırlayım cok yorulacam ama güzel fikrimizi hayata gecirelim bence artık :yuvarlan: kimden başlayalım bu pazar için sen seçebilirsin ben hazırlarım böylr güzel bir bardakta sonra göndeririz :lol::D

Gunaydinnnnnnn. greyfurt sikmana yardim edeyim bende dedim. Sen sikma canini cok yorulmana dayanamadim .tamam mi canim. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gunaydinnnnnnn. greyfurt sikmana yardim edeyim bende dedim. Sen sikma canini cok yorulmana dayanamadim .tamam mi canim. :clover:

ayy ayy ne güzel sevindim bu yardıma ama özel bir karışım yapacaz daa biz gloriayla sadece sıkabilirsin gerisini anlatamayız cok gizli :P:lol: sana da özel bir bardak göndericem senin icin özel

ben de yalnız hissediyorum bazen ama iyi ki okadar uzaklarda degilim senin gib ama iyiki bu form var seviyorum burayı sizleri sende yalnzı hissetme kendini seni cok seven bir ailen var biliyorsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayy ayy ne güzel sevindim bu yardıma ama özel bir karışım yapacaz daa biz gloriayla sadece sıkabilirsin gerisini anlatamayız cok gizli :P:lol: sana da özel bir bardak göndericem senin icin özel

ben de yalnız hissediyorum bazen ama iyi ki okadar uzaklarda degilim senin gib ama iyiki bu form var seviyorum burayı sizleri sende yalnzı hissetme kendini seni cok seven bir ailen var biliyorsun

Tamam yalnizca yardim etcemde ben niye icecegim ozel karisimdan onu anlamadim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İtiraz yok... İş başka dostluk başka deep blue'cuğum... Bu çok özel bir proje hem de uluslar arası bir iş yani... İleride senin bile işine yarayabilir ama önce sabır tabii... Ama Greyfurtları sıkmamıza yardım edersen, senin için son derece özel bir karışım hazırlarız... Hee bu arada antibiyotiklerle aran nasıl, merak ettim de :P en çok ne tür ilaç kulanırsın hani... ;):blushing:

Herneyse Deniz kızı, ben dün gece bu işi nasıl geliştirebiliriz diye çok düşündüm, sonunda bir karara vardım, bak şimdi; bence bugün biz sağlık sayfalarına göz atalım, bakalım bakalım orada hastayım, çorbası tastayım diye dolanan kimler var... Onlardan bazılarının kesin burada sayfaları vardır, işte özel olarak önce onlara greyfurt suyumuzu gönderelim ki işimizi garantiye alalım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

madem öyle hayırlı olsun bakalım canımm, allahhh yüzümüzü kara çıkartmasınnn :P:D e hadi rastgele :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gloriamm projemiz icin özel birşey keşfettim portakal sıkarken yorulmayacagız

:rolleyes::lol::D

aaa masrafa gerek yok hayatım yaaa, var ondan bizde, ben bizimkini vereyim sana, onunla sıkıver greyfurtları, böylece hem eczaneye vermediğimiz parayı şu alete vermemiş de oluruz, hesap kitap mevzusu yaniii..

Bu arada biz şimdi farkındaysan, bi iş kuruyoruz ama sermayeyi de iyi degerlendiriyoruz, bak napıyoruzzzz mesela? Aletlere para vermiyoruz, evden getiriyoruz, kendimize yeni bir mekan kiralamıyoruz, çaktırmadan deep blue nun sayfasını toplantı odası niyetine kullanıp, kiradan yırtıyoruz... Denizkızı ya, bu deep bluecuğumuz bizden kira istemez herhalde dimi :huh: Ben diyorum ki Deep bluecuğumuzun şu özel greyfurtu vardı ya onu daha da bi özel yapalım, ne bileyim mesela bardağa şemsiye falan koyalım, şöyle alevli malevli bşiler yapalım, ne dersin? bak şunlar gibi :

KOKTEYL1.JPG200px-Flaming_cocktails.jpg

ikisini bir arada bulamadım, artık biz birleştiririz olmadı gayri :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aaa masrafa gerek yok hayatım yaaa, var ondan bizde, ben bizimkini vereyim sana, onunla sıkıver greyfurtları, böylece hem eczaneye vermediğimiz parayı şu alete vermemiş de oluruz, hesap kitap mevzusu yaniii..

Bu arada biz şimdi farkındaysan, bi iş kuruyoruz ama sermayeyi de iyi degerlendiriyoruz, bak napıyoruzzzz mesela? Aletlere para vermiyoruz, evden getiriyoruz, kendimize yeni bir mekan kiralamıyoruz, çaktırmadan deep blue nun sayfasını toplantı odası niyetine kullanıp, kiradan yırtıyoruz... Denizkızı ya, bu deep bluecuğumuz bizden kira istemez herhalde dimi :huh: Ben diyorum ki Deep bluecuğumuzun şu özel greyfurtu vardı ya onu daha da bi özel yapalım, ne bileyim mesela bardağa şemsiye falan koyalım, şöyle alevli malevli bşiler yapalım, ne dersin? bak şunlar gibi :

KOKTEYL1.JPG200px-Flaming_cocktails.jpg

ikisini bir arada bulamadım, artık biz birleştiririz olmadı gayri :D

Kizlar inaninki beni ole semsiyeli alevli seylerle tavladiniz. Deep blucugunuz kurban size .Kira mira almiyorum . O aletlerin coguda bende var .Onlarida tasimayin benden kullanirsiniz.Daha ne istiyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Borek corekte yaparim ben size .Her sey hazir yani anliyacaginiz. Yeterki seri uretim yapalim. Dimi ya ...............Haydi kizlar is basina....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kizlar inaninki beni ole semsiyeli alevli seylerle tavladiniz. Deep blucugunuz kurban size .Kira mira almiyorum . O aletlerin coguda bende var .Onlarida tasimayin benden kullanirsiniz.Daha ne istiyonuzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.Borek corekte yaparim ben size .Her sey hazir yani anliyacaginiz. Yeterki seri uretim yapalim. Dimi ya ...............Haydi kizlar is basina....

eeee di hadi o zaman başlayakkkk... :sweatingbullets:

Hadi bismillaaaaahh :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anam ne cezaevisi be :o satmak yok :catikkas::blink::ph34r: biz içiciyiz, içici :blush::islik: dimiiiiiiiiii :sweatingbullets:

ahan da böyleee :D

0EE4144ADA28014BA58898AEc.jpg

Kizlar Dikkat Dikkat Dikkat.Admin benim defteri denetlemek icin Freyja ve Clodu gorevlendirmis. Gizli ajan olarakta Ra_dya var sanirsam. Bunlari gorunce :islik: anlarsiniz ya .....

Hec bise yokmus gibi yapinnnnnnnnnnnnnn

Onunuze bakinnnnnnnnnnnnnnnnnnn :flowers: :

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayırrr birkere massum olan benim :P suçlu varsa o da kesinlikle sen be gloriaamm ben tamamen masumum :rolleyes:

Tamam tamam sen masumsun Gloria ile ben masume anlastik . Sen uzme o tatli canini oldumu .Koy basini kucagima korkma sen. Ben ve gloria Admini atlatiriz . Ahanda gorsun bakalim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

deniz kızı ben dedimdi sana biz yiyici, içiciyiz, satmak yok... korkma be yaaa..

Aman deep blue iyi ki de varsın, yoksa bu kız ortalığı velveleye verecekmiş :pinch:

ADMİN BEYLER VE ADMİN HANIMLARRRR,

BİZ İÇİCİYİK İÇİCİ ^_^ SATMAK YOK KATİYYEN :o BİZ BUNLARI İÇİYORUZ, SATMIYORUZ :rolleyes: YOK ÖYLE BİŞİ :innocent:

EĞİTİM ŞART TABİİİ :huh::blink::flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.